Se cauta jucatori cu experienta

DeletedUser

:)..dupa cum ziceam...citesc tot :)

acu - cerinta speciala - am nevoie de un profesionist pt un cont de profesionist.


va rog sa luati in serios ceea ce tocmai am zis...
 

DeletedUser

dc inca mai ai conturi disponibile,ma pot baga si eu....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Buna,as dori eu.....

Joc acest joc de 3 ani.
Joc pentru distractie si ODA.
Folosesc contul premium si scripturi,stiu sa joc in echipa si de obicei trimit sprijin celor care imi cer asta.
Joc destul de mult pe zi,intre 6 si 8 ore iar in week-end cu mici exceptii stau peste 14 ore ...
Stiu sa imi aranjez satele(atac aparare)
Si sper sa primesc un cont fie el mic,kamikaze fie mare...
Multumesc.Daca vrei sa mai vorbim si sa negociem da-mi mesaj si iti voi trimite mesaj adresa mea de yahoo! messenger.
 

DeletedUser30122

Daca mai sunt conturi as dori si eu,in primul rand salut...
Am vazut ca cei dinaintea mea au depus un **(majoritatea)

Dupa modelul lor voi pune un ** si eu...

Joc de obicei mult timp pe zi adica minim 5 ore dimineata,iar seara de obicei nu stau peste 4 ore,decat sa zicem o data sau de doua ori pe saptamana.
Experienta am umpic,folosesc contul premium si scripturi precum cele de recrutare,taleri mass rename,report rename,fake,etc....
Ca si in cazul celor ce au scris mai devreme,in weeek-end am mai mult timp.
Imi place jocul in echipa si sa atac jucatori intruna pentru a face puncte la ODA.....Si sunt cam razbunator cand ma ataca cineva..Chiar foarte razbunator...
Imi ordonez satele bine si nu fac sate mixte,bine primul meu sat e mereu mixt,dar inafara de asta.....

Si inca ceva,imi dau repede seama care atacuri sunt fake-uri si folosesc tw stats pt harti si alte lucruri...

Si.....nu prea cer sprijin de obicei,imi place sa ma descurc singur,dar in anumite cazuri cer,dar rar,deci nu va voi impanzi forumul cu mesaje gen Help,Im under atack.....
Engleza nu este o problema,o vorbesc destul de fluent zic eu si sper sa primesc un cont...
Unul mare ar fi bun,dar ma multumesc si cu unul mic,dar as doi daca se poate sa aiba langa el minim 50 de punctulete rosii ca sa am ce cucerii daca primesc un cont.
Si daca e imi vei da unul,as prefera unul u un nucleu mediu si rasfirat.....



Am scris cam mult.....Sper ca nu ti-am irosit impul smokefield.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1630

se cauta jucator pt a juca in echipa cu proprietarul pe un cont mare,peste 10 mil
 

DeletedUser24393

deci......vrei co-player???sau cum......nu ca vreau eu,doar asa...
 

DeletedUser

am 2 conturi medii de dat. sunt multi care mi-au dat pm dar dupa aia nu au mai raspuns. si nici pe mess nu m-au contactat sau dat add....

deci - 2 conturi medii. intre 2 si 3 mil.

+ inca un cont. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am 2 conturi medii de dat. sunt multi care mi-au dat pm dar dupa aia nu au mai raspuns. si nici pe mess nu m-au contactat sau dat add....

deci - 2 conturi medii. intre 2 si 3 mil.

+ inca un cont. :)

As dori sa stiu cam despre ce conturi ar fi vorba si pe ce lumi ?
 

DeletedUser29094

Ma bag eu.
Sa-mi dai ID-ul de mess, daca e, sau iti dau eu PM pe forum cu al meu.
 

DeletedUser2602

caut proprietar pentru un cont de aproximativ 700 de sate, W14, tribalwars.net.
contul este foarte bine pozitionat, distractie garantata.
As dori un mic "**" pe privat, tot pe privat si alte detalii.

ps: exclud din start pe "Calarasi"

cheers
 
Sus