Urmeaza Statia Angry cu peronul pe partea stanga..........

  • Autor subiect John Milton
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25046

pai stiu foarte bine diferenta....dar zughykule nu mai comenta degeaba ca black a fost blocat cu drept de atac si asa i-ai luat tu 4-5 sate in 24 de ore....ca dupa ai luat vise.....nu mai vorbi degeaba ca eu cat am fost sitter voi ati luat doar vise,dar asta e pana la urma....nu mai vreau sa-mi bat capul cu oamenii care nu stiu ce se intampla cu adevarat in ANGRY!Poate nu voi sunteti de vina,dar in PCA se vand gogosi.....


A mai aparut un pui de zmeu dupa cum se vede , marele doraal :D , merita aplauze . Sper sa nu incepi sa te lauzi cu cine ai fost , ce esti si ce vei fi pe alte lumi pentru ca vorbele nu tin la mine , daca ai curaj in **** spune-mi pe privat ce ai de spus :D nu te ascunde papusel ca te gasesc oriunde ai fi , tu esti un mare jucator de elita nu ? Niciodata nu este bine sa te lauzi amice , este bine sa fii laudat , sa fii respectat , nu sa mananci la ***** dejeaba :D

doraal în data de 02.09. la ora 10:25
ce frik imi e de wond.......inobilari interne + sate de barbari...nu se numeste jucator de elita.....cum sunt si la noi cateva exemplare;)

Care ar fi acele exemple ? SadEyes , leulgreu , dorm doze , Xpose ? iti place sa iti jignesti colegi pe la spate nu :D jucatorule . Crezi ca daca suntem mai dezvoltati in puncte , sate , inseamna ca nu avem treaba cu jocul ? :D bravo , esti bun .

Nu iti bati capul cu cei care nu stiu ce se intampla in Angry , dar iti place sa iti dai cu parerea despre PCA ? Sincer cred ca o sa deschis gogoserie pe forum , pentru tine domnule doraal , sa vezi ca noi suntem niste " curcani " care mananca toata ziua " gogosi " .


( acest mesaj a fost de micul G. )


 

DeletedUser

si un jucator se apara nu se innobileaza intern imediat ce a pierdut un sat =).
Stiu ca nu da bine la statistica dar asa este.

Ce dracu` ma nene, spionii aia someaza? :)

-------------

Si w0nd ... jucatorii pe care i`ai enumerat tu de la noi din trib ... sunt de elita + altii pe care din pacate i`ai sarit, innobilarile interne si satele de barbari nu conteaza atata timp cat stii cum sa le folosesti ...

-------------

Side 1:
Tribes: Angry A2
Players:

Side 2:
Tribes: WAR
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 71
Tabăra 2: 1
Diferență: 70

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 579,057
Tabăra 2: 11,005
Diferență: 568,052

image.php



cu War vad ca nu sunt probleme

--------

Side 1:
Tribes:
Players: blac@k1

Side 2:
Tribes: PCA
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 18
Diferență: 18

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 186,590
Diferență: 186,590

image.php


-------

Side 1:
Tribes: Angry
Players:

Side 2:
Tribes: PCA
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 21
Diferență: 17

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33,245
Tabăra 2: 208,304
Diferență: 175,059

image.php




---------------

Cam asa sta treaba ... ati nimerit un tip neinarmat :)
 

DeletedUser25046

dark labyrinth , eu nu spuneam ca nu sunt de elita , eu vorbeam de faptul ca la domnul doraal , a fi in top20 inseamna a fi un amator de inobilari interne si sate de barbari .
 

DeletedUser28165

domnule dark labyrinth , de indata ce era inconjurat de rosu cred ca trebuia sa fie aparatu totusi :)


p.s satele de atac erau pline la blac@k1 dar au fost curatate toate :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dark labyrinth , eu nu spuneam ca nu sunt de elita , eu vorbeam de faptul ca la domnul doraal , a fi in top20 inseamna a fi un amator de inobilari interne si sate de barbari .

Si e adevarat ... majoritatea, daca nu toti din top 20 au multicele innobilari interne si sate de barbari ... asta nu ii face mai putin valorosi ca jucatori :) ...


domnule dark labyrinth , de indata ce era inconjurat de rosu cred ca trebuia sa fie aparatu totusi :)

N`am facut schimbare de sex deocamdata :)

Dupa cum am mai intrebat, spionii pe care`i aveti la noi nu`si fac treaba? ... sau n`aveti? :(
 

DeletedUser

dark labyrinth , eu nu spuneam ca nu sunt de elita , eu vorbeam de faptul ca la domnul doraal , a fi in top20 inseamna a fi un amator de inobilari interne si sate de barbari .


pariez ca ...17 din top 20 au peste 51% inobilari interne + cedari de sate din diferite circumstante. (de multe ori cunostinte de pe alte lumi)

.............

O chestie valabila pentru toti: nu va ma laudati cu un razboi atata timp cat nu il tineti voi, atacurile de la distanta si sprijinul spre granita va fac cel mult aliati...cand o sa tineti sittere pe timp de noapte si o sa faceti diferite rotatii...atunci ajutati

w0nd...la tine nu e interesant ca ai de 3 ori mai multe puncte decat mine, dar faptul ca, cu toate astea ai de 3 ori mai putine la inamici invinsi.

vorbiti pentru jucatorii care n-au timp de asta, pentru ca stau juma de zi cu harta in fata.
E o bataie de joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cred ca exagerezi putin.Eu de exemplu nu am nici o inobilare interna si sunt locul 6, si mai sunt cativa ca mine.
Nici eu nu sunt de acord cu inobilarile interne, dar nici nu poti cataloga un jucator ca fiind noob daca inobileaza intern.
Cel putin 5-6 jucatori sunt in top pentru ca merita chiar daca au inobilat intern.
Nu il subestima pe w0nd, nu e chiar asa "noob" cum crezi tu :)
 

DeletedUser

ma nu va mai certati cel mai mult conteaza asta :

1 =nBz= 45.963.266 65.617.614 98 669.567 6838 9.596
2 Angry 44.592.176 70.134.926 105 667.952 7044 9.957
3 ~B~B~ 35.887.038 55.637.065 103 540.166 6065 9.173
4 PCA 34.387.715 52.343.295 111 471.561 5572 9.394
 

DeletedUser

statistica pe triburi nu conteaza de nicio culoare. ai postatat degeaba mr.purdish.

Nu iau de noob pe cineva care a innobilat intern, m-am luat de w0nd pt ca el a zis parca mai devreme sa nu criticam de pe alte lumi....daca ne luam dupa lumea asta...afirmatia mea de mai devreme nu poate fi contestata..asa-i?

plus ca a sarit cu gura pe doraal de parca ar fi fost el zeu.


Exista in general 2 tipuri de jucatori cu puncte:

1. Jucatori cu traseu usor...
Aflati in imediata vecinatatea a unui grup de jucatori slabi, innobilari interne, aliante personale bune sau norocoase ...etc

2. Jucatori care s-au dezvoltat rapid la inceput.

Pt tipul din urma am numai respect deoarece e clar ca au riscat. Ceilalti sunt oportunisti..sa le zicem :)

Mnoh, e posibil sa ma insel si sa fie multe exceptii.
 

DeletedUser

Si sa inteleg ca tu faci parte din prima categorie nu? Observ si la tine inobilari interne.
Nu vreau sa te critic, dar ar fi bine mai intai sa te uiti in ograda ta, si apoi sa vorbesti de altii.Cum poti vorbi de inobilarile interne care le au altii cand si tu la randul tau ai asa ceva?
Corecteaza-ma daca gresesc, dar in opinia mea, nici tu nu esti diferit de ceilalti care inobileaza intern.
 

DeletedUser6681

pariez ca ...17 din top 20 au peste 51% inobilari interne + cedari de sate din diferite circumstante. (de multe ori cunostinte de pe alte lumi)

.............

O chestie valabila pentru toti: nu va ma laudati cu un razboi atata timp cat nu il tineti voi, atacurile de la distanta si sprijinul spre granita va fac cel mult aliati...cand o sa tineti sittere pe timp de noapte si o sa faceti diferite rotatii...atunci ajutati

w0nd...la tine nu e interesant ca ai de 3 ori mai multe puncte decat mine, dar faptul ca, cu toate astea ai de 3 ori mai putine la inamici invinsi.

vorbiti pentru jucatorii care n-au timp de asta, pentru ca stau juma de zi cu harta in fata.
E o bataie de joc.

Paradox... este un paradox daca ti-as spune ca wond se roaga sa nu innobileze intern ????

Stiu ca nu ma crezi.. dar wond innobileaza intern pentru ca i se spune sa innobileze intern, iar toti care innobileaza intern din PCA fac asta pt ca li se cere, dupa nopti pierdute.. de convingere, crede-ma pe cuvant ca ti-ar nobili in sate tie .. daca nu ar fi obligati sa ia ceea ce este innobilare interna...

Si aici vin cu precizarea, nimeni nu ia cu forta sate intern, cine le cedeaza le cedeaza de buna voie.. :)
 

DeletedUser

la mine e o contopire de conturi, din lipsa mea de timp.
in rest..am schimburi de sate..in afara de 2 sate daca nu ma insel, care intradevar au fost innobilari interne pe inactivitate.

nu stiu daca mi-ai vazut pozitia pe harta. din 60 de sate ale mele, 60 sunt in front. Eu nu ma consider in prima categorie, ma gandesc ca muncesc destul de mult pentru fiecare sat pe care il iau.

.............

politica tribului nu-i influenteaza atitudinea, vis3z

"nu te ascunde papusel ca te gasesc oriunde ai fi , tu esti un mare jucator de elita nu ? Niciodata nu este bine sa te lauzi amice , este bine sa fii laudat , sa fii respectat , nu sa mananci la ***** dejeaba "
 

DeletedUser6681

la mine e o contopire de conturi, din lipsa mea de timp.
in rest..am schimburi de sate..in afara de 2 sate daca nu ma insel, care intradevar au fost innobilari interne pe inactivitate.

nu stiu daca mi-ai vazut pozitia pe harta. din 60 de sate ale mele, 60 sunt in front. Eu nu ma consider in prima categorie, ma gandesc ca muncesc destul de mult pentru fiecare sat pe care il iau.

.............

politica tribului nu-i influenteaza atitudinea, vis3z

"nu te ascunde papusel ca te gasesc oriunde ai fi , tu esti un mare jucator de elita nu ? Niciodata nu este bine sa te lauzi amice , este bine sa fii laudat , sa fii respectat , nu sa mananci la ***** dejeaba "

Da am obs la aparatori :).. ca esti in front :)

Triburile.ro Profil Jucător: 1Paradox1 (tribe changes)
Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni G.R.E. 24th April 2009 - 10:00:01 83
G.R.E. ~SW~ 30th April 2009 - 19:00:02 677
~SW~ -SW-LO 15th May 2009 - 19:00:01 3,898
-SW-LO Proba 23rd May 2009 - 19:00:01 10,074
Proba -SW-LO 24th May 2009 - 22:00:02 10,558
-SW-LO UCV 25th May 2009 - 07:00:01 10,791
UCV fn 03rd June 2009 - 19:00:02 28,492
fn RegalA 08th June 2009 - 22:00:02 37,683
RegalA Angry 28th July 2009 - 01:00:01 383,418

dar pt mine ** aceasta lista.. :). si eu obs ca voi blamati jucatori dupa inobilarile interne.. eu te vad unde ai plecat si de la cine ai plecat :)

Si iti zic ca nu erai atat de atacat de angry ca sa pleci la ei :)
 

DeletedUser

nici pe departe, plecarea mea a fost una de orgoliu.

Am intentionat sa plec intr-un trib aliat, o anume persoana din conducere mi-a impiedicat plecarea (a se citi: cu forta) si mi-a spus ca ori raman de-a sila, ori plec la neutri, ori inamici.

RegalA (sau fire!!, cum se numea "pe vremea mea" ) avea o politica foarte ciudata...nu aveam voie sa intervin in nicio decizie a conducerii ca simplu membru, nu aveam opinie, daca aveam...era de rau pentru mine.

Daca imi exprimam opinia public, iesea foarte rau pentru mine.

Tu ai fi ramas?:)

-----------------------

Nici situatia asta nu e mai grozava, nici tu nu esti de altfel.
Vorbeam la general pana acum, ce am zis eu de w0nd incepuse doar ca o remarca...voi ati facut-o sa fie personal...la fel cum acum incercati sa-mi demonstrati mie ca sunt un jucator slab..sau n-am principii?

Toate triburile au jucatori mai slabi, se pare ca sunt unul dintre ei.
Aici voiai sa ajungi, vis3z?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25046

1Paradox1 , 1Paradox1 , ok eu sunt n00bu tu esti bossu , fii atent aici ce zic :

Recunosc , sunt incepator , am avut noroc de tribul condus de suranu pe Ro7 , ei mau invatat sa joc , slideshow , alienutu si multi alti cu care eram prieten pe acea vreme , vreau sa iti explic cum sta treaba , inobilarile interne sunt ca un pazal , pui piesa acolo unde ii este locul , asa este si la noi , eu la inceput mam intins pe toata harta pentru a putea ajuta cat mai multi colegi iar apoi , recunosc am inobilat intern de foarte multe ori , nu este rusine :D , dar sa-ti mai zic o treaba cu care tu te dai " bos " , spui ca ma domini la inamici invinsi , asta e clar se vede 5 1Paradox1 13,86 Mio. , dar stii de ce ma bati ? pentru ca tu esti intr-o zona de conflict si toti prietenii tai sunt nevoiti sa iti trimita sprijin pentru a te tine inca pe harta ( din cauza asta ma domini , nu este vorba de altceva ) , in timp ce eu , ma aflu intr-o zona mai parinteasca iar jucatorii din preajma mea evita sa ma atace ( din cauza asta nu am eu atatea puncte la aparator ca tine ) , in schimb incerc sa cuceresc sate ( daca eram numai pe inobilari interne nu cred ca mai aveam atatea puncte la Inamici învinşi ca agresor , nu sunt multe dar este bine ) . Si apropo pun **** pentru ca sunt anti steaua , imi place sa simti cuvintele pe care doresc sa ti le spun , eu nu sunt unul acasa si altul pe joc , pe extern , poate tu vrei sa arati lumii ca esti un bun roman , eu vreau sa arat lumii ca sunt eu , ghilE , un mic barfitor ce sta pe net lipsit de idei :D ( doar uneori :D cand imi faceti pofta de joc :D ) !

:D Incepand de azi vreau sa va spun ca sunteti foarte urati si foarte slabi toti :D astept atacurile voastre sa il intrec pe " preasfintitul " paradox . Peace .

Respect de la Micul G. !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:))...deci asa simplu e sa ti granita?

ceri sprijin..ei baga..una doua...stai pe burta...ce chestie ma.
ma intreb de ce se mai tin razboaie in loc sa fim toti neutri.

w0nd amice, nu ma intereseaza ce ai invatat, unde ai invatat...nici ce stii nu ma intereseaza.

ma iau de tine pt ca vi cu atitudine de clasa a4a, cand ai de 2 ori anii mei. Na "pazal".

.........
"poate tu vrei sa arati lumii ca esti un bun roman , eu vreau sa arat lumii ca sunt eu"
:) There Is No Satisfaction in knowing that your life is one of the saddest fictions ever written
.........

nu caut publicitate, eu critic statistici, nu ce vad in stele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25046

Hmm , ok domnule 1Paradox1 , de acum inainte iti voi copia personalitatea si voi deveni un bun ucenic , ati dori sa ma invatati si pe mine cum sa vorbesc ca un mare jucator ? cum arat lumii ca nu sunt de clasa a 2 a ? prefacandu-ma intr-un poet ?

Fii serios , esti jalnic , traieste-ti viata prietene , eu unul o traiesc si este foarte frumosa , dau sfaturi prietenilor mei doar in momentul in care au cu adevarat nevoie , daca mai cunoaste nu ai mai vorbi fara sa gandesti , dar te las pe tine cu vorbele dulci , eu raman acelasi , nu cred ca am nevoie de sfaturile tale , mai vorbim pe privat daca doresti sa continui povestea . Am sate in toate zonele de conflict dar nimeni nu doreste sa atace , de ce ? Respect , o sa iti dai seama ce inseamna pe parcurs .
 

DeletedUser

Exact my friend.

Sunt un "poet prefacut"..de altfel am facut contopirea de conturi mentionata mai sus ca sa am de 2 ori mai mult timp ca sa-mi plang de mila.

"traieste-ti viata prietene , eu unul o traiesc si este foarte frumosa "....imi place asta...sunt serios aici, acum...deci n-am viata sociala...ba mai mult...nu-mi traiesc viata deloc. Cruda chestie.

"Am sate in toate zonele de conflict dar nimeni nu doreste sa atace , de ce ? "
Pentru un motiv anume multi jucatori se tem sa dea in cineva mai mare ca ei. A, sau era retorica...cand vad multe cuvinte pur si simplu ma pierd in silabe.

Continuam pe privat doar daca mai ai ceva de spus.

Respect.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus