Urmeaza Statia Angry cu peronul pe partea stanga..........

  • Autor subiect John Milton
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

statistica pe triburi nu conteaza de nicio culoare. ai postatat degeaba mr.purdish.

Nu iau de noob pe cineva care a innobilat intern, m-am luat de w0nd pt ca el a zis parca mai devreme sa nu criticam de pe alte lumi....daca ne luam dupa lumea asta...afirmatia mea de mai devreme nu poate fi contestata..asa-i?

plus ca a sarit cu gura pe doraal de parca ar fi fost el zeu.


Exista in general 2 tipuri de jucatori cu puncte:

1. Jucatori cu traseu usor...
Aflati in imediata vecinatatea a unui grup de jucatori slabi, innobilari interne, aliante personale bune sau norocoase ...etc

2. Jucatori care s-au dezvoltat rapid la inceput.

Pt tipul din urma am numai respect deoarece e clar ca au riscat. Ceilalti sunt oportunisti..sa le zicem :)

Mnoh, e posibil sa ma insel si sa fie multe exceptii.



daca nu conteaza statistica ce conteaza....aia spune totul .....difarenta intre noi si pca........
 

DeletedUser

Paradox... este un paradox daca ti-as spune ca wond se roaga sa nu innobileze intern ????

Stiu ca nu ma crezi.. dar wond innobileaza intern pentru ca i se spune sa innobileze intern, iar toti care innobileaza intern din PCA fac asta pt ca li se cere, dupa nopti pierdute.. de convingere, crede-ma pe cuvant ca ti-ar nobili in sate tie .. daca nu ar fi obligati sa ia ceea ce este innobilare interna...

Si aici vin cu precizarea, nimeni nu ia cu forta sate intern, cine le cedeaza le cedeaza de buna voie.. :)

da ai dreptate cine cedaeaza sate le cedeaza de buna voie ......
 

DeletedUser6681

nici pe departe, plecarea mea a fost una de orgoliu.

Am intentionat sa plec intr-un trib aliat, o anume persoana din conducere mi-a impiedicat plecarea (a se citi: cu forta) si mi-a spus ca ori raman de-a sila, ori plec la neutri, ori inamici.

RegalA (sau fire!!, cum se numea "pe vremea mea" ) avea o politica foarte ciudata...nu aveam voie sa intervin in nicio decizie a conducerii ca simplu membru, nu aveam opinie, daca aveam...era de rau pentru mine.

Daca imi exprimam opinia public, iesea foarte rau pentru mine.

Tu ai fi ramas?:)

-----------------------

Nici situatia asta nu e mai grozava, nici tu nu esti de altfel.
Vorbeam la general pana acum, ce am zis eu de w0nd incepuse doar ca o remarca...voi ati facut-o sa fie personal...la fel cum acum incercati sa-mi demonstrati mie ca sunt un jucator slab..sau n-am principii?

Toate triburile au jucatori mai slabi, se pare ca sunt unul dintre ei.
Aici voiai sa ajungi, vis3z?

Am spus eu ca esti slab ?... Eu sunt deacord cu conducere mono-cefala.. sub nici o forma bicefacala... pt ca 2 idei nu vor scoate una buna ci doar o contradictie.. mai ales ca sunt oameni experimentati.. si tin la ideile lor care probabil au functionat in alta parte.. si obligatoriu ar functiona si aici. Deci unu singur face si drege. Daca ascult sfatul sau ideile unora nu inseamna ca fac ca ei. Si nu cred ca cineva te va innobila pentru ideile tale.. care sunt total diferite de ale conduceri, iar daca crezi ca ai o idee poti scrie un mesaj nu o sa te bata nimeni, ci poate chiar sa te coopeteze in cercul oamenilor care decid.. sunt jucatori care decid si uni care joaca, as vrea doar sa joc este mai simplu fara bataie de cap.. si mult mai distractiv, cei care conduc triburi.. nu prea se distreaza ca trebuie sa impace 100 de nebuni.

Si cred ca ai plecat.. pt ca nu ai reusit sa te integrezi .. asa ca nu vad de ce as spune.. sau as da vina pe cineva pentru faptul ca ideile mele nu coincid cu ale " conduceri " in fata argumentelor.. nu poate sta nimeni :)

Ai argumente solide poate fac ca tine, nu ai argumente.. nu vorbesti..

Nu exista jucator in tribul din care fac parte care sa nu fi vorbit.. dar daca vorbesti fara sa gandesti mai bine taci, pentru ca nu are nimeni nevoie si nimeni nu tolereaza instigatori, Asa ca ca daca ai ceva de spus te ascult, dar decizia o iau eu pentru ca eu conduc eu raspund :D

Iti doresc succes si spor la joaca....


da ai dreptate cine cedaeaza sate le cedeaza de buna voie ......


daca incerci sa .. ma ironizezi mai bine stai linistit sau vii langa mine pe harta... daca cel innobilat intern se considera nedreptatit poate face tichet.. si atunci nu te mai inobileaza intern.

In concluzie....

daca nu conteaza statistica ce conteaza....aia spune totul .....difarenta intre noi si pca........

daca tot era de o concluzie...

Side 1:
Tribes: PCA
Players:

Side 2:
Tribes: Angry A2
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 656
Tabăra 2: 705
Diferență: 49

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 7
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,546,344
Tabăra 2: 5,285,862
Diferență: 739,518

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 227,331
Tabăra 2: 56,548
Diferență: 170,783

image.php


iar daca nu este semnificativa.. atunci

Side 1:
Tribes: PCA
Players:

Side 2:
Tribes: Angry A2
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,285
Tabăra 2: 8,867
Diferență: 4,582

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 204
Tabăra 2: 146
Diferență: 58

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 29,329,570
Tabăra 2: 60,531,975
Diferență: 31,202,405

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,761,217
Tabăra 2: 1,286,834
Diferență: 474,383

image.php


cam asa stam .. concluzia este... ca ???

Stiu ca nu vei recunoaste .. domninam :D

Si doar pe voi .. ci in toate razboaiele avute am dominat... mai putin unul .. care inca nu ne-am axat doar acolo dar se recupereaza...

De ce domniam, pentru ca noi nu avem prelungiri ale tribului :)


Va doresc succes.. Si Franta - Romania 2-3
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am spus eu ca esti slab ?... Eu sunt deacord cu conducere mono-cefala.. sub nici o forma bicefacala... pt ca 2 idei nu vor scoate una buna ci doar o contradictie.. mai ales ca sunt oameni experimentati.. si tin la ideile lor care probabil au functionat in alta parte.. si obligatoriu ar functiona si aici. Deci unu singur face si drege. Daca ascult sfatul sau ideile unora nu inseamna ca fac ca ei. Si nu cred ca cineva te va innobila pentru ideile tale.. care sunt total diferite de ale conduceri, iar daca crezi ca ai o idee poti scrie un mesaj nu o sa te bata nimeni, ci poate chiar sa te coopeteze in cercul oamenilor care decid.. sunt jucatori care decid si uni care joaca, as vrea doar sa joc este mai simplu fara bataie de cap.. si mult mai distractiv, cei care conduc triburi.. nu prea se distreaza ca trebuie sa impace 100 de nebuni.

Si cred ca ai plecat.. pt ca nu ai reusit sa te integrezi .. asa ca nu vad de ce as spune.. sau as da vina pe cineva pentru faptul ca ideile mele nu coincid cu ale " conduceri " in fata argumentelor.. nu poate sta nimeni :)

Ai argumente solide poate fac ca tine, nu ai argumente.. nu vorbesti..

Nu exista jucator in tribul din care fac parte care sa nu fi vorbit.. dar daca vorbesti fara sa gandesti mai bine taci, pentru ca nu are nimeni nevoie si nimeni nu tolereaza instigatori, Asa ca ca daca ai ceva de spus te ascult, dar decizia o iau eu pentru ca eu conduc eu raspund :D

Iti doresc succes si spor la joaca....





daca incerci sa .. ma ironizezi mai bine stai linistit sau vii langa mine pe harta... daca cel innobilat intern se considera nedreptatit poate face tichet.. si atunci nu te mai inobileaza intern.

In concluzie....



daca tot era de o concluzie...

Side 1:
Tribes: PCA
Players:

Side 2:
Tribes: Angry A2
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 656
Tabăra 2: 705
Diferență: 49

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 7
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,546,344
Tabăra 2: 5,285,862
Diferență: 739,518

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 227,331
Tabăra 2: 56,548
Diferență: 170,783

image.php


iar daca nu este semnificativa.. atunci

Side 1:
Tribes: PCA
Players:

Side 2:
Tribes: Angry A2
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,285
Tabăra 2: 8,867
Diferență: 4,582

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 204
Tabăra 2: 146
Diferență: 58

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 29,329,570
Tabăra 2: 60,531,975
Diferență: 31,202,405

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,761,217
Tabăra 2: 1,286,834
Diferență: 474,383

image.php


cam asa stam .. concluzia este... ca ???

Stiu ca nu vei recunoaste .. domninam :D

Si doar pe voi .. ci in toate razboaiele avute am dominat... mai putin unul .. care inca nu ne-am axat doar acolo dar se recupereaza...

De ce domniam, pentru ca noi nu avem prelungiri ale tribului :)


Va doresc succes.. Si Franta - Romania 2-3



nu te ironizez delok tiam dat doar dreptate ........ stiu ce inseamna inobilari interne si stiu si ce presupun acestea......
 

DeletedUser

un jucator vrea sa se lase de joc.........bun normal k cedeaza satele tribului in care e nu o sa le cedeze dusmanilor si ce conteaza k inobilez intern k iei sate de barbari......sunt prostii esti in top esti bun.......
 

DeletedUser

si inca ceva 1paradox1 chiar daca e intr-o zona de impact probabil k a cerut sprijin vecnilor de la noi din trib k eu nu am primit nici o circualara de la el sa ceara sprijin....
 

DeletedUser12819

Visez....nu ne include academia la statistici....sunt niste copii si ei sunt folositi impotriva WAR-ului ca noi avem moral mic.....SA facem statisticile clare acuma!


Side 1:
Tribes: Angry
Players:

Side 2:
Tribes: PCA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7,192
Tabăra 2: 4,285
Diferență: 2,907

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 125
Tabăra 2: 88
Diferență: 37

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 51,523,174
Tabăra 2: 29,329,570
Diferență: 22,193,604

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,107,761
Tabăra 2: 830,743
Diferență: 277,018

image.php




si asta dupa ce ne-ati luat atatea sate de la jucatori blocati cu drept de atac......statisticile nu sunt ceea ce par.....imi pare rau pentru acest lucru....
 

DeletedUser

"Si cred ca ai plecat.. pt ca nu ai reusit sa te integrezi .. asa ca nu vad de ce as spune.. sau as da vina pe cineva pentru faptul ca ideile mele nu coincid cu ale " conduceri " in fata argumentelor.. nu poate sta nimeni :)

Ai argumente solide poate fac ca tine, nu ai argumente.. nu vorbesti.. "


Nu mai stiu exact despre ce a fost vorba, insa stiu ca am prezentat ceva tribului, am facut sondaj pe un anume subiect. Rezultatul a fost refuzat de conducere desi aveam dreptate. Nimeni n-a recunoscut...dupa vreo 3 sapt s-a facut ce am zis eu, ca o urmare a brainstorming-ului conducerii.
(mi-am amintit intre timp ca era vorba de incetarea aliantei cu SaS)

N-ai cum sa aplici aceleasi "strategii" peste tot...difera multe; si multi.

"Ai argumente solide poate fac ca tine, nu ai argumente.. nu vorbesti.." era un apropo?
 

DeletedUser12819

si inca ceva 1paradox1 chiar daca e intr-o zona de impact probabil k a cerut sprijin vecnilor de la noi din trib k eu nu am primit nici o circualara de la el sa ceara sprijin....


A cerut sprijin si are sprijin masiv al tribului pentru ca are toate satele la granita si este normal......suntem membrii care avem la el si peste 20 de sate de aparare la el.....
 

DeletedUser

n-a dat nimeni circulare...purdish te-am sarit inseamna...te bag in topul listei imediat :))
 

DeletedUser17078

Sacalule ia spune-mi si mie de unde ati luat voi sate de la noi? nu stii? iti zic eu .De la un jucator care era izolat in k 45 mai exact de la frumosu1212.Asa ca numai da vina ca noi am luat sate de la voi de la jucatori blocati si nu stiu ce alte scuze.
Da,avem voie sa punem la statistica si Angry si A2 pentru ca voi sunteti o echipa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Visez....nu ne include academia la statistici....sunt niste copii si ei sunt folositi impotriva WAR-ului ca noi avem moral mic....


si asta dupa ce ne-ati luat atatea sate de la jucatori blocati cu drept de atac......statisticile nu sunt ceea ce par.....imi pare rau pentru acest lucru....

Bai voi sunteti chiar idioti. Adica spui ca folosesti academia pentru ca are moral mic. Foarte multi jucatori din academia voastra sunt la granita cu PCA si ataca membrii tribului PCA. Daca sunteti un tot unitar de ce sa nu fie inclusa in statistici? Ca nu va convine voua? Sunteti un trib atat de unit incat a-ti concediat jucatorii din zona PCA numai sa dati bine in statistici, ceea ce nu a facut tribul PCA. Asa, fie ca va convine, fie ca nu, Tribul Angry si A1 sunt un tot unitar.
 

DeletedUser

Hai, mai usor cu jignirile ca nu esti in targ, totul poate fi rezolvat cu vorba buna.
 

DeletedUser12819

Sacalule ia spune-mi si mie de unde ati luat voi sate de la noi? nu stii? iti zic eu .De la un jucator care era izolat in k 45 mai exact de la frumosu1212.Asa ca numai da vina ca noi am luat sate de la voi de la jucatori blocati si nu stiu ce alte scuze.
Da,avem voie sa punem la statistica si Angry si A2 pentru ca voi sunteti o echipa.

de ce nu l-ati sustinut??era in centrul nostru....sau voi nu-i puteti sustine la granita ca observ ca tot mai putine trupe de aparare exista la voi si cat mai multe de atac la granita.....sa nu va asteptati la surprize;)...noi macar l-am luat pe corecte....am atacat de a ajuns frumosu pe locul 3 ca aparator atunci.....e diferenta intre cei banati cu drept de atac si cei care sunt on la atacuri organizate si cu ** sprijin de la trib....nu baga in aceeasi oala....
 

DeletedUser12819

Bai voi sunteti chiar idioti. Adica spui ca folosesti academia pentru ca are moral mic. Foarte multi jucatori din academia voastra sunt la granita cu PCA si ataca membrii tribului PCA. Daca sunteti un tot unitar de ce sa nu fie inclusa in statistici? Ca nu va convine voua? Sunteti un trib atat de unit incat a-ti concediat jucatorii din zona PCA numai sa dati bine in statistici, ceea ce nu a facut tribul PCA. Asa, fie ca va convine, fie ca nu, Tribul Angry si A1 sunt un tot unitar.

Eu am vorbit frumos cu voi si diplomatic....daca nu va convine imi da-ti mesaj pe PM si ma puteti injura ca la stana.....RESPECTA si vei fii RESPECTAT!
 

DeletedUser6681

de ce nu l-ati sustinut??era in centrul nostru....sau voi nu-i puteti sustine la granita ca observ ca tot mai putine trupe de aparare exista la voi si cat mai multe de atac la granita.....sa nu va asteptati la surprize;)...noi macar l-am luat pe corecte....am atacat de a ajuns frumosu pe locul 3 ca aparator atunci.....e diferenta intre cei banati cu drept de atac si cei care sunt on la atacuri organizate si cu ** sprijin de la trib....nu baga in aceeasi oala....

deci... nu a fost si nu va fi locul 3 la aparator.. oricum ** in plus .. renuntz... asta este
 

DeletedUser12819

Nu este acum,dar atunci cand l-am atacat a fost.....crezi k nu ma uit la statistici?si din cate vazusem in aceeasi zii v-a atacat si ~B~B~ si DIE! pe alti jucatori(fara sa organizam noi)....atunci ati pierdut aproape 1 milion de pct;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus