Die. vs Scitii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14179

Eu zic sa terminati ... nu exista jucatori care sa nu fi luat intern ... nu exista jucator care sa fii jucat intodeauna ca un inger toti avem calitati si defecte nu va mai scoateti ochiii pentru niste date digitale ...

Faceti jocul mai urat si indepartati anumite categorii de jucatori de el prin comportamentul vostru .


Eu mi-am spus opinia stiu ca unii dintre voi va veti grabi cu replici "inteligente " incercati totusi sa va stapaniti si sa ganditi rational .
 

DeletedUser

pentru mine cel putin a fost o mare realizare sa vin in bucuresti sa ma intalnesc cu gasca de nebuni(aveam alte treburi acolo,dar mi-am facut loc si pentru ei)
sunt niste oameni formidabili,cu umor si inteligenta si este o onoare sa ii cunosc,deoarece am 19 ani si toata viata inainte,am multe de invatat de la ei..
apropo nu vin doar jucatori din scitii,vin chiar si de pe alte lumi,cu care ma cunosteam si mi-a picat fata cand i-am vazut:rolleyes:

iuli,tu inca ai ramas socat de cand ai vazut-o pe cristina.te asteapta "nevasta" in pat si tie tot la bruneta aia ti-e gandul :D

ps: cand vine mircea pe la mare,tu il cazezi si eu ii platesc berea,sa se convinga ca nu suntem una si aceeasi persoana
 

DeletedUser7003

Stiu ca va place sa indreptati discutia spre alte zone atunci cind nu aveti sau nu vreti sa raspundeti unui subiect clar, probabil ati facut toti aceeasi scoala - Stefan Gheorghiu recunoscuta printre nomenclaturisti ca si "creme de la creme" pentru abilitatea de a crea diversionisti de marca.

Partea mai proastra pentru voi e ca nu ma indrept acolo unde fluturati voi batistuta cu muci pe ea.

Eu va spun din nou, apar un principu asa cum am facut mereu.

Oircum e jalnic sa vezi mindrii membrii die se pun cu totii pe un amarat de pustiulica si il iau cu totii la p....

Jenant, oameni cu capul pe umeri si autoproclamati barbatusi viteji care mai de care feti-frumosi tari in puncte si in nivele de agresiune sariti pe un singur baietan care nici macar nu a strigat dupa ajutor.

Nu ma intereseaza pe cine a sprijinit el, ma intereseaza principiile pe care le-ati incalcat cu mult inainte si acum unul se intoarce ca un bumerang impotriva voastra- sa va consultati cu cei din conducerea tribului aliat. Capisci? E asa greu de inteles - vreti sa o silabisesc?


Domnu stars, se pare ca nu ne intelegem de nici o culoare, cum tu spui ca nu te intereseaza ce a facut acel pustiulica , nici pe noi nu ne intereseaza ca e un pustiulica si ca face parte din tribul aliat, a jucat CONTRA NOASTRA, va fi eliminat de noi, tu nu vrei sa intelegi, e nevoie sa desenez? si tu puteai sa ramai fara cont atunci cand ati lasat sitter tot tribul la el, si dadea sate scitilor, dar n-am dat atunci pe el ca sa te salvez pe tine si tu acu vii si faci pe desteptul cu noi ! Nu intreceti masura, esti conducator, ma bucur , dar NoLr zici ca e ca la inceputurile L3 , nu actiune , nu sprijin/ajutor/ innobilari interne cu carutza la voi si nu se iau decat 20 sate maxim de la 20 playeri...deci exista o mare diferenta, sunteti destui cu drepturi dar nu faceti nimic ...a ba da , urmariti ce face Die. ;) Have fun, noi am spus ce vom face, cine se baga sa-l ajute va plati la fel ca el ! Ciaoooo:rolleyes:
 

DeletedUser

Inca ceva - ori un singur om, poate doi posteaza pentru mai multi, ori aveti toti acelasi mindset, cind va scremeti sa adoptati un ton oficial folositi apelativul "domnul", ma bucura ca imi apreciati stilul, dar fiti si voi mai creativi, dati-o si pe altceva!

Acum trecind in revista incercarea ta de postare, ce sa inteleg ca ma amenintati ,voalat? Daca ai ceva de spus fi vertical spune aici pe fata sa vada o lume intreaga!


Cu tupeul al carui aroma se simte din pagina 363 imi spui mie ca va fi elimnat de voi? No shit ! Cu tupeul asta imi spuneti ca e treaba voastra ce face NOLR ? Nu, e treaba personala NOLR cind ataca, pe cine, cind sprijina. De cind die se amesteca in treburile interne ale aliatilor?
Probabil ca va roade tare si de ce face TDK-ul?
Pe ei de ce nu ii presati?

Apropos mi-am adus aminte de citeva povestioare, nu vroiam sa le spun dar se pare ca ma obligati la lucrul asta! DE CE PENTRU CA E INADMISIBIL CA HOTUL SA STRIGE HOTII !!!!!!!

Stiti foarte bine ce vreau sa spun iar miine revin cu detalii.

Stay tuned people.
 

DeletedUser7003

Inca ceva - ori un singur om, poate doi posteaza pentru mai multi, ori aveti toti acelasi mindset, cind va scremeti sa adoptati un ton oficial folositi apelativul "domnul", ma bucura ca imi apreciati stilul, dar fiti si voi mai creativi, dati-o si pe altceva!

Acum trecind in revista incercarea ta de postare, ce sa inteleg ca ma amenintati ,voalat? Daca ai ceva de spus fi vertical spune aici pe fata sa vada o lume intreaga!


Cu tupeul al carui aroma se simte din pagina 363 imi spui mie ca va fi elimnat de voi? No shit ! Cu tupeul asta imi spuneti ca e treaba voastra ce face NOLR ? Nu, e treaba personala NOLR cind ataca, pe cine, cind sprijina. De cind die se amesteca in treburile interne ale aliatilor?
Probabil ca va roade tare si de ce face TDK-ul?
Pe ei de ce nu ii presati?

Apropos mi-am adus aminte de citeva povestioare, nu vroiam sa le spun dar se pare ca ma obligati la lucrul asta! DE CE PENTRU CA E INADMISIBIL CA HOTUL SA STRIGE HOTII !!!!!!!

Stiti foarte bine ce vreau sa spun iar miine revin cu detalii.

Stay tuned people.


Eu nu amenint, si daca am folosit un anumit limbaj e pentru ca am respect fata de persoanele mai in varsta ca mine , in rest nu ma intereseaza ce crezi tu, ne-am convins de NoLr de mult, un trib de tradatori :) nimic mai mult , pacat de anumite persoane de acolo, dar probabil ca au vazut si ele realitatea
 

DeletedUser

Lool hilariant. Sa ma consult cu die cind inobilez un cont din propriul trib?
Da, ma voi consulta in prima secunda in care die se va consulta cu noi cind vor sa isi inobileze proprii jucatori.

Sau e treaba aia noi de la noi si tot noi de la voi?

Oricum nu va dezmintiti, cind nu faceti fata unui punct il sariti, si vorbiti despre altceva.

Incercati sa faceti ca mine, sa raspundeti franc, tot fandind si eschivindu-va dati foarte prost.

P.S. Daca tot corectati oamenii aici, trebuie sa faci si tu o corectura : "v-a fi atacat" se scrie corect "va fi atacat" :p.
 

cossu

member
Scor reacție
9
nu am nevoie de iepure insangerat...e de ajuns sa-i iau cateva sate ca sa se lase :p sau sa se sinucida...

p.s consider ca numai prostii aplauda pe net

Mesaj pe joc:
High3rEnergy - ID lui unde poti face ironii cate vrei!

Haideti sa terminam odata cu balacareala asta ca deja mi se pare mult prea mult, s-a ajuns prea departe!

P.S. I-am rugat si pe ai mei asa ca nu numai tie iti spun!

Multumesc anticipat!
Cu stima,
Mel


Da Mel...cu astfel de specimene..vom ajunge departe:)
 

DeletedUser1630

Daca chiar nu aveati nevoie sa luati sate pentru a prinde locul 1. posibil ati fi fost de acord sa ma lasati sa fiu umilit si dat la marginea harti chiar de tribul in care am incercat sa imi fac prieteni si unde am pus umarul.

Prin felul vostru parsiv de a juca acest joc m-ati facut sa ma intorc impotriva tribului meu si mai ales impotriva voastra.

Am sprijinit pentru a salva conturile unor prieteni din realitate... nu veti intelege niciodata acest lucru.Voi ati stricat toata granita...Ati dat sate moca in TLB sute de sate luate cu cel mult 5 fulluri pe sat.

Insa gandul vostru este la punctele mele si ca o sa cresteti in clasament...
eu ti-a mai zis...orice vorba negandita postata aici dovedeste ceea ce zicem noi,un tradator...un pupincurist
"m-ati facut sa ma intorc impotriva tribului meu si mai ales impotriva voastra." tocmai de asta o sa faci o vizita pana la marginea hartii,fie ca iti convine sau nu,fie ca ii convine lu stars sau nu
"Am sprijinit pentru a salva conturile unor prieteni din realitate" acum ce te plangi,noi disperatii aia dupa puncte iti luam ceva virtual,tu te alegi cu "prietenii" din realitate...ce semeni aceea culegi
Insa gandul vostru este la punctele mele si ca o sa cresteti in clasament... daaaa,satele tale...uuu,inca 6 milioane,ma fac cel mai tare de pe l3
 

DeletedUser

Mesaj pe joc:
High3rEnergy - ID lui unde poti face ironii cate vrei!

Haideti sa terminam odata cu balacareala asta ca deja mi se pare mult prea mult, s-a ajuns prea departe!

P.S. I-am rugat si pe ai mei asa ca nu numai tie iti spun!

Multumesc anticipat!
Cu stima,
Mel


Da Mel...cu astfel de specimene..vom ajunge departe:)

1. era mesaj privat, fiindca aici am postat si vad ca nu terminati nici unul din voi, iar daca era privat trebuia sa ramana privat; asta nu ca as avea de ce ma ascunde dar e vorba de respect si asta ca sa ma exprim elegant!

2. reactia mea app de ID lui energy a fost cauzata de reactia ta:
" Eu nu sunt rau pe triburile...uneori ironic...uneori scarbit...dar nu rau...E UN JOC IN PANA MEA!

S-a uitat demult asta." si insemna ca puteai sa fi ironic cu el in privat ca nu suntem toti obligati sa urmarim circul asta! Si da...stiu ca putem sa nu citim daca nu ne place...
 

DeletedUser3251

'ai de capul meu cata labarteala injurioasa.
Mai oameni buni, sciti, die, si ce triburi mai vin prin zona cu replici: Voi sunteti normali la cap?
Hai inteleg intepaturile strict la joc, la adresa unui player daca se refera la joc, dar pana la amenintari cu bataia, jigniri gen "curva" sau alte sinonime, etc e cale lunga.
Discutati oameni buni strict la joc fara sa balacariti oamenii din spate.


Rog un moderator sa inceapa si sa modereze cu banuri in stanga si dreapta pe aici ca se pare ca nu merge cu binisorul si vorba buna.

Voi sa fiti constienti toate taberele de pe harta de o singura chestie: fara jucatori gen selena, rosito, freesoul etc ( lista e lunga) aceasta lume era una moarta. Fiecare lume isi are farmecul ei, strategiile si tradarile ei inclusiv lideri care invata sa manipuleze si sa faca jocuri de culise. Toti liderii de pe lumea 3 fac aceste jocuri. Nici-un joc de razboi fara suspans si jocuri in spatele cortinei nu este atractiv. Asta animeaza lumea 3, mereu cate o surpriza.

Invatati toti sa va respectati si sa va vorbiti politicos. Eu cred ca se pot dezbate teme pe aici si fara jigniri.

Puneti un punct la cele 1000 de pagini si incepeti sa va "atingeti" doar prin prisma jocului.
 

DeletedUser

@Stars ... ai uitat doar un amanunt ... individul a tradat atat Die. ca aliat cat si tribul din care face parte, NOLR ... si la fel ai uitat: Die. nu accepta asa ceva si va raspunde individului direct indiferent ca se mai afla sau nu in tribul aliat. Asta este Die. iti convine sau nu.

Seara buna.
 

DeletedUser

dar te invit sa le pui :D


domnule nr 1 la agresori.....e usor sa arunci trupe in stanga si dreapta si sa cresti la agresor,dar cate sate ai luat? nu te lauda ca mai ofensiv ca altii,poate doar mai norocos ca ai gasit sate neblindate.


Rosito vs. scitii


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 232
Tabăra 2: 68
Diferență: 164






FS vs. die.

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 50
Tabăra 2: 2
Diferență: 48
 

cossu

member
Scor reacție
9
1. era mesaj privat, fiindca aici am postat si vad ca nu terminati nici unul din voi, iar daca era privat trebuia sa ramana privat; asta nu ca as avea de ce ma ascunde dar e vorba de respect si asta ca sa ma exprim elegant!

2. reactia mea app de ID lui energy a fost cauzata de reactia ta:
" Eu nu sunt rau pe triburile...uneori ironic...uneori scarbit...dar nu rau...E UN JOC IN PANA MEA!

S-a uitat demult asta." si insemna ca puteai sa fi ironic cu el in privat ca nu suntem toti obligati sa urmarim circul asta! Si da...stiu ca putem sa nu citim daca nu ne place...

O sa ma retrag din nou de pe acest forum.
Zi buna!
 

DeletedUser

DVl21, esti foarte plastic, cool. Probabil ca iti place foarte mult si plasticul. Frecventezi Parcul Operei?:D

Rosito nu am uitat nici un amanunt, iar divaghezi, iar tre sa va spun ca degeaba fluturati batista in alta parte, nu ma indrept acolo unde ai vrea tu.

Nu poti raspunde direct la afirmatiile mele pentru ca nu aveti cum, nu sint raspunsuri si daca ele exista sint extrem de jenante pentru voi.
Din cauza asta o toooot dati cotita cu ce a facut ala.

Asa cum spuneam astazi o sa vin cu fapte concrete, mai mult am sa dau linkul catre pagina respectiva in NOLR, si in mai multe triburi sa vada care cum si ce a tradat !
Sa terminati o data cu abureala asta cu tradatul, o daaati in continuu asa parca aveti o caseta la gura (respectiv mina).

Zile intregi am zis sa nu intervin in mocirla asta, dar pina la urma cineva trebuie sa mai faca si curat.

Si nu uita e totul virtual, Rosito, e totul al dracului de virtual.



Si ca sa parafrazez - Masina imi ramine masina, vila, vila :p, femeia, femeie, prietenii, prieteni, iar principiile pe care le apar imi vor face coloana si mai verticala.

Nu uita asta, ca nu am nici o teama de sate virtuale, se pare ca la voi planurile se intrapatrund si exista impresia ca vai ce sa ne facem tremura toti de frica ca die le fura satele...

Trezeste-te din oniric, e totul virtual.

Si stay tuned, urmeaza niste puncte interesante pentru voi, la care fi sigur ca voi face publictate pe toata Lumea 3.

In rest iti urez o zi frumoasa si usoara la serviciu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Text original FreeSoul Vezi discuţiile
domnule nr 1 la agresori.....e usor sa arunci trupe in stanga si dreapta si sa cresti la agresor,dar cate sate ai luat? nu te lauda ca mai ofensiv ca altii,poate doar mai norocos ca ai gasit sate neblindate.

Nu conteaza doar numarul de sate luate de la scitii desteptule ci si numarul de sate golite, lucru valabil si pentru restul razboaielor pe care tribul Die. le-a dus, nu m-a interesat niciodata sa si cuceresc ceea ce am golit.

@stars ... nu ma intereseaza parerea ta, ai postat numai aberarii si dupa zeci de posturi si mesaje clare cu decizia Die. de al ataca pe individ te-ai trezit sa pui un mesaj in ras la adresa noastra prin care ai vrut sa te dai mare si tare, dragule prin mesajul ala s-au inteles foarte multe ... si repet inca astept reactia ta ( daca exista ) la faptul ca noi nu vom sta cu mainile in san sa vedem cum il protejezi pe high ....

Prin faptul ca e virtual si nu aveti nimic de pierdut ar trebuii sa aveti o coloana, un tel sigur de la inceput la sfarsit, pentru multi coloana este elastica si totul pentru a proteja ceva virtual.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus