Die. vs Scitii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dupa cum unii dintre voi stiti .. aceste 2 triburi au inceput razboiu , cel mai bun sa castige !!
 

DeletedUser

statistici

Side 1: Die.

Side 2: Scitii

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 16,323
Tabăra 2: 23,961
Diferență: 7,638

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 219
Tabăra 2: 69
Diferență: 150

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 162,856,091
Tabăra 2: 239,211,194
Diferență: 76,355,103

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,295,892
Tabăra 2: 740,893
Diferență: 1,554,999

image.php
 

DeletedUser

haide sciţii :D. hai să recuperaţi diferenţa aia că nu prea vă onorează.
 

DeletedUser1685

Nu acum, de dimineata pe la 3-4 ca atunci ataca ei :) sau imediat dupa ce fraieresc lumea, nu-i asa?!:rolleyes:
 

DeletedUser2821

Succes Die.!!!
Castigati fratilor ;)!
Luati locul I ca ala il meritati!
Mult succes sunt aici si va fac galerie!
 

DeletedUser7321

Side 1: Die.

Side 2: Scitii

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 49
Tabăra 2: 64
Diferență: 15

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 1
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 440,368
Tabăra 2: 611,918
Diferență: 171,550

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33,588
Tabăra 2: 10,477
Diferență: 23,111

image.php


Bafta ambelor maricade si spor la inobilari
 

DeletedUser10000

GRizzly

Abia astept razboiul asta:)dupa ce a facut cu swat die. are un moral foarte bun.Mult succes le urez ambelor tabere
 

DeletedUser

Nu acum, de dimineata pe la 3-4 ca atunci ataca ei :) sau imediat dupa ce fraieresc lumea, nu-i asa?!:rolleyes:

Buna Seara , Tin a spune .. si mai continui.. cu .. o mica mare declaratie toata lumea stie cine sunt sau stiu cei care trebuiesc a sti.. dar pana pe 22 :)) ma semnez sub acest pseudonim ..

Mai spun ca acest razboi este doar o dorinta de a arata care sunt mai tari.. cum am spus eu singur am fost o caciula prea mare pt uni .. ma intreb restul cei multi ce sunt .. pentru voi ..

Se spune despre mine ca sunt un jucator singural.. care nu imparte nimic cu nimeni .. poate exista ceva dreptate in .. ceea ce spune-ti dar .. ma repedet eu nu atac la 3-4 eu atac la 1-2 .. drept dovada .. nu a plecat nici un atac .. spre .. x tinte din directia mea..

Concluzie.. un razboi .. pe care uni si l-au dorit .. alti l-au obtinut.. si cum cineva spune .. daca se cere sange sange sa curga..

Satele mele dragi .. parteneri de atacuri die..:) sunt cum sunt si va asteapta.. pana atunci merg sa mai beau o bere si sa ma gandesc in cine dau .. ca pana acum doar 2 jucatori au raspuns.. de aici si viteza de reactie.. a acestui trib.. cu o politica diplomatica .. buna .. pentru ei dura pt alti :) dar exista si vorba aia .. nu da cu parul daca stii ca si tu faci la fel..

Ce pot sa zic.. conduc cu un scor lejer.. si daca tot conduc va astept sa egalati ca sa nu spuneti ca plec in avantaj ..

victime rosito, skywaks , JigSaw , katu2006 , jaby , mariussik ( el si-a recuperat satul ), adi al 4-lea .. si lista e deschisa..

concluzia mea.. este urmatoarea... cine lipseste ?
 

DeletedUser

viiiiiiiiiiiin :) am mai spus acum ceva timp...numele le e predestinat... ;):rolleyes:
 

DeletedUser8914

salut

bafta prieteni ! sunt cu ochii pe voi , aratati tuturor care este cel mai capabil trib !



P.S : Respect means civilization
 

DeletedUser

ce doamne iarta-ma sa va spun ?!
doua triburi foarte bune , cu jucatori pe cinste care au intrat in competitie directa. am prieteni buni in ambele triburi deci nu voi tine cu vreo parte , tot ce pot sa va spun e sa va dati la cap vartos in joc si dupa sa iesim impreuna la o bere sa facem mishto uni de alti amical
probabil ca va fi cel mai haios razboi pe harta si cel mai greu din punct de vedere diplomatic.
multa bafta
PS inca o precizare urarile sunt in nume personal
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus