Die. vs Scitii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

marakesh

member
Scor reacție
0
die vs scitii? sau deja a inceput impartirea hartii? sunt curios cat or sa mai reziste scitii tinand cont ca au razboaie grupa mare.... din cate stiu eu sunt aproape inconjurati de dusmani
 

DeletedUser2786

mda....inca un razboi. Toti vor sa fie nr 1,numai ca locul ala e deja ocupat.
 

DeletedUser

Un sat luat in urma cu o luna.. nu luni de zile.. si cat despre pene nu eu m-am unflat ..:) acum.. eu cand ma unflu va cuceresc..:D

luat de mine cu luni in urma pe cand avea un scop ... in fine lauda-te in continuare ca de altceva nu esti bun.

te astept oricand ;)

si ai grija sa cat de "unflii" sa nu cumva sa dormi pe presul de la usa :D

inca unu pe lista de ignor :rolleyes:
 

DeletedUser

.. apropo .. satul de la rosito e luat la ora 10 ziua ..

pana la urma se pare ca trebuie sa iti improspatez memoria si implicit sa te mai bag o data in seama ...

XXX Castle (446|498) K44 10,445 Rosito [Die.] vis3z [Scitii] 03rd June 2008 - 08:27:36

so ...

1. nu e nici o luna de atunci
2. nobilul care a luat satul este nobilul cu numarul 5 ... primii 4 lovind undeva la 3 - 4 dimineata

cum am recomandat si altor jucatori care se pare ca din diverse motive au probleme cu memoria ... se gasesc la farmacie niste pastile ... ce zici ti minte pana acolo ? se numeste Lecitina

:rolleyes:
 

DeletedUser

die vs scitii? sau deja a inceput impartirea hartii? sunt curios cat or sa mai reziste scitii tinand cont ca au razboaie grupa mare.... din cate stiu eu sunt aproape inconjurati de dusmani
din experienta stiu ca dusmanii te fac mai puternic si mobilizeaza tribul;)
 

DeletedUser

Side 1: Scitii

Side 2: Die.

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 218
Tabăra 2: 115
Diferență: 103

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 6
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,120,844
Tabăra 2: 1,138,504
Diferență: 982,340

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 193,677
Tabăra 2: 60,227
Diferență: 133,450

image.php


Din cauza la bla bla bla :)
 

DeletedUser

pana la urma se pare ca trebuie sa iti improspatez memoria si implicit sa te mai bag o data in seama ...

XXX Castle (446|498) K44 10,445 Rosito [Die.] vis3z [Scitii] 03rd June 2008 - 08:27:36

so ...

1. nu e nici o luna de atunci
2. nobilul care a luat satul este nobilul cu numarul 5 ... primii 4 lovind undeva la 3 - 4 dimineata

cum am recomandat si altor jucatori care se pare ca din diverse motive au probleme cu memoria ... se gasesc la farmacie niste pastile ... ce zici ti minte pana acolo ? se numeste Lecitina

:rolleyes:


tin sa precizez ca aveti.. cei mai noctambuli jucatori.. statistica spune..
 

DeletedUser

Bla Bla Bla ce va tot certati atat nu stiu... it`s war.. then.. let it be war :) dar.. nu tre sa va taiati venele pt asta :) :rolleyes:
 

DeletedUser2786

bla bla bla..ma doare-n.....de parerea ta

va fi un razboi lung si greu. dar am pretentia ca fiind 2 triburi de top 3 sa nu fie balacareala. hai sa fim toti fair-play ca de idioti suntem satui.

p.s jiggy,ai revenit? iti dau 2-3 sate sa cresti la loc?
 

DeletedUser

ii dau si eu cele 2 care le-am luat .. plus 2 dobanda :))) 181 de atacuri.. vai vai ,.... ce buni sunteti .. bla bla bla
 

DeletedUser

observ ca incepe sa va placa si voua sloganu` nostru :)) Bla Bla Bla !! :rolleyes:
 

DeletedUser2786

ne-ai prins....suntem invidiosi. sa nu ne parasti lu' mama ,ok? promiti?!!?? hai zi da,te roggggggggggggg
 

DeletedUser

Tipic unor oameni care s-au nascut pt locul 2 .. e deja prea mult pt voi... dar fiecare are dreptul sa spere... :) .. mult " bla bla bla " ..fara nimic in spatele acestiu bla bla bla.. am auzit ca se baneaza pt genul asta de post :) doar am auzit :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus