Die. vs Scitii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

de cand sunt eu o victima pentru o persoana care se ascunde sub un alt nume decat cel din joc ?

oricum singurul jucator care poti fi: Vis3z ... si tot nu explica numele meu pe lista ta de victime :)


moment .. de cumpana pe 22 .. :) uitate la statistici :) .. ai pierdut un sat cu zid 20
 

DeletedUser

corect pt ala care a zis...ca ar fi un razboi frumos.sau ca este deja ..

anyway, parerea mea, ar fi un razboi frumos, daca lupta s-ar duce pe 'campul de lupta' si nu prin recrutari, aliante imposibile (HAHAHAHAHAH) sau mai stiu ce chestiuni d-astea...

cu alte cuvinte, bafta si la unii si la altii :>
 

DeletedUser

moment .. de cumpana pe 22 .. :) uitate la statistici :) .. ai pierdut un sat cu zid 20

da 1 sat luat in urma cu luni de zile care avea un scop atunci candva ... imi era inutil acum .. tineti penele langa corp ;)

te astept oricand pe restul satelor :rolleyes:

si nenea vis3z de ce te ascunzi ?
 

DeletedUser

vis3z e banat pentru (diacritic) :). Nu e el!

apropo. cum se pune o statistica? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6553

Side 1: Scitii

Side 2: Die.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 104
Tabăra 2: 51
Diferență: 53

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 2
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 992,740
Tabăra 2: 532,510
Diferență: 460,230

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 88,986
Tabăra 2: 18,154
Diferență: 70,832

image.php


UppsS!! :))))
 

DeletedUser

da 1 sat luat in urma cu luni de zile care avea un scop atunci candva ... imi era inutil acum .. tineti penele langa corp ;)

te astept oricand pe restul satelor :rolleyes:

si nenea vis3z de ce te ascunzi ?

Un sat luat in urma cu o luna.. nu luni de zile.. si cat despre pene nu eu m-am unflat ..:) acum.. eu cand ma unflu va cuceresc..:D
 

DeletedUser

dak atacati numai noaptea knd lumea doarme logik k luati sate ::)

imi place ca un stimabil jucator.. nu stiu cine esti :) .. dar ne vom gasi pe harta .. care e vestit in cuceriri nocturne .. apropo .. satul de la rosito e luat la ora 10 ziua ..
a lu jigsow pe la 7 seara..:) nu pe voi va atac in noapte.. va spionez noaptea este alceva
 

DeletedUser

imi place ca un stimabil jucator.. nu stiu cine esti :) .. dar ne vom gasi pe harta .. care e vestit in cuceriri nocturne .. apropo .. satul de la rosito e luat la ora 10 ziua ..
a lu jigsow pe la 7 seara..:) nu pe voi va atac in noapte.. va spionez noaptea este alceva

Bla bla bla !!!
 

DeletedUser

Bla bla bla !!!

tipic tipic ... bla bla bla.. :) cred ca ai pierdut vreo 2 sate la mine .. pe cand eu .. cu bla bla bla .. ti-am adus frica in oase.. si te-am facut sa blochezi cate 30 k in satele de pe langa mine :D mare jucator mare caracter .. mare mare mare.. de tot.. inca astept atacurile tale... gradioase..

apropo am auzit ca ai pierdut un sat.. in mijlocul tau.. evident vine si raspunsul tau/vostru ... bla bla bla numai joc .. numai fac numai dreg .. scuzele apanajul unui jucator mediocru .. numara satele.. domnule.. :)

satele tale de atac au puncte pe la sfarsit.. e departe de a fi sadisfacator.. si cu ce ai nici o sansa in dreptul tau :)

pana la o noua citire.. iti doresc numai de bine dar te astept cu realizari nu doar cu " bla bla`uri "
 

DeletedUser

:) Pe tine inca nu te-am atacat..:D dar te voi ataca.. daca nu ma scoate-ti voi .. dar voi avea placerea de a va lua .. la fiecare macar un sat..

jigSow.. aka fierastrau a avut placerea si onoarea .. de a pierde 2 sate :D e conducator si trebuie tratat preferential
 

DeletedUser

Cred ca tu nu :) dar la alti le este :p si apoi o consideratie precautie.. stiu motive scuze .. :) etc etc :D ..
 

DeletedUser

Tipic pentru un om plin de inspiratie si un mare conductor :) " Bla Bla Bla "

conducator am vrut sa scriu emotii .. doar vb cu liderul nr 2 .. de pe lumea 3
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus