Die. vs Scitii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

oare ce noob de pe L3 nu stie sa apere un sat cu 70K sprijin,vis3z nu stie,el plange dupa 100K,nu va mai laudati,voi furati sate pe la 3-4 noaptea cand omu' doarme,sate slab aparate,nu cuceriti,o mai fost "haiduci" ca voi,nu mai criticati ca altii nu joaca fair,sunteti in stare sa mancati rahat pt un sat si sa va lasati femeia sa o "linisteasca" vecinu,as vrea sa fiu vecin cu voi,v-as da si yo un sat:))
 

DeletedUser

Ca de obicei de la tine un post acid in care jignesti. Cred ca tanjesti dupa o femeie de cam mult timp de tot aduci vb.....in 2 din 3 posturi te dai la femeile altora, bica comunala ce esti :))


Intreaba-i pe colegii tai montoya yneman si raku cam la ce ora ataca?!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da mai,tanjesc dupa o prospatura ca m-am saturat de nevasta,o vreau pe Nienna,sa aiba sort de bucatarie.ahhh
va dau sate la schimb mai,ca voi nu aveti timp,noaptea tre sa trimiteti atacuri
 

DeletedUser

Nu suntem noi de vina ca ai nevasta expirata. Ce se aseamana se aduna :)... E vb. din batrani. Nu-i poti contrazice.
 

DeletedUser

:) usor sa nu faci ulcer. Tu ai spus singur cate-ai saturat de ea. Gata. Nu-mi pun mintea cu tine .
 

DeletedUser4349

scuzati ca ma bag ca n00bu' in lapte...da' nu pot sa nu ma opresc din ras cand citesc post-urile lu' PCrime :))


Grima iarta-ma si tu ca vad ca te uiti la topic acum...
 

DeletedUser2786

sunt cativa jucatori in die pe care ii respect,dar sunt specimene care nici nu merita sa joace acest joc. se vede ca unii sunt prea complexati si frustrati si nu pot trece peste asta nici cu medicamente straine. asta e,nu toti am avut parte de o copilarie frumoasa,se pare ca unii cand erau mici erau abuzati. ma asteptam sa fie fair-play aici,dar vad ca sunt doar replici acide. daca asa vreti sa fie,asa va fi.:mad:
 

DeletedUser

oare ce noob de pe L3 nu stie sa apere un sat cu 70K sprijin,vis3z nu stie,el plange dupa 100K,nu va mai laudati,voi furati sate pe la 3-4 noaptea cand omu' doarme,sate slab aparate,nu cuceriti,o mai fost "haiduci" ca voi,nu mai criticati ca altii nu joaca fair,sunteti in stare sa mancati rahat pt un sat si sa va lasati femeia sa o "linisteasca" vecinu,as vrea sa fiu vecin cu voi,v-as da si yo un sat:))

Nu eu sunt vestit pt " furtisaguri " nocturne ci voi.. uitati-va la statistici ..
Nu eu sunt vestit la aparari beton :) ... si la inobilari interne..
Nu eu ma dau rotund pe apararea altora.. ce este in satele mele este apararea mea...
Asa ca jucatori precum tine .. care din 10 sate 11 sunt cucerite pe sitter cu trupele scoase .. din sat .. sau jucatori care dau sitter ca sa li se organizeze o ofensiva.. ca nu stiu .. sa fac un mic calcul..matematic.. crezi tu vreodata ca o sa reusesti sa furi vreo femeie ?

Sau al tau post e de la caldura nocturna care ti-a incins creierul :) si asteaptand acele spionaje .. astept cu ardoare :) si nerabdare sa imi furi si tu un sat..

" Jucator Fair "
 

DeletedUser

Nu va abateti de la subiectul temei, "Die vs Scitii" si evitati sa raspundeti la off-topic.
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membrii de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6681

Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jajajajajajajajajajaj am revenit on the top :)))))) .. unde este die die die .. cel mare si maretz grandios .. trib.. va astept :D .. zicea cineva de 70k vai vai..
 

DeletedUser6681

Iti cunosc intentiile marite " conductor " pardon conducator.. dar ceea ce eu v-am facut voua voi mie .. nu .. despre vb faptele

aici triburile .. inselate.. oameni pacaliti etc .. da bun manipulator... dar tot un conductor ramai .. pardon conducator de locul 2 pana atunci vezi daca vrei sate .. cele ce le-am luat... pardon le-am furat.. pardon am speculat pardon mi le-ai daruit ca vorba aia " dar din dar se face dar " poti sa le cuceresti .. sunt goale :) pt tine .. dar daca nu intri tu sitter si scoti trupele nu poti .. iartare marite conductor pardon conducator de locul 2 .. era sa uit tipic clasic si deja consacratul .. " bla bla bla " doar gura e de voi cat despre joc..
 

DeletedUser6681

Sau pt tine .. :) aceasi reciproca.. eu nu sunt licentiat in limba si literatura romana.. si nu fac :) nici un caz tragic din asta
 

DeletedUser

Bla bla bla !!!

Esti de-a drepul penibil. Ultimele 3 posturi ale tale au fost "Bla bla bla". Daca n-ai nimic de spus, macar abtine-te si nu mai umple forumul de porcarii. Poate te ajuta moderatorii cu o vacanta mica, oricum nu ai nimic de oferit aici.:mad:
 

DeletedUser

Sau pt tine .. :) aceasi reciproca.. eu nu sunt licentiat in limba si literatura romana.. si nu fac :) nici un caz tragic din asta

Atunci pune mana si joaca si lasa gargara ieftina pe extern ca nu iti ridica nimeni statuie. In fata mea si a tribului Die. ramai un simplu jucator cu "gura mare" pe extern.

Go home pizza boy!
 

DeletedUser

Esti de-a drepul penibil. Ultimele 3 posturi ale tale au fost "Bla bla bla". Daca n-ai nimic de spus, macar abtine-te si nu mai umple forumul de porcarii. Poate te ajuta moderatorii cu o vacanta mica, oricum nu ai nimic de oferit aici.:mad:

Ai inceput sa iti intreci "limitele" verbale la adresa mea. Nu ma cunosti si nu te cunosc. Nu te bag in seama si asta ar trebui sa faci si tu.

Uneori uit ca tu esti mai cu mot si te bagi singura in seama.

Acei moderatori de care amintesti tu mai sus, poate ar trebui sa arunce un ochi asupra cuvantului bold'uit facut la adresa mea.
 

DeletedUser6681

Atunci pune mana si joaca si lasa gargara ieftina pe extern ca nu iti ridica nimeni statuie. In fata mea si a tribului Die. ramai un simplu jucator cu "gura mare" pe extern.

Go home pizza boy!

Un jucator cu gura mare..:) care va luat 10 sate voi :-? nimic .. gargara pe extern faci tu .. ca daca nu inobilezi intern .. cam slabutz la actiune..

Apropo cum stai cu cheta ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus