[M~K] vs. Z|mbru

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început

DeletedUser

pai ia un jucator din care trib vrei...si vezi cam pe unde e fiecare...
 

DeletedUser

stats2.jpeg
 

DeletedUser

asta e cu doar cele 2 triburi despre care se vorbeste in acest topic
 

DeletedUser1647

Nume sat Puncte Proprietar precedent Proprietar nou Data
bossgoru 3 (359|496) 6.940 bossgoru [Z|mbru] alint [[M~K]] 05.01.2008 08:53:07
Zimbrisor (352|497) 2.268 Gebeleis [Z|mbru] Capritza [[M~K]] 05.01.2008 00:07:06
Alexandria (361|495) 9.930 Gebeleis [Z|mbru] mixaj [[M~K]] 04.01.2008 22:58:29
Zimbrisor, (362|495) 3.883 Gebeleis [Z|mbru] mixaj [[M~K]] 04.01.2008 22:58:29
Victoria Zimbrilor (356|500) 6.006 Gebeleis [Z|mbru] Capritza [[M~K]] 04.01.2008 21:33:52
Zimbrisor. (360|498) 3.607 Gebeleis [Z|mbru] alint [[M~K]] 04.01.2008 21:10:54
BLOODY (359|493) 9.534 Gebeleis [Z|mbru] alint [[M~K]] 04.01.2008 18:47:13
Zamolxes dava (360|497) 9.615 Gebeleis [Z|mbru] mixaj [[M~K]] 04.01.2008 14:30:13
Satul Meseriaºului (361|510) 9.760 energyadj [Z|mbru] Gangster Ray [[M~K]] 04.01.2008 12:59:55
Dava Huniazilor (358|495) 9.189 Gebeleis [Z|mbru] alint [[M~K]] 04.01.2008 12:17:03
Donaris (361|498) 8.618 Gebeleis [Z|mbru] Capritza [[M~K]] 04.01.2008 11:29:10
Dacica (359|494) 8.793 Gebeleis [Z|mbru] alint [[M~K]] 04.01.2008 11:03:22
Gebe dava (358|494) 9.411 Gebeleis [Z|mbru] alint [[M~K]] 04.01.2008 08:17:39
Getica (360|496) 9.243 Gebeleis [Z|mbru] mixaj [[M~K]] 04.01.2008 07:07:28


Si nu am nimic de comentat!:D
 

DeletedUser1647

wow ce continent e ala ??!?!

Care? Daca e vorba de [M~K]..e K53.

Lista de rang a triburilor de pe continent 53
Rang Porecla Puncte Sate
1 [M~K] 5,95 Mio. 743
2 DWCC 2,85 Mio. 370
3 ~FRD1~ 2,74 Mio. 357
4 DACII 1,87 Mio. 276
5 SIBIU 1,47 Mio. 156
6 Z|mbru 760.830 93
7 AL 528.192 88
8 T[M~K] 309.178 53
9 [M=K] 293.212 49
10 FALOU2 245.769 33
 

DeletedUser

cel negru e k34
Hai sa ne laudam si noi

Lista de rang a triburilor de pe continent 34
Rang Porecla Puncte Sate
1 ZIMBRU 8,60 Mio. 936
2 DiViN2 2,99 Mio. 359
3 STEAUA 2,85 Mio. 370
4 DiViN1 1,72 Mio. 237
5 DiViN3 1,34 Mio. 213
6 TL 1,31 Mio. 182
7 C.A.G. 998.582 127
8 $TEAUA 745.114 123
9 SWAT 740.126 123
10 DEATH 580.655 89
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

Lasa k tot asa aratau si Z|mbru knd ne-am apucat de ei. Am mai zis... noi eram pe locul 30 si ei pe locul 9 ;)
 

DeletedUser

Lasa k tot asa aratau si Z|mbru knd ne-am apucat de ei. Am mai zis... noi eram pe locul 30 si ei pe locul 9 ;)

Mai usor gangstere ca e doar un joc..
In fine mi'ar placea un razboi un razboi intre [M~K] si ZIMBRU oricat de buni a'ti fi voi noi suntem mai buni ;) SI nu aberez, aici este vorba de experienta..
Voi va chinuiti cu Z|mbru de mult timp (Nu stiu exact) iar noi cu F~BW ne-am batut 1 luna de zile.. Chiar mai putin daca nu ma insel, aveau satele unu langa altu.

Nu te mai arunca asa in fata decat dupa ce esti sigur ca ai terminat cu ei.. faptul ca ai sarit asa in fata cu topicul asta cum ca esti mai buni decat zimbri dovedeste faptul ca ar fi prima lupta a ta unde "castigi"? Vezi sa nu'ti ia cineva bomboana care ai castigat'o cu atata "desavasire". Razboiul inca nu sa terminat.

Acum nu stiu daca m'am exprimat bine, dar cred ca ai prins ideea..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

incepi sa aberezi ...cred ca nu observi bine diferenta

Lasa diferenta...au fost date jos triburi mult mai mari... de catre triburi mult mai mici si unite. Oricum voi sunteti destul de departe de noi.... dar zic asa... Orice trib poate fi doborat daca ai membrii activi, uniti si cu experienta! :)
 

DeletedUser1647

Mai usor gangstere ca e doar un joc..
In fine mi'ar placea un razboi un razboi intre [M~K] si ZIMBRU oricat de buni a'ti fi voi noi suntem mai buni ;) SI nu aberez, aici este vorba de experienta..
Voi va chinuiti cu Z|mbru de mult timp (Nu stiu exact) iar noi cu F~BW ne-am batut 1 luna de zile.. Chiar mai putin daca nu ma insel, aveau satele unu langa altu.

Nu te mai arunca asa in fata decat dupa ce esti sigur ca ai terminat cu ei.. faptul ca ai sarit asa in fata cu topicul asta cum ca esti mai buni decat zimbri dovedeste faptul ca ar fi prima lupta a ta unde "castigi"? Vezi sa nu'ti ia cineva bomboana care ai castigat'o cu atata "desavasire". Razboiul inca nu sa terminat.

Acum nu stiu daca m'am exprimat bine, dar cred ca ai prins ideea..

Z|mbru nu sunt singurii nostri inamici. ne impartim cum putem. Incet dar sigur...stii tu. ;)
 

DeletedUser

Lasa diferenta...au fost date jos triburi mult mai mari... de catre triburi mult mai mici si unite. Oricum voi sunteti destul de departe de noi.... dar zic asa... Orice trib poate fi doborat daca ai membrii activi, uniti si cu experienta! :)

daca ai cu cine sa joci nu-ti trebuie un trib intreg alaturi ca sa dobori alt trib...4 5 persoane bine organizate sunt deajuns :) tot pe l2 de exemplu...eu cu inca o persoana tinem piept la vreo 20 de membrii din TKT . Si totusi...daca te uiti cate puncte am eu pe l2...te cam miri ca pot tine pieptu la atatea persoane...chestia e de organizare...
 

DeletedUser1647

daca ai cu cine sa joci nu-ti trebuie un trib intreg alaturi ca sa dobori alt trib...4 5 persoane bine organizate sunt deajuns :) tot pe l2 de exemplu...eu cu inca o persoana tinem piept la vreo 20 de membrii din TKT . Si totusi...daca te uiti cate puncte am eu pe l2...te cam miri ca pot tine pieptu la atatea persoane...chestia e de organizare...

Asta ziceam si eu. :)
 

DeletedUser

Ma uitam la descrierea AL si la MK ...

Descriere

========================================

Alianþa Friends
AL
[M~K]



lol...daca puneati si TKT erati suparati pe mine ...:) apropo stiati voi cei din DK si AL ca TKT vroia sa fuga de razboi?Vroia sa faca fuziune cu GK ...dar ei din cate am inteles pun baza pe pct. nu pe armata,deci le era frica de razboi :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: pana acum am luat 2 sate din TKT,si vreo 2 le`am farmat si doar 1 din AL,dar nu ma opresc aici...in curand AL va disparea...si se pare ca ne provoaca in prostie si DUNE :)

kapataunporter a spus:
acu se baga [player]Apollo 4 Ever[/player] pe felie...
suntm in razboi cu dune???

kapataunporter a spus:
Titlu ?
Partener de discuþie Apollo 4 Ever
Rãspunde Trimite mai departe ªterge Exportã
» Mãrirea câmpului
» Micºorarea câmpului
[1] [2] >toate<
kapataunporter astãzi la ora 21:59
aham... ok
spor la treaba
Apollo 4 Ever astãzi la ora 21:58
scz...ordine de sus...nik personal am primit ordfin de la conducere...nam ce face
kapataunporter astãzi la ora 21:53
da? tare...
ok asta e
Apollo 4 Ever astãzi la ora 19:42
kkt am aflat ca suntem dusmani X( scz dar nu poate fi o alianta
kapataunporter astãzi la ora 18:20
suna bine. nu vad de ce nu.
Apollo 4 Ever astãzi la ora 16:21
astept raspuns :D
Apollo 4 Ever astãzi la ora 14:29
vrei o alianta personala?cred ca ar fi buna din moment ce suntem aproape unul de altul ce zici...app tiam trimis o inv la lista de prieteni

kapataunporter a spus:
a si astia zic sa intru la ei daca nu vreau sa fiu inobilat...
io le-am zis sa se duca altundeva cu propunerile lor... daca pierd pierd, daca nu nu, da trupe o sa-si crape in mine la greu


Saraci..nu vad cu cn se pun :cool: mai intai sa facem curatenie cu astia TKT,AL si DK si apoi urmeaza DUNE!;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3643

Mai usor gangstere ca e doar un joc..
In fine mi'ar placea un razboi un razboi intre [M~K] si ZIMBRU oricat de buni a'ti fi voi noi suntem mai buni ;) SI nu aberez, aici este vorba de experienta..
Voi va chinuiti cu Z|mbru de mult timp (Nu stiu exact) iar noi cu F~BW ne-am batut 1 luna de zile.. Chiar mai putin daca nu ma insel, aveau satele unu langa altu.

Nu te mai arunca asa in fata decat dupa ce esti sigur ca ai terminat cu ei.. faptul ca ai sarit asa in fata cu topicul asta cum ca esti mai buni decat zimbri dovedeste faptul ca ar fi prima lupta a ta unde "castigi"? Vezi sa nu'ti ia cineva bomboana care ai castigat'o cu atata "desavasire". Razboiul inca nu sa terminat.

Acum nu stiu daca m'am exprimat bine, dar cred ca ai prins ideea..


mda...desi ZIMBRU sunt langa Z|mbru dc i-ati lasat sa piarda razboiu cu DK?:))))
 

DeletedUser

lol...daca puneati si TKT erati suparati pe mine ...:) apropo stiati voi cei din DK si AL ca TKT vroia sa fuga de razboi?Vroia sa faca fuziune cu GK ...dar ei din cate am inteles pun baza pe pct. nu pe armata,deci le era frica de razboi :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: pana acum am luat 2 sate din TKT

e adevarat ca TKT`u a vrut sa fuga de razboi si au vrut sa fuzioneze in GK...dar la cei din GK nu li frica de razboi...doar nu vor sa riste un razboi cu noi in acest moment...oricum...2 persoane din GK au decis sa intre la noi...pt ca GK e trib cam mort...ma refer la organizare...Lord Illidan razboiul nostru cu TKT nu trebuie sa-l pronuntam aici pentru ca e nesemnificativ...n-are nici un rost :) sa vorbim totusi despre ce este topicul...si sa nu deviem de la subiect
 

DeletedUser

HackMyAss a spus:
buuun :D...apropo...stiati ca astia din tkt au vrut sa fuga de razboi ?:) au vrut sa fuzioneze in GK...dar cei din GK au zis ca nu risca un razboi cu noi;))frica ;))

si aici de ce ai zis ca le e frica:confused::confused:
 

DeletedUser

mda...desi ZIMBRU sunt langa Z|mbru dc i-ati lasat sa piarda razboiu cu DK?:))))

Si tu cine esti :confused:

Te-ai uitat vreodata pe harta ? Nu tin minte ca ZIMBRU si Z|mbru sa fie pe acelasi K :eek: Vrei sa spui Z!mbri cu Z|mbru.. asta e alta treaba..
Si cine a pierdut in fata lu' DK ? Io nu tin minte sa fi pierdut vre'un razboi pana acum :| :rolleyes:

Si dak aceste 4 triburi.. se unesc? mai faceti curatetnie din parti....:D

Si ? Crezi ca ar fi prima data ? Tu ar trebui sa sti mai bine ca sunteti in aceasi familie, AL si TKT au avut o tentativa de alianta impotriva noastra, ce'au reusit ? Nimic ! :eek: Ne-au dat noua sansa de a avea mai multe sate.. Dupa ce'au vazut ca nu au nici'o sansa s'au lasat la mana lor. TKT nici nu ne'au mai bagat in seama de cand l'am umilit pe Giovanni si Ensi luandu'le aproape toate satele, giovanni a avut un noroc foarte mare pentru ca nu ne'a ajuns sprijinu la timp, ca altlfe o lua de la capat.
Al? Same, si ei s'au lasat la mana lor, fara atacuri de ceva timp, Dupa cum am spus, experienta face diferenta.. in tribul AL sunt doar 3!! oameni de care'mi pare rau ca isi pierd timpu acolo danasav88, anastasia si dan-flo ar trebui sa intre undeva unde experienta lor ar conta.. restu sunt un nimic, stau si plang in fata calculatorului si deschid 100.000 de topicuri cand vad ca au 30 de atacuri pe un sat.. lame. ;)
 
Sus