[M~K] vs. Z|mbru

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început

DeletedUser3643

Si tu cine esti :confused:

mda...da la "lista de pozitionare " si scrie viruzz si ai sa vezi cine sunt .Scuze dar poate am gresit ca cate natii aveti se incurca,dar stiu ca cei de pe K43 au pierdut in fata celor din DK dar eu aku ii innobiliez pe cei ramasi care e floare al ureche.Familia Zimbrii o sa cada cat de curand
 

DeletedUser3643

ai noroc pacmakaveli ca nu esti langa mn ca veneam peste tn de te saltam una doua ,vad ca joci pe toate lumile si esti dejeaba pe fiecare
 

DeletedUser

mda...da la "lista de pozitionare " si scrie viruzz si ai sa vezi cine sunt .Scuze dar poate am gresit ca cate natii aveti se incurca,dar stiu ca cei de pe K43 au pierdut in fata celor din DK dar eu aku ii innobiliez pe cei ramasi care e floare al ureche.Familia Zimbrii o sa cada cat de curand

cine ti-a zis ca am pierdut noi razboiul cu D~K te-a mintit...e adevarat ca am fost in razboi cu ei, dar nici macar un sat nu cred ca ne-au luat...doar cred...si dak ne-au luat...maxim 2 sate..nu mai mult...daca prin asta zici tu ca au castigat razboiul...inseamna ca eu singur am castigat razboiul impotriva tribului TKT pentru ca le-am luat un sat acu cateva zile si un aliat personal alt sat:))...
 

DeletedUser3643

informeaza-te mai bn si vezi cate sate au pierdut,numai eu le-am luat azi si ieri vreo 6 sate:))desin nu is in razboi cu ei dar o sa ii ajut pe cei din DK
 

DeletedUser

ai noroc pacmakaveli ca nu esti langa mn ca veneam peste tn de te saltam una doua ,vad ca joci pe toate lumile si esti dejeaba pe fiecare

Incepem sa ne jignim acum ? :)

Daca te framanta iti spun si de ce conturi pe toate, din plictiseala ;)
Te plictisesti de 2 te duci pe 3 si tot asa feel me ? :rolleyes:

Cat despre "daca eram langa tine..." Trust me toti zic asa, dar cand se vad fata'n fata cu problema o iau pe ocolite.. acum nu spun ceva despre tine, la modul general vorbind, zi'mi ca daca vrei iau cate'un sat 2 si intr'o luna 2 sunt langa satele tale :p sa impartim patratelele.. :D

Tu acum esti un fel de Lord Illidan cu Gangster Ray, ca daca eram langa tine ce faceai ? Erai langa mine sa ne bucuram amandoi de acest joc pana la proba contrarie :)

Nu te enerva ca e doar un joc, io doar am intrebat cine esti ;) Nu te simti jignit. Plus ca aici discutam despre razboi, nu de ce am io conturi pe toate lumile.:eek:

mda...da la "lista de pozitionare " si scrie viruzz si ai sa vezi cine sunt .Scuze dar poate am gresit ca cate natii aveti se incurca,dar stiu ca cei de pe K43 au pierdut in fata celor din DK dar eu aku ii innobiliez pe cei ramasi care e floare al ureche.Familia Zimbrii o sa cada cat de curand

Intadevar ai si cu ce sa te mandresti ca amaratii aia din D~K nu DK, nu au reusit sa ia un amarat de sat de 10.000 de puncte, am avut 30 de atacuri pe toate satele(3) si au reusit sa-mi omoare 2000 de lancieri si 3000 de arcasi :eek: nu comentez. mai ales ca erau jucatori de 70.000 respectiv 45.000 de mii de puncte. Nici macar o sincronizare nu sunt in stare sa faca..

Natiile nu se discuta, fiecare cu familia lui, si intradevar 2 triburi sunt o mare natie !!!
As vrea sa vad cum reusiti sa ne "doborati", dupa cum i'am spus si lu' gangster ray, FAPTE NU VORBE ! ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si tu cine esti :confused:

Te-ai uitat vreodata pe harta ? Nu tin minte ca ZIMBRU si Z|mbru sa fie pe acelasi K :eek: Vrei sa spui Z!mbri cu Z|mbru.. asta e alta treaba..
Si cine a pierdut in fata lu' DK ? Io nu tin minte sa fi pierdut vre'un razboi pana acum :| :rolleyes:



Si ? Crezi ca ar fi prima data ? Tu ar trebui sa sti mai bine ca sunteti in aceasi familie, AL si TKT au avut o tentativa de alianta impotriva noastra, ce'au reusit ? Nimic ! :eek: Ne-au dat noua sansa de a avea mai multe sate.. Dupa ce'au vazut ca nu au nici'o sansa s'au lasat la mana lor. TKT nici nu ne'au mai bagat in seama de cand l'am umilit pe Giovanni si Ensi luandu'le aproape toate satele, giovanni a avut un noroc foarte mare pentru ca nu ne'a ajuns sprijinu la timp, ca altlfe o lua de la capat.
Al? Same, si ei s'au lasat la mana lor, fara atacuri de ceva timp, Dupa cum am spus, experienta face diferenta.. in tribul AL sunt doar 3!! oameni de care'mi pare rau ca isi pierd timpu acolo danasav88, anastasia si dan-flo ar trebui sa intre undeva unde experienta lor ar conta.. restu sunt un nimic, stau si plang in fata calculatorului si deschid 100.000 de topicuri cand vad ca au 30 de atacuri pe un sat.. lame. ;)


Da ultimul sat a lu`i giovanis l`am cucerit eu dar m`a coplesit somnul si nu am sincronizat f. bn sprijinul si am pierdut satul..dar o sa il recuperez :)
 

DeletedUser

Respect pt. crysty_17 care a luat vreo 10 sate in doar 1 saptamana de la D~K .... sa nu mai zic de adrian78,cioara,lava ... nu vad cum am pierdut noi waru cu D~K?:confused::confused: voi cred ca ati visat urat ... :rolleyes::eek:
 

DeletedUser

Respect pt. crysty_17 care a luat vreo 10 sate in doar 1 saptamana de la D~K .... sa nu mai zic de adrian78,cioara,lava ... nu vad cum am pierdut noi waru cu D~K?:confused::confused: voi cred ca ati visat urat ... :rolleyes::eek:

vezi viruzz ? :)el stie mai bine :d...stiam eu ca nu am pierdut noi nici un razboi cu D~K
 

DeletedUser1647

iar vrei sa ne desenezi?!:D

Da, k a mers...:D Nu va mai arat satele luate de [M~K] de la Zmbru k nu au fost dekt vreo 4 de ieri pana azi :(... dar pun asta :D

060108phpsr4.png
:eek:
 

DeletedUser1647

Z|mbru
[M~K]

091207bc6.png
updatext8.png



Mai avem de treaba stiu, dar nicio problema, nu avem de ce sa ne grabim
 

DeletedUser

Bah ganstere ma doare capu deja de la tn :eek: n`ai vazut ca Z|mbru a avut peste 70 jucatori si acum are mai putin de 40?Tot ii concediem pt. inactivitate si alte prosti abia astept sa facem fuziuni Z!mbri cu Z|mbri si apoi dati ortu popii incet incetishor :)
 

DeletedUser

Bah ganstere ma doare capu deja de la tn :eek: n`ai vazut ca Z|mbru a avut peste 70 jucatori si acum are mai putin de 40?Tot ii concediem pt. inactivitate si alte prosti abia astept sa facem fuziuni Z!mbri cu Z|mbri si apoi dati ortu popii incet incetishor :)

crezi ca se va schimba mare lucru cand se va face fuziunea ? multi vor ramane pe afara...vei vedea...nu se va intampla nimic important
 

DeletedUser

pai cum a facut si Marius II de la noi,s`a tot extins pana in zona AL :) si noi o sa ne extindem !:)
 

DeletedUser

pai cum a facut si Marius II de la noi,s`a tot extins pana in zona AL :) si noi o sa ne extindem !:)

cred ca nu stii care-i diferenta dintre a te extinde si a fuziona...in primul rand daca fuzionam noi in Z|mbru ce vei face ? vei face ce ai facut si pana acu...iei sate de la AL si TKT...atata tot...doar cativa de la noi vor avea sansa sa participe la razboiul cu [M~K]...o sa vezi...pt ca noi suntem prea departe de ei...si in al doilea rand ti se va schimba conducerea...dar nu se va intampla nimic mai diferit
 

DeletedUser1647

Bah ganstere ma doare capu deja de la tn :eek: n`ai vazut ca Z|mbru a avut peste 70 jucatori si acum are mai putin de 40?Tot ii concediem pt. inactivitate si alte prosti abia astept sa facem fuziuni Z!mbri cu Z|mbri si apoi dati ortu popii incet incetishor :)

Gresesti, au fost dati afara k ramaneau fara sate, nu ca erau inactivi. ;)
Iar eu abia ast sa fuzionati...stiu de mai de mult k trebuia sa fuzionati. Am si eu oamenii mei, si am prim si eu circulara data de alxthebest park nu mai retin. Nu mai fi cu gura mare k momentan nu avem nimic cu voi, dar nu ti-ai dori sa avem... Asa k .. ar tebui sa iti vezi de jucariile tale cu care te joci la 12 ani ai tai. :eek:
 

DeletedUser

ce tare ar fii sa fie o lume pt. provocari,adica numai nijte sate "bonus" cum sunt alea din lumea 4 o gramada de deastea si 2 jucatori,eu si ganster !Sa vedem cn rezista mai mult,cn ramane fara sate primul!Chiar as vrea...si apropo,eu nu m`am mai jucat cu jucariile de la 5 ani :eek: si ce are daca am 12 ani?traiesc mai mult in viitor,nu ca voi in trecut!Poate mor in anu 2100+!Iar voi poate muriti inainte de 2050 :eek: :):):):):)

si acum,bah hackmyass eu ziceam cand vom face fuziunea,eu o sa merg in josu hartii,acolo pe unde ii M~K dar asta va dura destul de mult,pt. ca ii destul de mult acolo!O sa ma "Extind" pana acolo jos,deci cu satele celor din AL,TKT,poate GK ... pana fac maxim 10 ore cu topoarele!
 

DeletedUser1647

si acum,bah hackmyass eu ziceam cand vom face fuziunea,eu o sa merg in josu hartii,acolo pe unde ii M~K dar asta va dura destul de mult,pt. ca ii destul de mult acolo!O sa ma "Extind" pana acolo jos,deci cu satele celor din AL,TKT,poate GK ... pana fac maxim 10 ore cu topoarele!

Chiar ca traiesti numai din vise la 12 ani ai tai. O sa imi faca placere sa te distrug, ai grija sa nu sufere tot tribul din cauza ta, dak tot iti spui dorintele pe forum.
 
Sus