Insomniacii

DeletedUser3919

:mad:
Ok, uite oferta zilei de luni, incepand cu pauza de masa:

attachment.php
attachment.php


attachment.php


attachment.php
attachment.php

Se pot lua toate la pachet sau tre sa-mi aleg doar una?
 

DeletedUser23722

si te gasesti pana la urma?

eh,eu am plecat la cokteil:D:D:D...sper sa vin intreaga:)))
pupiceanu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23715

hello ati comentat foarte mult fara mine dar din pacat eu ma retrag din aceasta parte a forumul... uni o sa se bucure enorm ca nu mai scriu eu aici.

Motivul: prea iubita mea sotie nici nu pomeneste de mine si nu zice nimic asa ca nu are nevoie de mine pe acest forum. Va pup si va iubesc pe uni :D
 

DeletedUser28705

hello ati comentat foarte mult fara mine dar din pacat eu ma retrag din aceasta parte a forumul... uni o sa se bucure enorm ca nu mai scriu eu aici.

Motivul: prea iubita mea sotie nici nu pomeneste de mine si nu zice nimic asa ca nu are nevoie de mine pe acest forum. Va pup si va iubesc pe uni :D

uof, mai piciule....viata-i grea.... :p
 

DeletedUser8343

Motivul: prea iubita mea sotie nici nu pomeneste de mine si nu zice nimic asa ca nu are nevoie de mine pe acest forum. Va pup si va iubesc pe uni :D

Puiule, deocamdata nu pot sa imi fac harem ....ca mi-as face :rolleyes:..... Si deja ti-am declarat ca te ador, asa ca stai tu cumintel aici cu noi la spam si nu face pe nebunul! :*
 

DeletedUser

hello ati comentat foarte mult fara mine dar din pacat eu ma retrag din aceasta parte a forumul... uni o sa se bucure enorm ca nu mai scriu eu aici.

Motivul: prea iubita mea sotie nici nu pomeneste de mine si nu zice nimic asa ca nu are nevoie de mine pe acest forum. Va pup si va iubesc pe uni :D
De bine ce ai prea-iubit-o! Ti-am zis ca inainte de noaptea nuntii sa vii sa-ti dau prospectul.
Crezi ca e precum cu atacurile la secunda? Intercalezi de doua ori din 2 in 2 secunde si gata, ai scapat de innobilare?

Tuuuamne, ce uameni!
 

DeletedUser370

@high3renergy - pleaca ma de aici, sa nu te mai vad :D

@j123 - cred ca tre sa-ti dau cateva beri...ca ai gura aurita :))

@bubu - am eu un feeling, sau cineva pe cauta ? :p
 
Sus