Insomniacii

DeletedUser8343

nu-mi aduce aminte, te rog =)))

Nu se referea la camera 5 de la Bran ..aducea aminte de aia de la Voineasa ...care culmea are legatura si cu Puyut :D:D:D
...hmm..camera lui speciala!

@yettysor: incepe si tu sa o cuceresti nu trebuie doar sa spui ca vrei :p
 

DeletedUser

Soyez prudent monsieur!!! N'oulbiez pas que c'est mon fils a qui vous avait parlé!
Voulez vous faire la guerre avec moi!?

Las' ca l-o invatzat ta-soo ce sa faca in noaptea nuntii, oricum, mersic pentru preocupare.



P.S. Kindere, treci acas' mah! Vad ca te pricepi sa-ti faci prieteni!

Voila dracia dracului! Oriunde m-asteptam sa ma impiedic de dvs, madame, mais dans le role de Soacra Grande, pas de tout!

A la guerre comme a la sex, nous voulons fair tous les jours! :rolleyes:

Kindere, da-i flit muma-tii, ca vine meteoritu', uite-acus e 2012 si mori tot fata mare, treaba ta!

(Vocea Interioara 1: Lasa mai copilu in pace, nu vezi ca a venit maica-sa sa-l ia in casa ca s-a intunecat afara?
Vocea Interioara 2: Taci tu, ce te bagi?! Viconte, n-o asculta, fa-ti de cap ca tu esti cel mai bun, cel mai destept si cel mai modest, manca-te-ar mama de schizofrenic!)

So, Kindere, stii cum i-a zis Nasul Uolf lu Finu Edy in Das Kapra mit drei Kinder-Iezi de Iohan Creanga?
"Ghidi-ghidi, unde te-ai ascuns tu nazdravanule? Ia iesi de sub copaie sa te pupe nasu pe crestet! Hai, fa-te online ca mergem sa dam mass in gagici"
 

DeletedUser13067

Hmmm... Pici a fost in camera 7 ? Adica la baietii din L1? :O
Vad ca intr-adevar si-a facut Kinderul prieteni :D
 

DeletedUser2154


Nu se referea la camera 5 de la Bran ..aducea aminte de aia de la Voineasa ...care culmea are legatura si cu Puyut :D:D:D
...hmm..camera lui speciala!

@yettysor: incepe si tu sa o cuceresti nu trebuie doar sa spui ca vrei :p

nu imi place cand se pomeneste de mine si nu sunt prezent, vad ca te mananca si te roade ce fac eu...zic sa stai bland sa nu o arzi aiurea cu mine...sa te intreb oare ce ai facut pe banca in cismigiu vreo cateva ore!?
 

DeletedUser

Voila dracia dracului! Oriunde m-asteptam sa ma impiedic de dvs, madame, mais dans le role de Soacra Grande, pas de tout!

da' de ce domnu'? ti se pare ca n-am talent?

A la guerre comme a la sex, nous voulons fair tous les jours! :rolleyes:

...se vede traba ca esti inca tanar moncher...

Kindere, da-i flit muma-tii, ca vine meteoritu', uite-acus e 2012 si mori tot fata mare, treaba ta!

pentru asta exista ta-su!
 

DeletedUser

si eu care credeam ca dai cu citate de regulament in mine...ca facui postare dubla
 
Sus