NEWAGE Vs 3-SLA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu te-am atacat deloc asa ca poti sa visezi in continuare
Ce jigniri din cate stiu eu nu te-am jignit deloc dar daca tu consideri nu-i problema mea
Lasa sfaturile da-le la altcineva eu n-am nevoie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Wow te dai la baieti azahtoth eu nu

Soseste cavalerie newage impotriva unui amarat care nu-i in niciun trib ce ma fac solo


Imi fac de cap cu voi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9618

Lasa-l aza... nu vezi ca recunoaste singur ca vorbeste si el doar ca sa se afle in treaba?
Chiar vreau sa le propun colegilor mei ca de fiecare data cand o sa cante pe la noi pe forum, sa nu-l mai bagam in seama.. ca e pierdere de timp :)
 

DeletedUser

ia mai citeste odata ce am zis ;) la mine era un raspuns la vitejia ta nu am venit eu aici sa zic ca suntem cei mai buni, ci doar sa iti arat ca daca ar fi sa o luom pe viteji din asta iti arat ca eram mai buni decat multi si stiu ce vorbesc atata timp cat am luat pulsul la toate punctele fierbinti ;) cei care ma stiu pot confirma ;) intreabal pe morkoveatza cand am stat cu el pana la 5 dimineata sa imi ia un sat de la serban-bantu si vezi ce zice si el. si la luat din cauza netului si rugayah cred ca stie ca si ea atacat si drept dovada chiar ma inteleg bine cu morkoveata ;) desi am fost dusmani. vorbind de respect cred ca daca m-ar fi respectat pe mine toata lumea pe care eu am respectato credema ca aveai mari probleme acum pe harta. dar asta e fiecare are mentalitatea lui si fiecare ia decizile care crede el de cuviinta ca sunt bune.

crezi ca numai tu lupti?eu am luat peste 130 de sate de la 3-sla SINGUR si nu ma m-am laudat niciodata,nu are rost sa intram in polemici,nu te cunosc,nu ma cunosti,nu am avut tangente unul cu altul,dar mi se pare absurd sa spuneti ca voi sunteti o echipa senzationala(s-au ati fost) si restulul sunt niste fraieri care sunt pe aici si i-au sate de la jucatori slabi sau inactivi.
 

DeletedUser10688

mihaita
nu te mai lauda atata ca SINGUR nu luai tu atatea sate..poate vreo 5-10 si pierdeai inzecit
Ai luat sate pentru ca te-au ajutat altii. Daca nu iti blindau satele ...erai acum istorie

inca nu ai invatat ca asta e un joc de echipa?.....macar sa ai bunul simt sa apreciezi ajutorul oferit de tribul newage si alti jucatori din alte triburi, ca fara ei te chinuiai pe la marginea hartii acum
 

DeletedUser

mihaita
nu te mai lauda atata ca SINGUR nu luai tu atatea sate..poate vreo 5-10 si pierdeai inzecit
Ai luat sate pentru ca te-au ajutat altii. Daca nu iti blindau satele ...erai acum istorie

inca nu ai invatat ca asta e un joc de echipa?.....macar sa ai bunul simt sa apreciezi ajutorul oferit de tribul newage si alti jucatori din alte triburi, ca fara ei te chinuiai pe la marginea hartii acum

normal ca le multumesc colegilor pentru sprijin(ca de aceea suntem intr-un trib,nu),dar atacurile au fost solo,nu au fost atacuri de echipa :).
Eu nu inteleg de ce va ofticati ca am satele blindate,la voi nu e asa???daca nu ati blinda granita celor de acolo,ei nu ar fi istorie???
Iar sate am pierdut cind deja tribul unde eram se desfiinta si normal ca pierdeam daca aveam granita mare si ma atacau 2 triburi,iar eu nu eram sprijinit de nimeni.atit va laudati ca mi-ati luat sate cind luptam singur contra 2 triburi,dar acum cind sunt sprijinit de ce nu continuati cu laudele????
iar de laude,uita-te mai bine pe topic si vezi cine incepe...tot colegii tai care mereu prind momentul si se lauda cit de buni sunt(sau au fost ei),asa ca nu are rost sa te bagi daca nu cunosti situatia.


Valul newage vine peste 3-sla.Fugiti cit mai puteti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10688

din pacate mai sus discutia era intre tine si shinobi6666 care din cate stiu nu e colegul meu
iar de laudat va laudati amandoi, doar ca tu ai pus accentul pe citez "SINGUR am luat nu stiu cate zeci de sate"

Pacat ca la acel moment de sinceritate nu ai stiut sa recunosti ajutorul primit de la colegii tai
Repet, SINGUR nu ai fi luat atatea sate si probabil ai fi istorie acum

Tot e bine ca macar cand ti s-a atras atentia ai recunoscut ca apreciezi ajutorul colegilor
DOAR ATAT AM VRUT SA SUBLINIEZ: FARA EI, DECI SINGUR NU AI FI REALIZAT NIMIC

in rest e normal sa ne ajutam toti, colegii ..... in masura posibilitatilor
 

DeletedUser

din pacate mai sus discutia era intre tine si shinobi6666 care din cate stiu nu e colegul meu
iar de laudat va laudati amandoi, doar ca tu ai pus accentul pe citez "SINGUR am luat nu stiu cate zeci de sate"

Pacat ca la acel moment de sinceritate nu ai stiut sa recunosti ajutorul primit de la colegii tai
Repet, SINGUR nu ai fi luat atatea sate si probabil ai fi istorie acum

Tot e bine ca macar cand ti s-a atras atentia ai recunoscut ca apreciezi ajutorul colegilor
DOAR ATAT AM VRUT SA SUBLINIEZ: FARA EI, DECI SINGUR NU AI FI REALIZAT NIMIC

in rest e normal sa ne ajutam toti, colegii ..... in masura posibilitatilor

si cu ce m-am laudat eu mai exact Krash Slayer, prin a spune adevarul ? ce am zis eu acolo era o chestie legata de ce zicea vmihai. eu i-am raspuns ca R~W facea mult mai multe decat crede el sau de cat banuia el. crede-ma ca e o diferenta in ce am facut eu si ce a zis el ;).
ai dreptate nu sunt coleg cu nimeni din 3-SLA eu doar imi apar fostul trib R~W de aberatiile unora.
 

DeletedUser

Apropo Newage Vs 3-SLA. Restul discutiilor mutatile in alta parte.

Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 76
Tabăra 2: 190
Diferență: 114

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 2
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 673,291
Tabăra 2: 1,524,159
Diferență: 850,868

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 200,233
Tabăra 2: 21,417
Diferență: 178,816

image.php
 

DeletedUser

Apropo Newage Vs 3-SLA. Restul discutiilor mutatile in alta parte.

Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 76
Tabăra 2: 190
Diferență: 114

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 2
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 673,291
Tabăra 2: 1,524,159
Diferență: 850,868

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 200,233
Tabăra 2: 21,417
Diferență: 178,816

image.php

nu mai posta aici statistici bobo ca vor veni aia 8 si o sa te inobileze :)
 

DeletedUser

din pacate mai sus discutia era intre tine si shinobi6666 care din cate stiu nu e colegul meu
iar de laudat va laudati amandoi, doar ca tu ai pus accentul pe citez "SINGUR am luat nu stiu cate zeci de sate"

Pacat ca la acel moment de sinceritate nu ai stiut sa recunosti ajutorul primit de la colegii tai
Repet, SINGUR nu ai fi luat atatea sate si probabil ai fi istorie acum

Tot e bine ca macar cand ti s-a atras atentia ai recunoscut ca apreciezi ajutorul colegilor
DOAR ATAT AM VRUT SA SUBLINIEZ: FARA EI, DECI SINGUR NU AI FI REALIZAT NIMIC

in rest e normal sa ne ajutam toti, colegii ..... in masura posibilitatilor

eu cind m-am referit la luat sate singur,am zis ca nu am atacat organizat ci ca am atacat singur.nimeni nu contesta sprijinul venit de la colegi,dar nu are rost sa iti explic tie ca oricum,am uitat,voi sunteti cei mai buni iar restul sunt numai resturi.ai uitat ca tribul vostru e asa mare ca ati fuzionat si v-ati aliat cu toata lumea de frica.asa ca scuteste-ma pe mine de discutii in care 3-sla e superior si ceilalti de pe harta sunt niste copii care mai intra si ei din cind in cind si mai ataca,dar astia asa slabi cum sunt va cam domina.dar o sa va reveniti voi cind vor veni aia 8.macar posteaza-i si tu care sunt ca atunci cind vom lua sate de la ei sa nu mai spuneti ca am luat de la slabi sau inactivi.totodata o sa vedem cine sunt cei mai buni din 3-sla si de pe lumea asta.

Valul newage vine peste 3-sla.Fugiti cit mai puteti
 

DeletedUser10688

mihai

tie cand iti atrage atentia cineva nu iti convine si o dai la intors.
Daca nu stii sa te exprimi e problema ta, eu doar ti-am atras atentia si dupa ai recunoscut si tu ca aveam dreptate. Eu nu am contestat ca nu esti activ dar prea te lauzi ce bun esti tu SINGUR, uitand ca fara tribul care te sprijinea erai demult la marginea hartii

Eu nu ma laud atata ca sunt superior nimanui, din contra am spus inclusiv aici ca sunt un jucator mediocru si ca sunt dispus sa invat atata timp cat am de la cine. Nu cred ca m-ai vazut pe mine pe aici laudandu-ma ca SINGUR am luat zeci de sate de pe dusmani

In rest nu mai purta tu de grija 3-SLA .....cand noi aveam razboaie cu MT care era numarul 1 alaturi de alianta zbang tu stateai la caldurica; cand noi luptam cu wanted , BA si COA tu erai "fluturas" si zburai din trib in trib....
Si ne-am descurcat cu toate razboaiele. Au fost destui care ne-au subestimat si ca dovada ne-am descurcat bine in razboaie.

Slabiciunea nostra a fost exact zona in care tu te lauzi ca ai luat multe sate, acolo au fost destui inactivi si jucatori care s-au lasat. felicitari ca ati stiut profita de aceasta slabiciune, asta e o arma buna in razboi sa stii sa profiti de slabiciunile adversarului.

Iar faptul ca multi din colegii mei habar nu au sa atace sau nu ataca cand trebuie a facut ca tu sa ajungi sa te lauzi atata. Nu trebuie sa fi foarte priceput sa stii ca nu are rost sa spargi sute de atacuri pe sate blindate peste 100k...ai mei colegi au priceput mai greu chestia asta.

Oricum felicitari newage ptr performanta. Totdeauna am apreciat lucrurile facute bine si pe cine le-a facut.....dar la tine incep sa ma indoiesc. Tu esti cel mai laudaros din tot new-age. Alti colegi de-ai tai fac la fel de multe si nu se mai lauda ca tine


Ptr informarea ta: aliantele pe care le avem sunt toate aliante vechi : LOD, fostul RW si Unique nu sunt aliante noi.
 

DeletedUser

Krash tu zici si lucruri bune pe acolo, nu toate dar sunt si bune. Numai ca scrii cam mult dar am rabdare si citesc. Totusi care sunt cei 8 nu ne spui si noua? 2 dintre ei ii cunosc cred, Nicu e unul si Daniel al doilea. Ceilalti 6 care sunt? Aaaa si Gabi al 3 -lea , ceilalti 5 care sunt? :D
 

DeletedUser28354

salut

Krash tu zici si lucruri bune pe acolo, nu toate dar sunt si bune. Numai ca scrii cam mult dar am rabdare si citesc. Totusi care sunt cei 8 nu ne spui si noua? 2 dintre ei ii cunosc cred, Nicu e unul si Daniel al doilea. Ceilalti 6 care sunt? Aaaa si Gabi al 3 -lea , ceilalti 5 care sunt? :D

ce curios esthi :)))))
 

DeletedUser10688

bobo ,
eu nu am zis nicaieri de 8 jucatori, asa ca nu stiu nici eu care sunt aceia, cred ca ar trebui intrebat pe cel ce a facut aceste afirmatii...tu ce zici :rolleyes:

ce te pot asigura e ca eu nu fac parte din cei 8 ...eu nu sunt asa bun
dar vad ca ai descoperit singur 3....daca te chinui ii descoperi si pe ceilalti 5
:D
 

DeletedUser

mihai

tie cand iti atrage atentia cineva nu iti convine si o dai la intors.
Daca nu stii sa te exprimi e problema ta, eu doar ti-am atras atentia si dupa ai recunoscut si tu ca aveam dreptate. Eu nu am contestat ca nu esti activ dar prea te lauzi ce bun esti tu SINGUR, uitand ca fara tribul care te sprijinea erai demult la marginea hartii

Eu nu ma laud atata ca sunt superior nimanui, din contra am spus inclusiv aici ca sunt un jucator mediocru si ca sunt dispus sa invat atata timp cat am de la cine. Nu cred ca m-ai vazut pe mine pe aici laudandu-ma ca SINGUR am luat zeci de sate de pe dusmani

In rest nu mai purta tu de grija 3-SLA .....cand noi aveam razboaie cu MT care era numarul 1 alaturi de alianta zbang tu stateai la caldurica; cand noi luptam cu wanted , BA si COA tu erai "fluturas" si zburai din trib in trib....
Si ne-am descurcat cu toate razboaiele. Au fost destui care ne-au subestimat si ca dovada ne-am descurcat bine in razboaie.

Slabiciunea nostra a fost exact zona in care tu te lauzi ca ai luat multe sate, acolo au fost destui inactivi si jucatori care s-au lasat. felicitari ca ati stiut profita de aceasta slabiciune, asta e o arma buna in razboi sa stii sa profiti de slabiciunile adversarului.

Iar faptul ca multi din colegii mei habar nu au sa atace sau nu ataca cand trebuie a facut ca tu sa ajungi sa te lauzi atata. Nu trebuie sa fi foarte priceput sa stii ca nu are rost sa spargi sute de atacuri pe sate blindate peste 100k...ai mei colegi au priceput mai greu chestia asta.

Oricum felicitari newage ptr performanta. Totdeauna am apreciat lucrurile facute bine si pe cine le-a facut.....dar la tine incep sa ma indoiesc. Tu esti cel mai laudaros din tot new-age. Alti colegi de-ai tai fac la fel de multe si nu se mai lauda ca tine


Ptr informarea ta: aliantele pe care le avem sunt toate aliante vechi : LOD, fostul RW si Unique nu sunt aliante noi.

nu incerca sa dai vina pe mine ca am laud.colegii tai incep cu aceste afirmatii si eu doar le-am spus un adevar.nu am zis ca sunt cel mai bun dar cind va vad ca va laudati atit si ne amenintati ca voi sunteti cei mai buni ,ca voi o sa ne aratati cum se ataca,ca voi atacati activi si jucatori buni iar noi numai inactivi si juc slabi.....cine se lauda?????? frate scuteste-ma pe mine cu afirmatiile tale si uita-te in ograda ta si apoi vii sa discuti cu mine.eu iti propun sa iei acest topic si sa il citesti de la inceput si vezi cine se lauda mai mult si cine a inceput toata mascarada asta.
Da,vreau sa iti zic ca tribul m-a ajutat cu sprijin masiv dar,iti repet inca odata,poate intelegi,atacurile le-am dat SINGUR si v-am luat satele alea,nu am atacat organizat,sau tu esti greu de cap???
daca te uiti bine in mesajul de mai sus al tau o sa vezi ca iar te lauzi cu ce faceati voi.ce crezi ca eu am luat sate de barbari si am crescut si voi ati purtat razboaie??stai linistit ca se pare ca am luptat si eu pe aici ca sa reusesc sa cresc,cred ca se vede la inamici invinsi :),asa ca mai bine vedeti-va de treaba si sa nu mai va intereseze soarta noastra.vad ca sunteti foarte buni de gura,lucru care nu se prea vede in joc(inafara de citva jucatori care stiu ce inseamna acest joc).
 

DeletedUser10688

am observat ca sunt si in tribul meu colegi carora le place mai mult sa scrie pe extern decat sa joace, dar tu esti la fel ca ei. Nu stiu cine a inceput-o dar spre sfarsit tu esti cel care tot incearca sa iasa in evidenta.

Ca sa iti dovedesc ca tot nu ai dreptate (asa sunt eu mai greu de cap): toate atacurile tale date SINGUR, deci nu atacuri organizate si toate satele luate nu ai fi fi putut sa le tii fara ajutorul tribului. Nu ai fost in stare sa iti tii nici satele tale daramite alte sate luate. Asa ca nu te mai umfla in pene ce mare jucator esti tu. Tu esti o piesa mica (chiar insignifianta...asta o descopar pe zi ce trece) intr-un mare puzzle numit new-age.

iar de laudat eu nu ma laud ci ti-am aratat cat de putine stii despre tribul 3-SLA. Inainte sa mai faci afirmatii nefondate mai bine verifica.
Eu nu fac afirmatii despre new-age..ptr ca nu stiu istoria lui atat de bine....doar ca a acceptat in trib unul din "traseistii" acestei lumi(vmihai). Si chiar si asa nu acuz acest trib de nimic, nu am nimic nici cu jucatorii lui care isi vad de joc. Ma amuza in schimb incercarile disperate ale unora de iesi in evidenta cat mai mult si cu orice pret

in rest "succesuri" acelora care isi vad de joc, si il trateaza ca atare....ptr unii e distractie mihaita, nu un mod de viata
:)
 

DeletedUser

am observat ca sunt si in tribul meu colegi carora le place mai mult sa scrie pe extern decat sa joace, dar tu esti la fel ca ei. Nu stiu cine a inceput-o dar spre sfarsit tu esti cel care tot incearca sa iasa in evidenta.

Ca sa iti dovedesc ca tot nu ai dreptate (asa sunt eu mai greu de cap): toate atacurile tale date SINGUR, deci nu atacuri organizate si toate satele luate nu ai fi fi putut sa le tii fara ajutorul tribului. Nu ai fost in stare sa iti tii nici satele tale daramite alte sate luate. Asa ca nu te mai umfla in pene ce mare jucator esti tu. Tu esti o piesa mica (chiar insignifianta...asta o descopar pe zi ce trece) intr-un mare puzzle numit new-age.

iar de laudat eu nu ma laud ci ti-am aratat cat de putine stii despre tribul 3-SLA. Inainte sa mai faci afirmatii nefondate mai bine verifica.
Eu nu fac afirmatii despre new-age..ptr ca nu stiu istoria lui atat de bine....doar ca a acceptat in trib unul din "traseistii" acestei lumi(vmihai). Si chiar si asa nu acuz acest trib de nimic, nu am nimic nici cu jucatorii lui care isi vad de joc. Ma amuza in schimb incercarile disperate ale unora de iesi in evidenta cat mai mult si cu orice pret

in rest "succesuri" acelora care isi vad de joc, si il trateaza ca atare....ptr unii e distractie mihaita, nu un mod de viata
:)

dupa tine,eu ar trebui sa ma enervez....dar nu iti iese :)).mai bine zii ca va ofticati ca nu am venit la voi cind s-a desfiintat new~u.Asa slab cum sunt eu sunt ca un ghimpe pentru voi :).de aceea ati incheiat si acel pna cu wanted,dar asta e,am reusit sa va agit mai mult decit incerci tu sa musamalizezi :).
iar de tinut satele singur impotriva a doua triburi,nu reusea sa le tina nici cel mai bun jucator de pe triburile,asa ca iar scuteste-ma de afirmatiile tale de doi lei :)
iar spre surprinderea ta sunt aici pentru distractie si iti garantez ca tu stai mult mai mult ca mine pe acest joc,dar asta e,ghinion ca ma prindeti mereu on cind ma atacati :).
Iar legat de lauda....totusi iti sugerez sa citesti acest topic de la inceput si altele unde se faceau afirmatii la numele meu desi pe acele personaje nu le-a bagat nimeni in seama.
mai uita-te cite mesaje sunt puse inainte sa ma loghez eu pe forum pt prima data si apoi vii sa discuti cu mine,iar spre cunostina ta,eu nu m-am laudat ci DOAR am raspuns la niste colegi de-ai tai care,daca nu pot cuceri sate,incep sa se laude cit de buni sunt ei si ce slabi sunt restul.Si cum se face ca se luat iar de mine :),ei care au primit cel putin citeva zeci de atacuri de cind s-au logat pe acest joc si care sunt cu 99% din sate la caldura,dar sunt excelenti in acest joc si au luptat cu toate triburile iar restul au stat si au crescut prin sate venite din cer.
Ca dealtfel si cu tine.....cine a adeschis discutia dintre noi doi????Se pare ca tu te-ai luat de mine pt prima data desi nici macar nu te-am bagat in seama si nici nu o sa iti mai raspund la mesaje pana nu te informezi inainte cum stau lucrurile
Iar cu aceasta o sa inchei discutiile cu toti jucatorii "excelenti" din tribul tau,
ca nu are rost sa mai continuii niste discutii cu niste oameni care nu stiu altceva decit sa se laude,iar cind iau un sat de la mine fac petrecere tribala.
Si,de asemenea,cred ca nu mai pot continua discutiile cu ei pentru ca nu ma ridic la nivelul lor...ei sunt cei care au luptat cu toate triburile iar eu am crescut prin inobilari interne,dar asta e soarta.... eu sunt in primii 10 atit la atacuri cit si la aparare
of topic

Valul newage vine peste 3-sla.Fugiti cit mai puteti
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus