NEWAGE Vs 3-SLA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ce ai facut bunule duminica nu ai putut sa iei un sat :D

se cam incurca socotelile a? :D

mi se pare normal sa nu il poti lua cind trimiteti toti sprijin pe el,e o tregedie???poate pt tine :).pana la urma era doar un sat de la voi din trib care a ajuns de la un jucator la altul,eu nu am pierdut nimic :) doar mi-am incercar norocul
asta e nu poti lua mereu sate,dar lasa ca am luat luni 3 :).te oftici???
deci e 1-0 pentru mine,nu ???
dar tu cum de nu ai reusit(erai sitter la classius) sa iei ieri un sat de la mine impreuna cu gig si mvaly????pe asta nu o spui?? :)).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28354

mi se pare normal sa nu il poti lua cind trimiteti toti sprijin pe el,e o tregedie???poate pt tine :).pana la urma era doar un sat de la voi din trib care a ajuns de la un jucator la altul,eu nu am pierdut nimic :) doar mi-am incercar norocul
asta e nu poti lua mereu sate,dar lasa ca am luat luni 3 :).te oftici???
deci e 1-0 pentru mine,nu ???
dar tu cum de nu ai reusit(erai sitter la classius) sa iei ieri un sat de la mine impreuna cu gig si mvaly????pe asta nu o spui?? :)).

am eu 1-0 cred mihai nu am incercat sa iau de la tine doar tia-m distrus trupele :)) atat daca era sa vreau sa iau continuam sa atacat dar asta e ub sat de aparare se face greu nu :))
 

DeletedUser16415

mi se pare normal sa nu il poti lua cind trimiteti toti sprijin pe el,e o tregedie???poate pt tine :).pana la urma era doar un sat de la voi din trib care a ajuns de la un jucator la altul,eu nu am pierdut nimic :) doar mi-am incercar norocul
asta e nu poti lua mereu sate,dar lasa ca am luat luni 3 :).te oftici???
deci e 1-0 pentru mine,nu ???
dar tu cum de nu ai reusit(erai sitter la classius) sa iei ieri un sat de la mine impreuna cu gig si mvaly????pe asta nu o spui?? :)).

1-0 pt tine contra cui? light? :))

eu am 23 de sate tu ai 700 tu nu mi-ai luat nimik de cand am venit eu pe cont... nici eu tie...

tu cu peste 70 de atacuri pana acum nu ai luat nimik... dar mai poti incerca!

ce aseara te-ai speriat credeai ca imi rup atacurile pe tine aiurea :)) nu-i nimik tu ori blindeaza-te ori muta sprijin ca nu se shtie cand pica full-ul :D

eu ma refeream ca nu mai merge asa usor cand e prin preajma si un JUCATOR 3-sla :)
 

DeletedUser

am eu 1-0 cred mihai nu am incercat sa iau de la tine doar tia-m distrus trupele :)) atat daca era sa vreau sa iau continuam sa atacat dar asta e ub sat de aparare se face greu nu :))

inseamna ca eu am 100-o la cite trupe ti-am distrus tie si la alti colegi de ai tai :).nu e corect??:)
 

DeletedUser

1-0 pt tine contra cui? light? :))

eu am 23 de sate tu ai 700 tu nu mi-ai luat nimik de cand am venit eu pe cont... nici eu tie...

tu cu peste 70 de atacuri pana acum nu ai luat nimik... dar mai poti incerca!

ce aseara te-ai speriat credeai ca imi rup atacurile pe tine aiurea :)) nu-i nimik tu ori blindeaza-te ori muta sprijin ca nu se shtie cand pica full-ul :D

eu ma refeream ca nu mai merge asa usor cand e prin preajma si un JUCATOR 3-sla :)

of bunule,cred ca esti unul din cei mai laudarosi de la tine din trib.nici macar nu am incercat sa atac pe clasiuss in ultimul timp,dar nu se stie,chiar si la moral mic,eu zic sa mai ceri niste sprijin la trib :).
iar daca te-ai uita pe harta ai sa vezi ca am jumatate din tribul vostru pe linga mine iar tu esti inca unul,np :)
iar de sprijin,nu ii duce tu grija,tu trimite full-urile si vedem atunci :).inca nu stii regula din acest joc??? adica:daca cistigi mai multe sate decit pierzi inseamna ca inca esti pe harta.asa ca nu e problema daca pierd 30-40 de sate,daca cistig pe alta parte 41-50...inseaamna ca tot domin asupra voastra.oricum voi aveti de recuperat 1000 de sate contra newage.pana atunci poate o sa ma plictisesc de joc si ma las.iar cum in ultimul timp am gasit o noua metoda de a pierde timpul pe net,nu se stie cit o sa mai continui,asa ca baga spionaje poate ma domini la sate cucerite de la cassius de pe cont ca de la tine,nici o sansa :):)
iar de l1ght,pana mai ieri era in conducere,era un om bun,asa va laudati,acum e unul slab :)).asa faceti cu toti cind pierd sate,devin slabi ??? pana la urma bun,slab colaborat cu altiii voi pierdeti sate si granita se muta spre nord acolo unde sunt aiai buni,poate vor deveni si ei slabi in opinia voastra

off topic pt tine,mai rau ma complic cu laudarosi ca tine care cum e tribul intr-o zi in avantaj,cum posteaza o statistica :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16415

of bunule,cred ca esti unul din cei mai laudarosi de la tine din trib.nici macar nu am incercat sa atac pe clasiuss in ultimul timp,dar nu se stie,chiar si la moral mic,eu zic sa mai ceri niste sprijin la trib :).
iar daca te-ai uita pe harta ai sa vezi ca am jumatate din tribul vostru pe linga mine iar tu esti inca unul,np :)
iar de sprijin,nu ii duce tu grija,tu trimite full-urile si vedem atunci :)
iar de l1ght,pana mai ieri era in conducere,era un om bun,asa va laudati,acum e unul slab :)).asa faceti cu toti cind pierd sate,devin slabi ??? pana la urma bun,slab colaborat cu altiii voi pierdeti sate si granita se muta spre nord acolo unde sunt aiai buni,poate vor deveni si ei slabi in opinia voastra

off topic pt tine,mai rau ma complic cu laudarosi ca tine care cum e tribul intr-o zi in avantaj,cum posteaza o statistica :)
pa papusa :)


de ce nu ataci? cand eu am luat contul aveai atacuri pe 5 sate aproape goale toate si nu ai luat nimik ai uitat? :))

imi ti tu mie socoteala la sprijin? la sate nu mi-o tii? statistici nimik? :)) conturi pe siter? pai ce faci nu ti la tot?

iar la faza cu laudatul ce te oftici ca pana mai ieri nu shtiai ce sunt topurile? acum le-ai descoperit si gata numai tu ai voie sa te dai mare sau ce?:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28354

salut

mihai hai sa nu ne ascundem dupa usa problema nu e ca vrei sa te lasi avem si noi oameni ti s-a retras sprijinul asta e cam incepi sa devii neputincios recunoaste sau cam saturat colegi de tine asta e
 

DeletedUser

bobo2484
Junior Member

A Totusi care sunt cei 8 nu ne spui si noua? 2 dintre ei ii cunosc cred, Nicu e unul si Daniel al doilea. Ceilalti 6 care sunt? Aaaa si Gabi al 3 -lea , ceilalti 5 care sunt?


bobo eu nu fac parte din aia 8 care spui tu!:)
sunt un jucator, mediocru, joc cind am timp, cit pot, mai cistig ...mai pierd, asta este.esti prost informat.eu nu vin din nord, eu sunt aici de la inceputul lumii !:eek::D


ps. mihaita, ia-ti o trompeta sau o portavoce sa te auda lumea mai bine cum te lauzi .:D
ca singur aici nu cade bine, nici nu poti avea succes:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mihai hai sa nu ne ascundem dupa usa problema nu e ca vrei sa te lasi avem si noi oameni ti s-a retras sprijinul asta e cam incepi sa devii neputincios recunoaste sau cam saturat colegi de tine asta e

ai ghicit:).baga atacurile si ia-mi satele sunt goale
 

DeletedUser

bobo eu nu fac parte din aia 8 care spui tu!:)
sunt un jucator, mediocru, joc cind am timp, cit pot, mai cistig ...mai pierd, asta este.esti prost informat.eu nu vin din nord, eu sunt aici de la inceputul lumii !:eek::D


ps. mihaita, ia-ti o trompeta sau o portavoce sa te auda lumea mai bine cum te lauzi .:D
ca singur aici nu cade bine, nici nu poti avea succes:D

ce nicusor te oftici? mai bine ai grija sa nu ti se blocheze usa la spital si sa ramai pe afara pe frigul asta:D
ai grija ca vine valul si te ia.
cum ajunge valul newage linga voi,cum deveniti slabi si mediocrii./miine,poimine o sa aud de la cei din tribul tau ca esti varza si ca nu stii nici sa dai doua comenzi
off topic si pt tine.te las pe tine sa te lauzi ca vad ca adevarul te supara.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26621

mihai mama, te lauzi ca ai luat sate de L1ght, dar toata lumea poate vedea ora la care le-ai luat, de ce nu ai curajul sa ataci ziua, si ataci noaptea ca hotii? asa iei tu sate, la mica ciupeala?cu asta nu poti sa te lauzi.
 

DeletedUser22814

draga mea, nu cred ca exista vreo regula care interzice atacurile pe timp de noapte
ataca fiecare cum si cand vrea, si mai ales cand are timp (bine, in afara de cei care stau non stop... cica :rolleyes:)
e hot? inseamna ca si colegii tai care spioneaza noaptea in speranta ca gasesc sate goale sunt la fel? s-a plans cineva?
astea sunt copilarii, sa fim seriosi (serioase :))
in orice caz, cel mai castigat e L1ght daca a dormit, parerea mea...
 

DeletedUser

Dar din pacate ai dreptate fiecare ataca cand poate :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am mai zis odata ca nu jok pe l5 nu sunt nici un gicu nimiktreaba am ca am jucat pe l5 repet din nou




---2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mihai mama, te lauzi ca ai luat sate de L1ght, dar toata lumea poate vedea ora la care le-ai luat, de ce nu ai curajul sa ataci ziua, si ataci noaptea ca hotii? asa iei tu sate, la mica ciupeala?cu asta nu poti sa te lauzi.

prince,nu inteleg care e problema? :)de ce nu il intrebi si pe prietenul tau nicusor cind ataca noaptea??asa e in razboi,ataci ca sa iti surprinzi dusmanul.as ataca si ziua daca si colegii tai ar adopta aceeasi tehnica.
 

DeletedUser9618

Asta cam asa e... nu scrie nici unde ca trebuie sa ataci doar ziua. A luat sate noaptea, foarte bine. Ca si cei din SLa s-ar lauda cu asta. Si daca satele alea erau sprijinite cum trebuie, nu mai era discutia asta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vmihai
Member

ce nicusor te oftici? mai bine ai grija sa nu ti se blocheze usa la spital si sa ramai pe afara pe frigul asta
ai grija ca vine valul si te ia.
cum ajunge valul newage linga voi,cum deveniti slabi si mediocrii./miine,poimine o sa aud de la cei din tribul tau ca esti varza si ca nu stii nici sa dai doua comenzi
off topic si pt tine.te las pe tine sa te lauzi ca vad ca adevarul te supara.

Mai mihaita tu esti copilul teribil al acestei lumi.Un fel de mihai copilul minune......
Niciodata nu am sustinut ca sunt bun sau grozav.Sunt mai modest de felul meu.Iar cu ,,valul newage"tot timpul am fost pe granita, ca a fost unique, newage ,new u, indiferent cine a fost dusman, am fost si eu acolo.
Observ la tine o obsesie , sa te legi de ceea ce fac eu in viata reala.Ai vreo problema ? Te pot ajuta.Te internam, te tratam, daca vrei si o reteta nu-i problema.

Sau ai vreun complex de inferioritate? Te cred.Se mai intimpla.
Daca se blocheaza usa, pentru mine sar 5 omuleti sa o deblocheze, pentru ca mi se simte lipsa.......
Si ca sa-ti raspund in acealasi ton-- vezi poate mai prinzi vreo nunta , vreo cumatrie. sa mai faci 2-3 poze , primesti si bani, si mincare si bautura...viata buna.
Baieti si fete care aveti ocazii deosebite, apelati cu incredere la mihaita, este un profesionist.Doar un profesionist......


on topic.
bafta new age , ca aveti nevoie.!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nicule nu mai fi modest, daca tu nu faci parte din cei 8 atunci nu exista cei 8 in tribul 3-SLA :D. ;)
 

DeletedUser14300

stronghold the legend în data de 05.11. la ora 18:55
cei care ati luat sate de la[player]rugayah[/player]:eek: si nu aveti sprijin puteti cere la[player]Prince Sinatuo[/player];) ** cu iel si va va ajuta.
Cu respect Conducerea.


anunt important si public::D

cei care luati sate de la prince sinatuo:p si nu aveti cu ce le sprijini;)...apelati cu incredere la rugayah:D ca o sa va ajute!
Cu respect rugayah:D

mentiuni...anuntul este valabil atat pt cei din newage;) dar si pt cei din 3sla:D! nu va sfiiti sa cereti ca am de unde!;) si in incheiere sa aveti spor;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus