NEWAGE Vs 3-SLA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14300

parca te vad maine prin magazine, azahtoh, , cautind brinza cu mucegai nobil...
si are toate sansele sa gaseasca ca doar nu sta ca altii prin vagauni sa ia branza doar de la sursa;)
si nu incerca acum sa o dai al intors cu mucegaiul si istoria lui...zi merci de oferta actuala a printzesei...si pofta buna!

ontopic: la cat mai multe sate newage!!!...dar nu de la printzesa ca scade productia de branza si moare nicusor de foame:D...go go go newage!



http://www.bebemagia.ro/bebe.php?cod=1789 ?
ma insel? sa-ti traiasca si sa creasca mare!ca o fi alb, ca o fi negru , si verde poate sa fie!:)
dar pentru binele public, speram sa semene mai mult cu taica-su!!ca pe mama-sa o cunostem prea bine !:D

vezi ca am actualizat albumul;)
si app domnu' doctor...pt cultura ta generala...daca la scoala aia de medici nu te-au invatat...iti zic eu:p...toti copii...indiferent de natie, doar perfect sanatori sa fie, se nasc albi:p pigmentarea survine dupa 2-3 zile de la nastere...asa ca am timp sa cumpar o crema autobronzanta;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

T
ext original nicugurzun

sa-ti traiasca si sa creasca mare!ca o fi alb, ca o fi negru , si verde poate sa fie!


cind ai un ciocan in mina, toate lucrurile ti se par cuie!!!!!
este ** si de puterea de intelegere.adica de glagore!!!!!!:)
asta era o urare de bine, nu conteaza culoarea , felul cum arata, toti sunt niste scumpi !
dar ce sa-i faci , vad ca-mi reconfirmi parera despre tine.
o sa-ti sun mai multe , saptamina viitoare:D



ps
hei baietzi , credeti ca recuperati hell-ul? va sufocati bine vad):)):)
 

DeletedUser

Pleaca omu pentru cateva luni si ia uite cum va faceti de cap.RAZBOAIE PESTE RAZBOAIE....

ai crescut ** rugy...
 

DeletedUser14300

go go go newage;)...de fapt nici nu aveti nevoie de incurajari ca va descurcati perfect:D...luati sate de la 3sla si cand faceti voi actiune pe ei dar si cand fac ei actiune pe voi...super tare:p
nu prea inteleg eu strategia asta a lor dar sa o tina tot asa...in curand vor fi cotati ca cel mai generos trib...dau sate pe banda dusmanilor:D
 

DeletedUser

go go go newage;)...de fapt nici nu aveti nevoie de incurajari ca va descurcati perfect:D...luati sate de la 3sla si cand faceti voi actiune pe ei dar si cand fac ei actiune pe voi...super tare:p
nu prea inteleg eu strategia asta a lor dar sa o tina tot asa...in curand vor fi cotati ca cel mai generos trib...dau sate pe banda dusmanilor:D

ooooo....se pare ca ieri nu ai fost pe faza la vmihai.....vezi sa nu se supere pe tine...

Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: vmihai

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 315
Tabăra 2: 0
Diferență: 315

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19
Tabăra 2: 0
Diferență: 19

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,719,581
Tabăra 2: 0
Diferență: 2,719,581

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 180,433
Tabăra 2: 0
Diferență: 180,433

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

are de unde pierde...asa ca:p

Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: vmihai

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 137
Tabăra 2: 373
Diferență: 236

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,336,578
Tabăra 2: 3,822,153
Diferență: 2,485,575

image.php
 

DeletedUser

nu e problema asta...dar numai sa fii pe faza...ca daca nu are sprijin...nu mai e jucator...:D
 

DeletedUser14300

draga...lasa aroganta si subtilitatile ca la mine nu tine;)
mai bine vezi ca ti s-a cam tocit varful limbii ca nu sunt deloc intepatoare atacurile tale la persoana lui vmihai;)
daca intradevar nu era jucator nu lua atatea sate de al voi...si daca s-ar fi bazat pe sprijinul meu nu ar fi pierdut nimic;) cu 800 si ceva de sate de defence...va faceam niste bucurii acolo pe granitza!....asa ca mai bine ai tace ca-mi dai idei!
 

DeletedUser

s-au trezit toti destepti sa ** :D ahaha emo .... ahaha Kp@ tot sparti a-ti ramas :D
 

DeletedUser

nu e problema asta...dar numai sa fii pe faza...ca daca nu are sprijin...nu mai e jucator...:D

daca nu stii ce vorbesti mai bine ai tacea din gura.multe din satele cistigate de colegii tai(ca tu nu esti in stare sa ataci) sunt recuperari(nu aveam cum sa sprijinasa din scurt atitea sate cite i-am luat lui codmin).alea au fost luate de la codmin.am pierdut si eu citeva sate,nu am zis nu,dar asta e in razboi mai pierzi,mai cistigi,nu e un capat de lume :),suntem aici pt fun :).avind in vedere ca nu mi-a mers netu o jumatate de zi cred ca sunt putine alea care le-au luat colegii tai :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dar ce se intampla? 3-SLA recruteaza din WANTED :))) Ati ajuns la capatul puterilor si de frica ati inceput sa recrutati din WANTED? Eu in locul alora din WANTED dadeam pe voi si erati mancati in cateva luni.

Dar se pare ca nu e mare lucru nici de capul celor din WANTED. Apropo triburile astea mari asa, intotdeauna s-au dus la fund gen MT, US. Sa vedem poate 3SLA va deveni dezamagirea nr. 3 a lumii 5 sau nu cine stie :)))


Bafta tuturor.
 

DeletedUser

bobo, ce ai de esti asa de nervos/
nu ti-a priit regimul?:D
sunt curios, cum ai atacat in moral de 30 ?:):p


mi-ai omorit 4 lance si 3 arcasi.sa-mi platesti daune.


stiu ca-ti plac statisticile, hai lumineaza-ne!.lipeste una pe ultimele 48 de ore:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 22
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 220,201
Tabăra 2: 212,854
Diferență: 7,347

image.php


despre asta e vorba nicule? :eek:
buni astia din 3-sla ;) bv! va reveniti :D


Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 109
Tabăra 2: 37
Diferență: 72

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,194,852
Tabăra 2: 371,703
Diferență: 823,149

image.php
 

DeletedUser14300

bai canibalule...ce esti asa rau?...faptul ca au inceput sa recupereze o parte din pierderi e o mare evolutie! felicitari 3-sla...si al mai multe sate pierdute sa aveti si voi cu ce va lauda(recuperari);)
 

DeletedUser

bai canibalule...ce esti asa rau?...faptul ca au inceput sa recupereze o parte din pierderi e o mare evolutie! felicitari 3-sla...si al mai multe sate pierdute sa aveti si voi cu ce va lauda(recuperari);)

ai rugamintea mea sa te duci unde ai treaba ca aici nu ai nici o legatura cu nimeni ...te bagi in sema cu japca...
 

DeletedUser14300

hihihi...ce sensibil e baietelul...doare adevarul sau ce?
lasa mai ca acum sunteti inca odata si ceva cat newage-ul...si un razboi mai putin ca ei...deci nu aveti de ce va plange...trebuie sa va reveniti ca doar aveti forte noi;)

2 3-SLA 268.408.668 568.884.609 335 1.698.163 54848 10.372
4 newage 220.824.801 258.722.294 82 3.155.150 24553 10.537
 

DeletedUser

hihihi...ce sensibil e baietelul...doare adevarul sau ce?
lasa mai ca acum sunteti inca odata si ceva cat newage-ul...si un razboi mai putin ca ei...deci nu aveti de ce va plange...trebuie sa va reveniti ca doar aveti forte noi;)

2 3-SLA 268.408.668 568.884.609 335 1.698.163 54848 10.372
4 newage 220.824.801 258.722.294 82 3.155.150 24553 10.537

si care e razboiul ala pe care il are newage pe langa noi de`l expuneti atat =)):))
 

DeletedUser14300

draga...dar nu va laudati voi ca aveti cont(spioni) in newage...macar diplomatia sa v-o dea spionii aia:D
 

DeletedUser10388

draga....ai ajuns posta newage de te tot agiti prin topicuri care nu te privesc?
cred ca ai postat in aici cat n-a postat tot newage-ul la un loc;)
vezi-ti de pana ta si lasa-i pe cei care sunt implicati sa vorbeasca:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus