NEWAGE Vs 3-SLA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14300

si tu in ce esti implicat?...in pierdut sate?...
mai bine te-ai concentra la joc decat sa freci menta pe extern sau sa imi numeri mie cuvintele...
si daca vorbesc cat tot newage-ul e pt ca eu, in comparatie cu ei nu am alta ocupatie...ocupatie de genul joace cu tine de-a: uite satul...nu e satul! :D
mai bine scrie repede o circulara cu "sprijin va rog pana nu pierd tot":D
 

DeletedUser10388

si tu in ce esti implicat?...in pierdut sate?...
mai bine te-ai concentra la joc decat sa freci menta pe extern sau sa imi numeri mie cuvintele...
si daca vorbesc cat tot newage-ul e pt ca eu, in comparatie cu ei nu am alta ocupatie...ocupatie de genul joace cu tine de-a: uite satul...nu e satul! :D
mai bine scrie repede o circulara cu "sprijin va rog pana nu pierd tot":D

ca sa dormi impacata sa stii ca n-am cerut sprijin, sa mai stii ca intru pe cont o data la 3-4 zile, joaca altcineva pe el...ca sa imparta satele;)
daca nu ma agit eu ca pird sate de ce faci tu spume? de ce nu zice canibalucatalin nimic?.. ca el mi-a luat sate...stii de ce?
pentru ca tu esti posta newage... d'aia!
 

DeletedUser14300

pai nu ti-am zis...ei nu se joaca de-a postatul pe extern, ei joaca alt joc..."uite satul...nu e satul!"....mori de ciuda si gaseste scuze ca nu esti tu pe cont...pai schimba mai sitterul daca nu e capabil si nu te mai scuza atat!
iar tu aza...treci la treaba nu mai pierde timpul pe extern...nu vezi ca aici ma ai pe mine sitter?...sau nu esti nici tu multumit de sitter ca d-nul stelian? nu iti place cum ma descurc?
 

DeletedUser10388

nu mai pot eu ca pierd sate:):)
cand am zis ca e altcineva pe cont nu am zis-o ca sa ma scuz:D ci doar sa-tiu spun ca nu ma intereseaza satele;)
daca tot iti faci tu griji de ce mi-as face eu? o sa fiu impacat stiind ca minim 2 ani o sa faci gargara p-acilea si pentru mine...
 

DeletedUser

Oricum bravo 3-SLA, tine-o tot asa si in 1100 de zile recuperati tot ce-ati pierdut :D

E bine si asa decat pe minus ;)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 12
Diferență: 2

image.php


ne revenim noi sau pierdeti voi?! :D
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 12
Diferență: 2

image.php


ne revenim noi sau pierdeti voi?! :D

se pare ca sunt probleme in paradisul 3-SLA???s-a reinfiintat US :).ai avut dreptate bobo :).haideti sa vad cine e traseist acum :).de frica,sa fugiti in US.astept sa ii vad pe curajosi cum raman in 3-sla sa lupte in continuare.
iar de statistici,nu le mai postati decit pe alea in care 3-sla este primul.a fost zilele trecute cind au luat sate de la mine ca au jucat cu un copil de 13 ani :).probabil si ultima data cind au avut avantaj in 24h :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)) lasa ca iara se destrama 3a cu wanted cum o facut si cu r~w nu lea tinut mai mult de 2 saptamani ca au si picat:( da acu ca se mai face si us:( probleme !:) hai newage
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Acum 3 luni(sper sa nu gresesc) am fost amenintat atat eu cit si tribul meu ca vom fi desfiintati de 3-sla.iata o statistica relevanta pe ultimele 3 luni la cum am fost desfiintati de un trib dublu cit noi :)

Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,401
Tabăra 2: 11,737
Diferență: 5,336

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,040
Tabăra 2: 194
Diferență: 846

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 56,768,709
Tabăra 2: 108,491,762
Diferență: 51,723,053

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,032,853
Tabăra 2: 1,933,606
Diferență: 9,099,247

image.php


3-sla tineti-o tot asa ca va merge bine.Auuuuu,scuze,o sa se intoarca roata cand vor veni aia 8 :) si ne vor arata ei ce inseamna atacul :).

Valul newage vine peste 3-sla.Fugiti cit mai puteti
 

DeletedUser

hei,3-sla-aisti v-ati inghitit limba,nu mai ziceti nimic??? :)).ati amutit,unde sunt aia cu gura mare care ziceau ca ne demoleaza in 20 de zile :))).voi chiar credeati ca rupeti un trib intreg cu atacuri de la peste 100h :).sunteti simpatici.
Eu zic sa mai cititi randul de joc ca acum voi chiar aveti nevoie:

Valul newage vine peste voi,fugiti cit mai puteti
 

DeletedUser

pune frana frate , ca m-ai innebunit cu valurile tale ; aveti avantaj , foarte bine , taci si joaca
 

DeletedUser10688

mihaita

acum ceva timp parca spuneai ca te-ai linsitit si nu te mai dai in stamba pe forumul extern.

iarasi incepi, de data asta nu mai ai scuze ca te-a provocat vreun coleg de-al meu

deci concluzia mea era buna, tie iti place sa te bagi in seama, sa crezi ca esti important.
 

DeletedUser

mihaita

acum ceva timp parca spuneai ca te-ai linsitit si nu te mai dai in stamba pe forumul extern.

iarasi incepi, de data asta nu mai ai scuze ca te-a provocat vreun coleg de-al meu

deci concluzia mea era buna, tie iti place sa te bagi in seama, sa crezi ca esti important.

daca te-ai uita citeva randuri mai sus ai sa vezi ca "jucatorul" ala cu zmau sau cum il cheama,s-a luat de mine si mai e afirmatia lui nicusor,asa ca,dupa cum spuneam si mai demult,mai bine ati citi inainte decit sa dati cu gura(singurul atu cu care poate,am zis poate,veti reusi sa ne invingeti) :).
postez aici doar cind tu sau colegii tai veti face afirmatii despre mine sau va laudati aiurea(ex:statistica cind ati fost pt 24h inaintea noastra).
 

DeletedUser10688

crede-ma, ptr mine nu esti atat de important incat sa merite sa fac afirmatii despre tine
oricat de bun jucator ai fi , faptul ca ai o impresie atat de buna despre tine te decade in criteriile mele .....oi fi narcisit, mai stii

din partea mea poti sta linisit, eu ma limitez la a raspunde si aface anumite observatii atunci cand consider ca se impun a fi facute. Nu atac la persoana nejustificat pe nimeni.
Intotdeauna am apreciat pe cei care fac mult si vorbesc putin, si sunt destui si la voi in trib...din pacate tu esti printre ceilalti care vorbesc foarte mult.

succes la postat in continuare :)
 

DeletedUser

crede-ma, ptr mine nu esti atat de important incat sa merite sa fac afirmatii despre tine
oricat de bun jucator ai fi , faptul ca ai o impresie atat de buna despre tine te decade in criteriile mele .....oi fi narcisit, mai stii

din partea mea poti sta linisit, eu ma limitez la a raspunde si aface anumite observatii atunci cand consider ca se impun a fi facute. Nu atac la persoana nejustificat pe nimeni.
Intotdeauna am apreciat pe cei care fac mult si vorbesc putin, si sunt destui si la voi in trib...din pacate tu esti printre ceilalti care vorbesc foarte mult.

succes la postat in continuare :)

eu nu inteleg de ce te bagi cu mine in seama,m-am luat eu vreodata de tine nejustificat???eu m-am luat de cei care m-au atacat pe mine.iar asta ca eu ma laud,e in mintea ta.dupa cum ti-am mai spus si alta data,e doar raspuns la laudaroseniile unor colegi de-ai tai .asa ca scuteste-ma pe mine cu chestii deastea de copil:ca eu ma laud,ca eu am o parere buna despre mine,etc...mai bine v-ati vedea de joc si ne-ati lasa pe noi cu amenintari si multe alte afirmatii defaimatoare(citeste topicul).
sau suferiti ca nu cistigati razboiul si prin afirmatiile care le faceti credeti ca ne veti demoraliza :)
 

DeletedUser9618

Mihai, cel putin despre Krash nu poti spune ca face afirmatii si atata. El joaca si inca bine :)
Dar ce-o sa faca cu unii dintre cei mari, care, dupa ce au reanimat |US|, uite-i ca au fugit ... in UNIQUE :D
Bravo, baieti, asa sunteti la adapost ;)
 

DeletedUser

grenmagic eu nu am fugit in UNIQUE de frica newage,te asigur.motivul pt. care am plecat este totusi altul si daca nu cunosti nu afirma.in lupta directa cu voi nu am pierdut nici un sat si am sustinut ci defence singur satele + defenceul care am avut trimis in sprijin la toti care au avut nevoie .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus