Cind se termina jocul?

  • Autor subiect claire marigny
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In cite sate trebuie sa merg cu nobilii ca sa cistig jocul?
 

DeletedUser

ba da il castigi cand ai toata harta:p

Ok. Sa presupunem k am toata harta. Exact in sekunda in kare kuceresc ultimul sat ramas apare un nou sat pe harta. Ji tot aja...Se poate cashtiga sau nu? Sincer kred k nici dak joci 1000 de ani nu potzi avea toata harta.:D
 

DeletedUser3568

ultimul meu post...la un momendat o lumea se va sterge cel mai probabil a noi lumea 1 k e cea mai veche..daca esty pe locul 1 cand lumea aia se sterge..ai cASTIGAT jokul(sau ai fost cel mai bun d p lumea aia)
 

DeletedUser

ultimul meu post...la un momendat o lumea se va sterge cel mai probabil a noi lumea 1 k e cea mai veche..daca esty pe locul 1 cand lumea aia se sterge..ai cASTIGAT jokul(sau ai fost cel mai bun d p lumea aia)

ce nasolll...:( de-aia nu jok yo pe l1 :D
 

DeletedUser

aha! mai am citeva sate si ajung pe locul 1... dar ca sa-l cistigi trebuie sa fii pe locul 1 si ca agresor si ca aparator si la total general?
 

DeletedUser

nu e logic ca da? ma rog mai bine agresor si general ca la aparator nu e cel mai important
 

DeletedUser

Mai am o intrebare? Tocmai am fost injurata de un ins foarte vulgar. O injuratura foarte murdara. Daca-l raportez ce i se intimpla? I-as lua satele da e prea departe si nici nobili nu am. Numai 2.

Ce nu inteleg este de ce. Nici nu-l cunosc si nici nu am avut corespondenta.
 

DeletedUser

pff raporteaza'l si va fi avertizat sau blocat depinde de cat de grava e injuratura
 

DeletedUser

Mai am o intrebare? Tocmai am fost injurata de un ins foarte vulgar. O injuratura foarte murdara. Daca-l raportez ce i se intimpla? I-as lua satele da e prea departe si nici nobili nu am. Numai 2.

Ce nu inteleg este de ce. Nici nu-l cunosc si nici nu am avut corespondenta.

La fiekare mesaj potzi anunta jignirea. Ar putea primi ban
 

DeletedUser

e posibil ca cel care m-a injurat adaescu sa fie unul si acelasi cu
piffu care parea frustrat de faptul ca am cucerit un sat parasit marisor pe care pusese el ochii?
 

DeletedUser574

nu e logic ca da? ma rog mai bine agresor si general ca la aparator nu e cel mai important

Ofofof rock...conteaza punctajul la sfarsitul unei lumi.
Nu cati inamici ai invins.
Si daca incerci sa ma contrazici..iti dau un exemplu de lume terminata recent.:D
Speed1...
 

DeletedUser

cit de las poate fi unul, pentru ca la adapostul virtual al anonimatului sa se preteze la asa ceva... probabil mama lui i-a dat o educatie aleasa si cum in societate se chinuie sa fie politicos... rabufneste aici unde nu il cunoaste nimeni... cred ca e tare mindru de ce a facut mai ales daca scapa nepedepsit.
 

DeletedUser

nu ti se pare logic ca pe o lume normala sa se ia in calcul si inamicii invinsi? ca daca e doar pe puncte castiga aia care iau sate moka...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus