Cind se termina jocul?

  • Autor subiect claire marigny
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ooo....nu am mai jukat de mult o runda speed..kand incepe n3xt?
 

DeletedUser574

nu ti se pare logic ca pe o lume normala sa se ia in calcul si inamicii invinsi? ca daca e doar pe puncte castiga aia care iau sate moka...

Nu mi se pare normal.
Offf....
Ce iti place sa inventezi..cum adica conteaza inamici invinsi la agresor...insa nu si cei invinsi ca aparator? hmmm:rolleyes:


@claire marigny: o lume se termina atunci cand pe harta este un singur jucator.
La un moment dat nu o sa se mai poata intra pe lumea respectiva, deci alte sate, in afara de cele existente deja, nu vor mai fi.
 

DeletedUser

eu mai joc pe o lume unde am vreo 40 de sate... m-am uitat la punctaj si unii care au tot 40 de sate au punctaj dublu.... eu ma chinui sa demolez ca sa fac loc de trupe si ei trag tare la puncte.... nu ar trebui sa conteze acest punctaj...
parerea mea!
 

DeletedUser

eu mai joc pe o lume unde am vreo 40 de sate... m-am uitat la punctaj si unii care au tot 40 de sate au punctaj dublu.... eu ma chinui sa demolez ca sa fac loc de trupe si ei trag tare la puncte.... nu ar trebui sa conteze acest punctaj...
parerea mea!

castigi jocul daca ramai singura pe harta deci poti sa ai toate satele la 1000 pan' la urma nu?
 

DeletedUser

eu mai joc pe o lume unde am vreo 40 de sate... m-am uitat la punctaj si unii care au tot 40 de sate au punctaj dublu.... eu ma chinui sa demolez ca sa fac loc de trupe si ei trag tare la puncte.... nu ar trebui sa conteze acest punctaj...
parerea mea!

atunci ce sa conteze?sa sse inumere trupele si sa le puna in loc de puncte..tyn minte k odata pe speedul d p .de avea unul vreo 10.000 de pts...nu cu multe zile dupa incepere rundei..chiar f putyne zile...mi-am luat inima in dinti(dupa 2 pahare d vodka) si l-am atakat...baiatu nostru avea 100 de lancieri si un paladin...dar el baga mare in cladiri sa=ti fie frika sal ataci ca are multe pts...si cu cat mai multe pts sar presupune k si multe trupe:D
 

DeletedUser

este penalizat ( nu mai poate accesa jocu o perioada de timp sau definitiv )
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus