Care trib va domina Lumea 7?

Ce trib va domina Lumea 7?


  • Total votanți
    104
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:)) e si el bucuros ca l-a acceptat hk :))

p.s.: oare de ce hk cu circulara data in trib au 38 voturi si diablo fara nici macar o circulara legata de acest topic are 34 voturi??:D va las pe voi sa va ganditi :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Mobilizare la hkk nu am mai vazut de la petitia ieftinirii talerilor, in urma venirii lui mos craciun pe pamant ...Va dati seama, cati jucatori no-name au facut 100 de sate :)
 

DeletedUser

Am dat eu circulara-n mir, si-n loc sa voteze MIRu, au votat diablo :)))

Dusmane ciocu mic si ia de-aici
fuck.gif

N-am zis ca dau sanse mirului, dar ciumafaiu ala se bagat unde nu trebuie
popcorn.gif
 

DeletedUser

Am dat eu circulara-n mir, si-n loc sa voteze MIRu, au votat diablo :)))

Dusmane ciocu mic si ia de-aici
fuck.gif

N-am zis ca dau sanse mirului, dar ciumafaiu ala se bagat unde nu trebuie
popcorn.gif

ca sa vezi cat esti tu de scump...daca nu ma insel si am sa arunc o privire pe forum...cred ca tu ai cam postat peste tot....chiar daca nu ai avut nici o treaba.....dar na....ca sa te simti si tu bagat in seama.....nu-i nimic.....te intelegem daca suferi de singuratate.... si te acceptam asa.... ;)
 

DeletedUser

:)) e si el bucuros ca l-a acceptat hk :))

p.s.: oare de ce hk cu circulara data in trib au 38 voturi si diablo fara nici macar o circulara legata de acest topic are 34 voturi??:D va las pe voi sa va ganditi :)

nu stiu in ce masura ai fost bagat tu in seama......sau ne cunoastem si nu stiu? :confused:
 

DeletedUser

hai pa...purice ;))

2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nimica broscare ::))

2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vai...toti din hk sunt asa ma?:))

adica cum asa?...ati inceput sa aveti deja limbajul TSL-ului?..eu zic sa pastram limitele decentei.

nu trebuie sa uitati un lucru...un eventual conflict Diablo-HK, va fi unul "amical". nu va incepe din dusmanie sau alte ratiuni, ci va fi pentru ca aia va fi finala. pana atunci insa mai este si incercati sa evitati jignirile pentru ca nu isi au rostul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

TSL-ul si ce a vrut el sa fie pe lumea 7, e de domeniul trecutului. din pacate observ ca a lasat destui imitatori. limbajul agresiv sau impertinenta nu m-au impresionat niciodata. si nici cei care il folosesc . din fericire, nu asta e politica Diablo, spre deosebire de TSL, care erau incurajati de sus sa faca asta.
 

DeletedUser17395

TSL-ul si ce a vrut el sa fie pe lumea 7, e de domeniul trecutului. din pacate observ ca a lasat destui imitatori. limbajul agresiv sau impertinenta nu m-au impresionat niciodata. si nici cei care il folosesc . din fericire, nu asta e politica Diablo, spre deosebire de TSL, care erau incurajati de sus sa faca asta.

Ups incepe sa vada si restul lumii ce inseamana hkk :). Jaby ce le-ati dat la legume ingrasamant, ca au inceput sa vocifereze :).
 

DeletedUser

Ups incepe sa vada si restul lumii ce inseamana hkk :). Jaby ce le-ati dat la legume ingrasamant, ca au inceput sa vocifereze :).

uite cine s-a gasit sa vocifereze de pe margine :rolleyes:....tu ai dat delete cand ai vazut ca incep atacurile pe tine...asa ca vorba unui coleg celebru "ciocu mic si joc de glezne" :p

OT
L7 va fi dominata de tribul care va avea cei mai multi jucatori activi...multi s-au plictisit, nu mai au timp sa joace, etc...eu zic ca va fi H.K. ;)

ma raliez pozitiei lui jaby....cand va incepe finala sper sa nu avem un forum plin de insulte, jigniri, mahala etc. (cei care au avut de-a face cu tesla stiu despre ce vorbesc)...chiar si atunci cand vom pierde sate sa o facem zambind :) ... pierdem ceva virtual, dar poate castigam un prieten in persoana "dusmanului" care tocmai ne-a luat satul :D
 

DeletedUser17395

uite cine s-a gasit sa vocifereze de pe margine :rolleyes:....tu ai dat delete cand ai vazut ca incep atacurile pe tine...asa ca vorba unui coleg celebru "ciocu mic si joc de glezne" :p

OT
L7 va fi dominata de tribul care va avea cei mai multi jucatori activi...multi s-au plictisit, nu mai au timp sa joace, etc...eu zic ca va fi H.K. ;)

ma raliez pozitiei lui jaby....cand va incepe finala sper sa nu avem un forum plin de insulte, jigniri, mahala etc. (cei care au avut de-a face cu tesla stiu despre ce vorbesc)...chiar si atunci cand vom pierde sate sa o facem zambind :) ... pierdem ceva virtual, dar poate castigam un prieten in persoana "dusmanului" care tocmai ne-a luat satul :D

eram pe locul 2 la inamici invinsi cand mi-am dat delete.. crezi tu ca niste atacuri leguminoase plictisitoare ma faceau sa imi sterg contul ? :). De tine sunt plictisit de cand iti omoram nobilii la mikian. Plangaciosule.... Si 7 ani de acu incolo daca mai joci pe l7 tot nu ai sa realizezi cate am realizat eu :).
 

DeletedUser27891

in afara ca ai lasat 800 de sate barbare HK-ului si ca ti-ai dat delete cu ce ai stralucit pe joc? Ai fost doar incasator, aia din 55 mai miscau , si aia din 77 in schimb tu ai tinut o granita numai in pierdere :D
 

DeletedUser

uff, a trecut diablo la conducere :D
Astia din hk bagati niste multi-acount, sau dati circulara si-n academie :D :cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus