Google PageRank

  • Autor subiect DeletedUser23101
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23101

Hai gata cu spamu am anuntat si pe extern sa vad daca mai vine cineva in trib si voua vad ca nu va comvine faceti atata caz ca nu stim nimic ca suntem in plus ca ne scoateti imediat ce ne iese protectia :| tinetiva amenintarile si smecheriile pentru voi. Tribu o sa fie in sv si oricat ne bateti la cap sa dam inceput nou ca sa va simtiti voi bine si sa stati fara frica ducetiva si spamati altundeva
 

DeletedUser32823

Hai gata cu spamu am anuntat si pe extern sa vad daca mai vine cineva in trib si voua vad ca nu va comvine faceti atata caz ca nu stim nimic ca suntem in plus ca ne scoateti imediat ce ne iese protectia :| tinetiva amenintarile si smecheriile pentru voi. Tribu o sa fie in sv si oricat ne bateti la cap sa dam inceput nou ca sa va simtiti voi bine si sa stati fara frica ducetiva si spamati altundeva

Eu imi doream sa ader la trib ,dar mi-ati stricat iluziile cu aluziile voastre
 

DeletedUser

mai auzit tu vreodata de stii ca sunt afon ?

Stelistule ..... lasa-i ca-s niste baieti rai , si oricum u esti cam degeaba pe aici observ ... mai bine ne povestesti ce a facut steaua aseara ... fan fiind :))) aici nu cred ca mai esti afon ... sifon sau ce vor baietii :(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus