Google PageRank

  • Autor subiect DeletedUser23101
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23101

ei sunt smecheri mari inclusiv iluzionistu ala care o sa faca el o iluzie si in prima zi toata harta se face albastra ca vad ca el baga la margine de la inceput pe toti

ms many :p
 

DeletedUser23101

tradu te rog !!

nu vrei sa iti fac un desen? a si vezi aici avem o chestie care OMFG se aplica si la smecherii de care e doar gura si se numeste
fi atent!!!!
se numeste
REGULAMENT
si in chestia asta care cum ziceam nu stiu dc dar se aplica si la oameni ca tine care sunt mai zmei si care cand isi pierd satu iti trimit mesaje cu ,,te prin eu,, dar sa nu ma abat de la subiect ca ar fi blasfenie sa te trezesc la realitate

deci in regulament exista chestii numite reguli ( WOW reguli- chestiile alea pe care tu nu le respecti) si una din ele se numeste sa folosesti butonu magic de edit in loc sa faci dublu post :p
 

DeletedUser

Pare un trib bun, dar zona pe care ati ales-o este foarte dificila, o sa dispareti dupa cateva zile.

Mult ghinion cu tribul ! =))
 

DeletedUser23101

ma daca ma faceti voi sa dau inceput nou in ziua in care imi iese protectia deci pana la ora 23:59 a acelei zile va dau la toti 1 pp dar daca nu toti imi dati mie 1 pp
 

DeletedUser32823

nu vrei sa iti fac un desen? a si vezi aici avem o chestie care OMFG se aplica si la smecherii de care e doar gura si se numeste
fi atent!!!!
se numeste
REGULAMENT
si in chestia asta care cum ziceam nu stiu dc dar se aplica si la oameni ca tine care sunt mai zmei si care cand isi pierd satu iti trimit mesaje cu ,,te prin eu,, dar sa nu ma abat de la subiect ca ar fi blasfenie sa te trezesc la realitate

deci in regulament exista chestii numite reguli ( WOW reguli- chestiile alea pe care tu nu le respecti) si una din ele se numeste sa folosesti butonu magic de edit in loc sa faci dublu post :p

poate ai scris corect dpdv gramatical ,dar cand citesti ceea ce scrie pe aici cuvintele nu au o topica tocmai corecta si potrivita ,rearanjeaza cuvintele si poate te aplaud ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus