Google PageRank

  • Autor subiect DeletedUser23101
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mi-ar trebuie lupa

atunici ce comentezi de felul " ei " daca nu ai vazut-o ... crezi ca esti interesant?
stii vorba aia cand pui o frustrare fara sa o vezi .. inseamna ca e a ta ... daca n-o stii uita-te in pantaloni si poate o vezi ... daca nu lupa are la librarie

interesanti va dati ...
 

DeletedUser20120

sunt unii care nu cred ca stiu ce inseamna pp
trebuie sa le explici , venys
 

DeletedUser32823

ma daca ma faceti voi sa dau inceput nou in ziua in care imi iese protectia deci pana la ora 23:59 a acelei zile va dau la toti 1 pp dar daca nu toti imi dati mie 1 pp

noi corect sa ne mituim in halul asta ,dar vom vedea pe harta ,in 5 zile faci numai lanci de frica si ina 6-a tie le spargi intr-un barbar si te lasi de joc ,
 

DeletedUser23101

poate ai scris corect dpdv gramatical ,dar cand citesti ceea ce scrie pe aici cuvintele nu au o topica tocmai corecta si potrivita ,rearanjeaza cuvintele si poate te aplaud ..

sincer sa fiu aplauzele tale nu ar fi prea insemnate dar da recunosc nu e chiar cel mai reusit post al meu

si ca sa explic celor care nu au inteles

pp-> punct premium-> chestia de care ai nevoie pt cp
cp-> cont premium-> chestia la care folosesc pp
 

DeletedUser

sincer sa fiu aplauzele tale nu ar fi prea insemnate dar da recunosc nu e chiar cel mai reusit post al meu

si ca sa explic celor care nu au inteles

pp-> punct premium-> chestia de care ai nevoie pt cp
cp-> cont premium-> chestia la care folosesc pp

eu am si fugit dupa paine cand le-am vazut
 

DeletedUser23101

noi corect sa ne mituim in halul asta ,dar vom vedea pe harta ,in 5 zile faci numai lanci de frica si ina 6-a tie le spargi intr-un barbar si te lasi de joc ,

nu ma dar voi ziceti ca ma faceti sa dau inceput nou... nu? daca la finalul zilei inca sunt in acelasi pct platiti...
 

DeletedUser32823

sincer sa fiu aplauzele tale nu ar fi prea insemnate dar da recunosc nu e chiar cel mai reusit post al meu

si ca sa explic celor care nu au inteles

pp-> punct premium-> chestia de care ai nevoie pt cp
cp-> cont premium-> chestia la care folosesc pp

as fi mai multumit daca mi-ai explica si ce reprezinta fiecare nu doar denumirile acestora
 

DeletedUser20120

voi stiati ca ar fi mai bine sa va angajati la circ ?? si ma refer la reflexi.on* , alex91 , iluzie
 

DeletedUser

nu ma dar voi ziceti ca ma faceti sa dau inceput nou... nu? daca la finalul zilei inca sunt in acelasi pct platiti...

Poti sa intri, si sa lasi satul in gol, oricat te-am ataca ramai acolo doua saptamani ... Ti se pare corect?
 

DeletedUser23101

reflexule uite ca si iluzia aia a bagat la cap tie tie greu sa postezi doar 1 ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus