razboaiele lumii 10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ia uitei cum sar ca arsi.:))

se pare ca oricine va strica planurile sau va contrazice mentatlitatea aia a voastra de zeitati e un pic dus cu bila,sau trebuie sa fie pe la scoli speciale.

adevarul e ca suntem zei in comparatie cu voi.. de 2-3 zile il atacati pe dexteriade si ati reusit sa ii luati doar un sat pe care la recuperat ..

Side 1:
Tribes: =1= =2=
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: dexteriade

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 2
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,898
Tabăra 2: 21,084
Diferență: 11,186

image.php
 

DeletedUser

eTerYa.despre asta e vorba.asa arata statistica corect,daca vrei sa arati ceva.
nu am spus ca suntem peste voi,am sa mai verific inca odata,dar daca poti sa ne pui la un loc cu ExT,mie unul nu mi se pare corect,si asta am zis.


Side 1:
Tribes: IMMO RTALS
Players:

Side 2:
Tribes: =1= =2=
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 71
Tabăra 2: 28
Diferență: 43

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 710,132
Tabăra 2: 293,972
Diferență: 416,160

image.php



Side 1:
Tribes: IMMO RTALS
Players:

Side 2:
Tribes: ExT ExT-A ExT-g
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 198
Tabăra 2: 30
Diferență: 168

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,986,884
Tabăra 2: 294,735
Diferență: 1,692,149

image.php



cat despre dexteriade...mai vorbim.;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Care-i ma mai pampalau? Hades sau asta?

:)) de tine vorbesti?
Ai terminat de supt degetul,si ai terminat si lapticul?Te mai scremi un pic poate iti debiteaza ceva mintea?Sau ti-ai ros toate unghiile de la degete si acum nu mai poti de nervi.

Daca tot faci pe inteligentul,ca vad ca nu prea le ai cu altceva,nici cu limba romana,nici cu intelectualitatea,am sa iti explic unele lucruri,deoarece nici forumul extern nici lumea 10 nu sunt ale tale.Iar superioritatea ta te face un "taran" de clasa,atat prin folosirea cuvintelor "ma" si "ba" in mod repetat,precum si prin expresi de genul "Gogule","pampalau","ciumburlake".

Presupun ca fie nu intelegi sensul acestor cuvinte,decat cu dex-ul on-line,ca doar toti taranii s-au cizelat acum,fie doar folosesti cuvintele incercand sa intercalezi limbajul tau incult si inapoiat cu cuvinte care ti se par ca ar fenta falsitatea culturii tale.

Cat despre joc,nu stiu cat de competent esti sa imi explici despre statistici sau atacuri mie,deoarece sunt convins ca stapanesc mult mai bine decat tine aceste lucruri.

Este clar ca "prostia" la romani se afiseaza pe unde se poate,iar lipsa ta de respect fata de o persoana pe care nu o cunosti te face sa te injosesti in fata celor pe care ii consideri mai inferiori tie,si anume colegilor care mai au curajul sa isi exprime o parere pe un forum extern destinat socializarii participantilor in cadrul sau.

Dar bineinteles,stimabile rhadookoo,fie nu ai prea frecventat scoala,fie te crezi un zeu si in viata reala si esti departe de acest adevar.:)

Oricum ar fi,"matale",nu prea dai dovada ca ai prezenta cultura,iar iritarea ta fata de mine,care mi-am cerut scuze daca opinia mea deranjeaza pe cineva,desi sunt liber sa o exprim,mai ales ca o fac intr-un mod civilizat,spre deosebire de tine,ar trebui sa iti dea de gandit.

Asa ca de acum inainte am sa te indemn sa mi te adresezi cu domnul in loc de "ma",cu naercis in loc de "Gogule" si cu dumneavoastra in loc de "matale",altfel mai bine ai tacea din gura.:)

Asa,si daca mai doresti sa iti exprimi parerea in legatura cu mine,sunt sigur ca ma pricep sa folosesc cuvintele mai bine decat tine,astfel incat intotdeauna sa pici mai jos decat mine,si sa te faci de ras de fiecare data.

In rest,consider ca este normal ca pe aceasta sectiune sa se discute despre razboi,si nu despre problemele de caracter al altor interlocutori,si da,este vorba despre tine,iar eu am venit cu completari legate de acestea si cu rugamintea de a se aduce la cunostinta unele schimbari in privinta tribului =1= si =2=,iar statisticile consider ca sunt destul de evidente despre starea razboiului.

Spor la joc,si la cat mai multe inobilari!
rhadookoo,"matale","gogule","Ce faci ma? Ce-ai ma? Nu ti-e bine?" mai lasa triburile.ro (cred ca ai si facut-o) si mai pune mana pe o carte.:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

Cat despre joc,nu stiu cat de competent esti sa imi explici despre statistici sau atacuri mie,deoarece sunt convins ca stapanesc mult mai bine decat tine aceste lucruri.

asta este cea mai tare gluma pe anul asta !!! conducatorul unui trib de mana a doua se crede mai compentent decat cel care a realizat un trib de locul 1 :p!

Naercis....matale te trezisi bre? :p:p:p
 

DeletedUser

mare lucru nu ar fi ca nu au prea multe in cap nici unul din ei

da naercis lasa tu esti cel mai mare jucator de triburi si cel mai mare conducator din cati sa vazut pe toate serverele de triburi vreodata

nici nu stiu cum iti pierzi timpul jucand contra noastra a unor noobi
mai bine mergi si joaca cu maretii master hades si tracis
faceti-va un serve doar pt voi trei asa poate ajunge si tribul vostru pe primul loc
desi nici atunci nu sunt sigur ca la cat sunteti de mareti concurati singuri si tot pe locul 2 ajungeti :d ;)

a si ca sa nu uit mai aveti un maret care sa il luati cu voi fostul intemeietor al tribului ~13~ si anume tryzspe care mai nou ma ameninta ca ma calca in picioare cand ma prinde si ca imi muta tot neamul la polul nord ca cica din astia ca mine el fofloseste pe post de greutati la sala de forta

asa ca va rog frumos luati-va si urmati-mi sfatul sa vedeti ca acolo va va fi mult mai bine si in acelasi timp ne va si noua mai bine fara voi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7039

:)) de tine vorbesti?
Ai terminat de supt degetul,si ai terminat si lapticul?Te mai scremi un pic poate iti debiteaza ceva mintea?Sau ti-ai ros toate unghiile de la degete si acum nu mai poti de nervi.

Daca tot faci pe inteligentul,ca vad ca nu prea le ai cu altceva,nici cu limba romana,nici cu intelectualitatea,am sa iti explic unele lucruri,deoarece nici forumul extern nici lumea 10 nu sunt ale tale.Iar superioritatea ta te face un "taran" de clasa,atat prin folosirea cuvintelor "ma" si "ba" in mod repetat,precum si prin expresi de genul "Gogule","pampalau","ciumburlake".

Presupun ca fie nu intelegi sensul acestor cuvinte,decat cu dex-ul on-line,ca doar toti taranii s-au cizelat acum,fie doar folosesti cuvintele incercand sa intercalezi limbajul tau incult si inapoiat cu cuvinte care ti se par ca ar fenta falsitatea culturii tale.

Cat despre joc,nu stiu cat de competent esti sa imi explici despre statistici sau atacuri mie,deoarece sunt convins ca stapanesc mult mai bine decat tine aceste lucruri.

Este clar ca "prostia" la romani se afiseaza pe unde se poate,iar lipsa ta de respect fata de o persoana pe care nu o cunosti te face sa te injosesti in fata celor pe care ii consideri mai inferiori tie,si anume colegilor care mai au curajul sa isi exprime o parere pe un forum extern destinat socializarii participantilor in cadrul sau.

Dar bineinteles,stimabile rhadookoo,fie nu ai prea frecventat scoala,fie te crezi un zeu si in viata reala si esti departe de acest adevar.:)

Oricum ar fi,"matale",nu prea dai dovada ca ai prezenta cultura,iar iritarea ta fata de mine,care mi-am cerut scuze daca opinia mea deranjeaza pe cineva,desi sunt liber sa o exprim,mai ales ca o fac intr-un mod civilizat,spre deosebire de tine,ar trebui sa iti dea de gandit.

Asa ca de acum inainte am sa te indemn sa mi te adresezi cu domnul in loc de "ma",cu naercis in loc de "Gogule" si cu dumneavoastra in loc de "matale",altfel mai bine ai tacea din gura.:)

Asa,si daca mai doresti sa iti exprimi parerea in legatura cu mine,sunt sigur ca ma pricep sa folosesc cuvintele mai bine decat tine,astfel incat intotdeauna sa pici mai jos decat mine,si sa te faci de ras de fiecare data.

In rest,consider ca este normal ca pe aceasta sectiune sa se discute despre razboi,si nu despre problemele de caracter al altor interlocutori,si da,este vorba despre tine,iar eu am venit cu completari legate de acestea si cu rugamintea de a se aduce la cunostinta unele schimbari in privinta tribului =1= si =2=,iar statisticile consider ca sunt destul de evidente despre starea razboiului.

Spor la joc,si la cat mai multe inobilari!
rhadookoo,"matale","gogule","Ce faci ma? Ce-ai ma? Nu ti-e bine?" mai lasa triburile.ro (cred ca ai si facut-o) si mai pune mana pe o carte.:)

Respect? Pentru tine? De ce, doar pentru ca esti om?
Ca sa iti arate cineva respect nu trebuie sa il ceri..
Adu-ti aminte ca tu esti doar al 7-lea sau al 8-lea inapt din wrath, =1=, immo2 sau cum va numiti , care a venit la mine sa milogeasca un PNA ..
De ce zic "milogeasca"?
Pentru ca in conditiile in care noi va cuceream constant 50 sate/zi, voi ati venit la mine si nu unul, 10 insi, sa cereti incetarea focului .. Adica ati strigat indurare!
Iti inteleg frustrarea de atunci .. V-o inteleg la toti..
Imi pot imagina cat de umilitor a fost pentru voi sa veniti in fata noastra in genunchi si sa cereti mila..
Si v-am refuzat :)
La fel cum de Paste, imi rezerv dreptul, la mine in familie, sa cumpar un ied an de an si sa ii iau gatul fara mila pentru ca dupa aia sa il devoram cu totii si cu voi am facut la fel..
Gandeste-te ca iedutul sunteti voi si cutitul a fost refuzul nostru..
Ce a urmat si acum e in plina desfasurare? Devorarea :)
Intr-un post anterior v-am numit friptura .. A fost o greseala, sunteti carnita cruda ..

Si va doare chestia asta .. V-a ranit adanc in orgoliu refuzul nostru ..
Si pe mine m-ar fi durut ..
Dar diferenta dintre noi si voi e ca noi nu suntem atat de prosti incat sa cerem mila adversarului ..
Credinta noastra e ca nu putem avea un sfarsit mai bun decat sa fim cuceriti impreuna!
Sper la chestia .. Sa fie IMMO cucerit integral, dar cand ma uit ce oameni avem acolo si cu cine se lupta, ma apuca rasul ..
Recunosc, nu de putine ori m-am gandit sa ne stergem conturile si sa ne mutam pe un server nemtesc ..
Dar le prieste prea mult friptura ..

Cat despre joc,nu stiu cat de competent esti sa imi explici despre statistici sau atacuri mie,deoarece sunt convins ca stapanesc mult mai bine decat tine aceste lucruri.

Aici prefer sa nu iti raspund eu - intreaba-i pe altii care nu au jucat pe l10, ca aici nu am facut mare lucru.. vezi? Nu sunt laudaros ..
Aia e o falsa impresie ..
Ca de-a lungul timpului am postat statistici care voua nu va convin, e alta treaba ..
Nu am vrut sa arat cat de buni suntem noi, ci cat de slabi ne sunt inamicii din Sud-vest(nuli) ..
Cum ziceam ..
Nu laudaros! Dar sunt mandru de echipa mea si de aliatii mei.. Si am voie sa ii incurajez! Pentru ca o merita din plin ..
Oameni pe care te poti baza .. Oameni bine-crescuti .. Jucatori versati, cu coloana vertebrala verticala!
Inteligenti si agili!

Tu poti sa spui lucrurile astea despre echipa ta fara sa te temi ca cineva iti va raspunde si o sa te numeasca "papagal"?
 

DeletedUser3192

nu stiu cum dar toti conducatorii WRATH....RF...GW....=1= comenteaza din spatele granitei :p nici unul nu indrazneste sa apara cu mai multe sate in granita: exemple clasice....hades si cu tracis....mai nou a aparut si naercis ...care are aere de narcisist :p:p
 

DeletedUser

las ca naercis are sate in granita si o sa mai aiba vre-o cateva - a primit prin innobilare interna cateva sate pe aici ca sa ne arate cum se joaca si sa salveze fata =1=...
 

DeletedUser3192

las ca naercis are sate in granita si o sa mai aiba vre-o cateva - a primit prin innobilare interna cateva sate pe aici ca sa ne arate cum se joaca si sa salveze fata =1=...

20-30 de sate la 430 total nu sunt sate....daca avea minim 50-100 de sate in granita mai ziceam si eu....pana si eu am mai multe sate in apropierea granitei cu ei...si eu am treaba cu EXT nu cu =1= deocamdata
 

DeletedUser

papagali,mai puteti.
poda,pliscu nic,ca din ~13~ te-ai facut si tu mare immortal.:))
gycanes,numele tau imi vine sa il citesc gascanes,nu stiu de ce,imi imprimi ideea de gasca.

Adevarul e ca toti sunteti niste ciori vopsite in papagali,cra cra cra.:))
Hai pa,poate faceti in cor acum pa pa pa.:))
Vine cineva sa isi exprime ideea si sariti ca ciorile pe hoit.Sunteti penali.

Respect? Pentru tine? De ce, doar pentru ca esti om?

analfabetu' mai vorbesti.
sa ma speli pe ghete de lepra ce esti,nu mai vorbi despre oameni care nu ii cunosti,si nu mai fa pe inteligentul ca tot boschet ramai.:))

Agitativa.va sta bine.:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu stiu cum dar toti conducatorii WRATH....RF...GW....=1= comenteaza din spatele granitei :p nici unul nu indrazneste sa apara cu mai multe sate in granita: exemple clasice....hades si cu tracis....mai nou a aparut si naercis ...care are aere de narcisist :p:p

gaskanes,lasa tata ca vin la tine,dupa ce trec prin dext si eterya.;)
 

DeletedUser

Sa revenim... razboaiele lumii 10


Side 1:
Tribes: G~E
Players:

Side 2:
Tribes: INP
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,252
Tabăra 2: 8
Diferență: 1,244

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,189,403
Tabăra 2: 80,456
Diferență: 12,108,947

image.php




O statistica cu triburile cu granita :




Side 1:
Tribes: G~E
Players:

Side 2:
Tribes: VM-EC noobs MIB
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 126
Tabăra 2: 151
Diferență: 25

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,193,448
Tabăra 2: 1,409,908
Diferență: 216,460

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus