razboaiele lumii 10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu-mi vine sa cred imi duceti lipsa? :)) V-ati tot intalnit cu mine si la danvera si barsi e drept ca nu pot sta 24 din 24, 7 zile din 7 sa pazesc contul,

Pe siter nu am mai fost decat o singura data la atacurile IMMO (atunci cand am pierdut 50 de sate) ...! Acum sunt in sesiune si chiar daca as vrea sa stau nu pot!

Doar nu vrei sa stau pe cont sa joc triburile in loc sa invat..!

Acum 3 sapt. am avut 14.000 de atacuri de la voi, am fost eu!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu am mai fost decat o singura data...! Acum sunt in sesiune si atunci eram!

Doar nu vrei sa stau pe cont sa joc triburile in loc sa invat..!

acum 3 sapt. am avut 14.000 de atacuri de la voi! Am pierdut 9 sate si am luat inapoi in alta parte 6 dintre ele!

spune mai bine cateva sute maxim 1000.... nici un trib de pe L10 nu isi permite inca sa dea 14000 de atacuri pe un jucator...atacuri le consider doar pe cele reale...restul nici nu mai conteaza ...
 

DeletedUser

Eu nu stau sa numar atacurile reale si nici macar pe cele "fake", pe care oricum le fac invizibile. Am crescut 10 milioane la inamici invinsi acum 3 sapt.! Stiu ca au fost 14.000 pentru ca am numarat paginile cu atacuri care sosesc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20103

Nu-mi vine sa cred imi duceti lipsa? :)) V-ati tot intalnit cu mine si la danvera si barsi e drept ca nu pot sta 24 din 24, 7 zile din 7 sa pazesc contul,

Pe siter nu am mai fost decat o singura data la atacurile IMMO (atunci cand am pierdut 50 de sate) ...! Acum sunt in sesiune si chiar daca as vrea sa stau nu pot!

Doar nu vrei sa stau pe cont sa joc triburile in loc sa invat..!

Acum 3 sapt. am avut 14.000 de atacuri de la voi, am fost eu!


iar dai din gura..oare tie nu ti-e rusine sa dai vina pe sitteri pentru satele pierdute de tine?e nevoie sa-ti reamintesc ca atunci daca nu se gaseau ei sa stea pe contul tau cu schimbul,tu dadeai stergere?mai e nevoie sa-ti reamintesc ca inainte de asta cu o luna..sa zicem,ai depus tichet la admini pentru faptul ca cei din IMMO joaca cu "scripturi interzise" deoarece veneau catre satele tale atacuri cu nobil in aceiasi secunda?:confused:copacule!mai lasa-ma cu chestiile de genul..sunt satul de tine si de aberatiile tale:)spui ca te-am intalnit la danvera si la barsi-a-29..unde sunt cei doi acum?:)unul si-a dat stergere in uma atacurilor noastre,iar celalalalt a pierdut 250 sate in cateva zile.ti-am mai explicat..esti doar un mare "nimic",o demonstreaza felul in care te-ai dezvoltat;nu mai da vina pe trib pentru insuccesele tale..nu el e vinovat ci tu,pentru ca habar nu ai sa coordonezi 3-4 jucatori.
 

DeletedUser

iar dai din gura..oare tie nu ti-e rusine sa dai vina pe sitteri pentru satele pierdute de tine?e nevoie sa-ti reamintesc ca atunci daca nu se gaseau ei sa stea pe contul tau cu schimbul,tu dadeai stergere?mai e nevoie sa-ti reamintesc ca inainte de asta cu o luna..sa zicem,ai depus tichet la admini pentru faptul ca cei din IMMO joaca cu "scripturi interzise" deoarece veneau catre satele tale atacuri cu nobil in aceiasi secunda?:confused:copacule!mai lasa-ma cu chestiile de genul..sunt satul de tine si de aberatiile tale:)spui ca te-am intalnit la danvera si la barsi-a-29..unde sunt cei doi acum?:)unul si-a dat stergere in uma atacurilor noastre,iar celalalalt a pierdut 250 sate in cateva zile.ti-am mai explicat..esti doar un mare "nimic",o demonstreaza felul in care te-ai dezvoltat;nu mai da vina pe trib pentru insuccesele tale..nu el e vinovat ci tu,pentru ca habar nu ai sa coordonezi 3-4 jucatori.


Iar esti penibil th9one, vorbeste gura aia dar mereu fara sa gandesca si capsorul ala ceva! Am dat stergere cont din cauza atacurilor voastre?!?!!!Ti-ar face mare placere sa ramai cu ideea asta dar nu e asa!! Am dat stergere cont din cauza unor dobitoci care habar nu au ce e aia diplomatie, marite th9one, nu ca esti tu sau altul mare scula in bascula. Cum am rezistat 9-10 luni in granita mai rezistam inca pe atat fii sigur! Cu atacuri de la 100 de ore cum se dadeau in ultima perioada din partea voastra ,era mult mai simplu pentru mine decat atunci cand era thomas in coasta mea si printre satele mele!
 

DeletedUser20103

Iar esti penibil th9one, vorbeste gura aia dar mereu fara sa gandesca si capsorul ala ceva! Am dat stergere cont din cauza atacurilor voastre?!?!!!Ti-ar face mare placere sa ramai cu ideea asta dar nu e asa!! Am dat stergere cont din cauza unor dobitoci care habar nu au ce e aia diplomatie, marite th9one, nu ca esti tu sau altul mare scula in bascula. Cum am rezistat 9-10 luni in granita mai rezistam inca pe atat fii sigur! Cu atacuri de la 100 de ore cum se dadeau in ultima perioada din partea voastra ,era mult mai simplu pentru mine decat atunci cand era thomas in coasta mea si printre satele mele!


ciocu mic;)http://ro.twstats.com/ro10/index.ph...5482&pn=-1&type=&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=

ai picat din prima.cum sunteti atacati intervin probleme in "lumea reala"..nu-ti mai atribui atata importanta,in fond esti la margine,asta spune tot.si da..in comparatie cu tine sunt "mare scula pe bascula"..incepatorule:)
 

DeletedUser

1. N-am acuzat niciodata siteri de asa ceva.... Asta e in imaginatia ta. Poti sa lecturezi niste posturi anterioare si ai sa te convingi! Am admis ca la atacul care a fost dat pe mine si eu pierdeam sate era imposibil. Pe ansambul am in continuare avantaj :) Si nu ma intereseaza numaratoarea a la th9one care numara ceea ce ii convine lui. Ia sat cu sat (Inclusiv pe regele thomas si sthefan89) si punele la scoteala sa vezi ce iti iese!

2. Daca eu sunt copac tu ce esti? Vezi ca e un mamamifer care traieste pintre "copaci" ...:). Tu n-ai sa te compari cu mine nici in lumea virtuala nici in viata reala esti la degetul mic al meu...!

3. Tichet-uri pentru asa ceva nu am depus, nici la data cand spui tu si nici pentru ceea ce spui tu. Respectivul tichet (unul singur) a fost depus (in aprilie 2009) pentru o suspiciune multi-cont intre contul tau si un cont dauioberea (sau ceva in genul asta) si pentru folosirea unor scripturi interzise care pot genera ceea ce ai spus tu...!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20103

1. N-am acuzat niciodata siteri de asa ceva.... Asta e in imaginatia ta. Poti sa lecturezi niste posturi anterioare si ai sa te convingi! Am admis ca la atacul care a fost dat pe mine si eu pierdeam sate era imposibil. Pe ansambul am in continuare avantaj :)

2. Daca eu sunt copac tu ce esti? Vezi ca e un mamamifer care traieste pintre "copaci" ...:). Tu n-ai sa te compari cu mine nici in lumea virtuala nici in viata reala esti la degetul mic al meu...!

3. Tichet-uri pentru asa ceva nu am depus, nici la data cand spui tu si nici pentru ceea ce spui tu. Respectivul tichet (unul singur) a fost depus (in aprilie 2009) pentru o suspiciune multi-cont intre contul tau si un cont dauioberea (sau ceva in genul asta) si pentru folosirea unor scripturi interzise care pot genera ceea ce ai spus tu...!


in lumea reala nu am nevoie sa ma compar cu tine..tot ce pot sa spun este ca nu mi-as dori sa fiu in locul tau.:)
iar in lumea virtuala,in speta triburile..ce pot sa spun..

Side 1:
Tribes:
Players: th9one

Side 2:
Tribes:
Players: sebi77

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 617
Tabăra 2: 603
Diferență: 14

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32
Tabăra 2: 4
Diferență: 28

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,817,331
Tabăra 2: 6,002,956
Diferență: 185,625

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 340,985
Tabăra 2: 42,922
Diferență: 298,063

image.php
 

DeletedUser

V-am luat singur peste 100 de sate din aprox. 1500 cate ati pierdut pe lumea a 10-a. Daca asta numesti inobilari interne atunci da sunt pe locul 1 la inobilari interne!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15358

V-am luat singur peste 100 de sate din aprox. 1500 cate ati pierdut pe lumea a 10-a. Daca asta numesti inobilari interne atunci da sunt pe locul 1 la inobilari interne!

hai lasa nu te mai incorda atata ca esti praf....
Crezi ca daca stii sa trimiti 4 atacuri in 3 secunde esti vreun mare jucator ? Esti putin mai rasarit decat restul...dar tot praf esti.
Simti ca ti se apropie sfarsitul si acum dai vina pe trib pentru esecul tau ca jucator. In loc sa iti cedez satele tribului pt ca te-au tinut luni intregi pe harta tu iti dai stergere de cont. mare jucator, mare caracter:rolleyes:
 

DeletedUser23068

V-am luat singur peste 100 de sate din aprox. 1500 cate ati pierdut pe lumea a 10-a. Daca asta numesti inobilari interne atunci da sunt pe locul 1 la inobilari interne!

Sebii draga...dar acum am venit sa ne dai satele tribului inapoi:D:D:D
 

DeletedUser

RF?da mai exzista.A suze nu se mai numeste asa acuma are alt nume WRATH :))
Dar nu ptr mult timp:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13799

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

Va rog sa respectati regulamentul inclusiv aceste doua reguli.
O zi minunata.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: MIB
Players:

Side 2:
Tribes: Gemina
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 77
Tabăra 2: 63
Diferență: 14

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 1
Diferență: 34

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 585,021
Tabăra 2: 430,143
Diferență: 154,878

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 331,298
Tabăra 2: 11,896
Diferență: 319,402

image.php



sa revenim on-topic
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Iti Multumesc In Numele MIB - ului !

si tie is tribului tau la fel (banuiesc ca esti din tabara cu mine )
 

DeletedUser23007

hai lasa nu te mai incorda atata ca esti praf....
Crezi ca daca stii sa trimiti 4 atacuri in 3 secunde esti vreun mare jucator ? Esti putin mai rasarit decat restul...dar tot praf esti.
Simti ca ti se apropie sfarsitul si acum dai vina pe trib pentru esecul tau ca jucator. In loc sa iti cedez satele tribului pt ca te-au tinut luni intregi pe harta tu iti dai stergere de cont. mare jucator, mare caracter:rolleyes:

Mogule , nu trebuie sa fi un geniu sa folosesti javascript , asa ca nu vad nimic deosebit in 4 atacuri la 3 secunde..
da Shamp , sunt din noobs
 

DeletedUser3192

Side 1:
Tribes: IMMO
Players:

Side 2:
Tribes: ExT
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 67
Tabăra 2: 5
Diferență: 62

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 642,537
Tabăra 2: 49,201
Diferență: 593,336

image.php


CAM MULTA liniste pe aici? sa fie oare linistea de dinaintea furtunii? :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus