Setari L20

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu ştiu ce ai văzut tu, dar spionul la viteza 1 la trupe face 9 minute pe câmp(punct)
 

DeletedUser

viteza de atac se calculeaza dupa formula : viteza unitatilor x viteza lumii... de exemplu uitate pe speed
Viteza:400
Viteza unitati:0.6

Adica vrei sa spui ca pe speed un lancier merge mai greu dacat pe 19?

Inmultirea care in acest caz da coeficientul 1.5 se imparte la timpul parcurs de-o unitate pe coeficient 1

9:1.5=6

cu placere dom'le.
 

DeletedUser

:)) cum adica.. imi spui ca nu vad bine ?
La viteza 1,5, cu viteza trupelor 1... pe l15 Spionul face 4 minute pe camp iar nobilul 20
 

DeletedUser

ok, am vazut unde e greseala :))
ai dreptate, am ales gresit lumea cand m-am uitat :D, trupele la mine au defapt 0,5 ;)
 

DeletedUser

viteza de atac se calculeaza dupa formula : viteza unitatilor x viteza lumii... de exemplu uitate pe speed
Viteza:400
Viteza unitati:0.6

Adica vrei sa spui ca pe speed un lancier merge mai greu dacat pe 19?

Inmultirea care in acest caz da coeficientul 1.5 se imparte la timpul parcurs de-o unitate pe coeficient 1

9:1.5=6

cu placere dom'le.

Acum ati inteles ... ?
foarte tare chestia cu SPEEDU :))
 

DeletedUser

Lumea 15 si lumea clasica au un alt sistem de calcul al vitezei, dar pe care eu inca nu-l stiu :)

...toate setarile unei lumi clasice sunt complet diferite fata de o lume plictisitoare ceea ce o face interesanta....:rolleyes:
 

DeletedUser28214

acum v-ati prins ca L20 a aparut prea devreme ? ciudat parerea mea.
 

DeletedUser

bravoooo lumea 20 uhuuuuuuuu
pe ce server mai puneti lumea asta? server din chitila?(no offence)
nemtalaii astia nu vad ca merg toate lumile jalnic dar ei stau sa mai deschida inca una. oare de ce?
pentru cei care nu s-au prins lumea asta va fi deschisa ca sa compenseze cu playerii vechi care se vor lasa de joc din cauza scumpirii premiumului. poate asa mai intra pe l20 rasariti care sa cumpere premium.
si vad ca sunt cam multi playeri in vacanta domnilor moderatori de forum. sau acum ca a venit pastele vom lua mai toti? nu mai avem dreptul la libera exprimare? din cate stiu am trecut de stadiul de dictatura dar poate ati luat modelul asta de la nemtalai. :)
 

DeletedUser

De pe lumea 8 astept setarile astea , va fi macel , in sfarsit nu ne mai plictisim crescand :X
 

DeletedUser

imi plac setarile, mai ales ca sunt setate. asa cum ar trebui sa setezi o lume setata, care este insetata sa ia sate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bre robert, mama m-a invatat, cand nu-ti place ceva nu faci. daca nu-ti plac setarile de ce ai mai intrat? :confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus