Setari L20

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9371

Bonjour,

je vous annonce la sortie du Monde 6 pour Jeudi 01/04/2010 entre 10h00 et 13h00.

Ce monde aura les caractéristiques suivantes :


* Vitesse : 1.5

* Vitesse unités : 0.6

* Camp militaire : activé

* Église : désactivée

* Archers : désactivés

* Paladin : désactivé

* Nobles : Pièces d'or



Nous espérons que ce monde vous plaira.

Votre équipe Guerre Tribale

...Presimt un semi-esec al lumii 20 ;) sau nu? :p

daca vor fi acestea setarile si la noi va fi o tragedie pentru serverul romanesc. la o asemenea viteza a trupelor nu cred ca va renunta cineva la lumea pe care activeaza in prezent pentru a da peste o lume si mai lenta
 

DeletedUser9371

viteza va fi sigur 1,5 fara biserica si lumea va fi invadata :D

la o viteza de 0.6 a trupelor nu stiu ce farmec va avea o asemenea lume... nu cred ca te incanta asa de mult o productie a minelor de 3600 la nivel 30 cand iti creste barba pana ajunge un atac de faramare
 

DeletedUser

nu este 100% sigur faptul ca vor fi aceleasi setari si la noi,desi m-as mira sa nu fie
 

DeletedUser4010

S-au postat deja setarile pentru L20 . Se anunta ceva echipe notabile ?
 

DeletedUser

Am putea face un fel de boicot si sa nu mai intre nimeni pe lumea 20.
Eventual doar adminii care sa faca teste.
 

DeletedUser8140

de acord :) s-au pus deja setarile, e viteza 1.5 taleri cu cost redus, fara biserica, cu tabere, pun pariu ca trofeele vor lipsi cu desavarsire ca nu au finalizat testele...
 

DeletedUser

Fara biserica, fara bonus de noapte.....viteza peste 1, yupyyyyyyy...in sfarsit...huh...mult a luat...bravo...si va multumesc ;)
 

DeletedUser8140

pacat ca nu are setarille lumii 3 la viteza, demult nu am mai vazut o asa lume, da mno, viata-i dura, protestez in continuare si nu intru pe l20
 

DeletedUser9371

setari total neinteresante... macar puteau sa ouna si ei viteza tripelor 1.5. 1 este mult prea mica. nu voi intra in nici un caz pe lumea 20.
 

DeletedUser

fara biserica,fara BONUS de noapte, viteza 1.5, TELERI CU COST REDUs, mie mi se pare o lume perfect..
cred ca va fii o lume foarte interesanta
 

DeletedUser

ba nu-i deloc mica viteza trupelor, un spion in loc de 9 min cat face pe L 19 va face doar 6 min :) deci e bine :)
 

DeletedUser

pai 1,5 e viteza lumii(viteza de constructie, influienteaza productia si adeziunea), nu a trupelor, trupele vor face aceeasi timpi ca pe l19

eu joc pe o lume cu viteza 2 si a trupelor 1, si un spion( ca pe asta l-ati folosit ca exemplu) face tot 9 min
 

DeletedUser

data de 30.06.2009 între orele 10:00 si 14:00, va începe lumea 15. Lumea va fi setată asemănător lumii clasice, dar cu hartă nouă.

Datele lumii:

- viteza serverului: 1,5
- viteza unităţilor: 1
- hartă nouă
- fără biserică
- sate părăsite crescătoare
- sate bonus simple
- nu vom avea paladin şi nici arcaşi
- unităţile vor putea fi cercetate până la nivelul 10
- spionii nu vor putea vedea decât trupele aflate în sat
- fără bonus de noapte
- fără limită în trib
- perioada maximă de sitting pe un cont într-un interval de 120 zile este de 60 zile


Si mie cum imi poti explica dc spionul face 4 minute pe camp ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus