SH vs TSF

  • Autor subiect DeletedUser4933
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

tu esti nesimtitul aici voodoo

Imi cer scuze membrilor SH - multi mi au fost colegi / si precizez ca 'discutia' nu are legatura cu ei
 

DeletedUser

Nu stiu de ce vorbesti prosti de invitatii la atac daca nu sti despre ce este vorba , sau cel putin mai urmaresti si tu harta ca sa vezi decursul anumitor lucruri??

darco, ceea ce spui tu nu va face mai buni ca noi

banuiesc ca ati primit felicitarile la momentu respectiv

acum nu stiu daca voi erati mai mici sau mai mari (cu tot cu academii - ma refer / ca asa e normal atata timp
cat purtati acelasi tricou) .............. si chiar si TSF ul avea mai putine sate decat voi la inceputul conflictului

repet / se joaca pe sate / nu pe inamici invinsi si pe alte criterii ce tin de fantezie

acum TSF vad ca se mentine pe harta - e normala aceasta schimbare de clasament pentru ca

a fost ..... CIR + SH vs TSF / faptul ca CIR a fost invitat sa atace SH ul vine sa dovedeasca ca SH ul plus academiile nu prea faceau fata .... si au avut nevoie de o interventie din exterior ..........

inca odata va zic / e normal sa aiba TSF aceste pierderi total previzibile /
 

DeletedUser

tu esti nesimtitul aici voodoo

Imi cer scuze membrilor SH - multi mi au fost colegi / si precizez ca 'discutia' nu are legatura cu ei

Da, triburile se joaca pe sate.

Dar poti sa joci cu dusmani de calibrul tau sau poti sa joci cu niste noobi.

1. Cu niste dusmani de calibrul tau faci mai intai inamici invinsi si sate mai greu
2. Cu niste noobi exact invers.
 

DeletedUser

sa se lupte Locul 1 vs Locul 1?calibrul asta cred ca sa pierdut pe undeva..
 

DeletedUser

da ai dreptate , se joaca pe sate "inamice" , nu pe inobilari interne si sate de barbari !
 

DeletedUser18134

43643356.jpg


se vede aici ca erau si sunt mai mici.
ei sunt marcati cu "1" (jumatate de mapamond, lol), noi TSF (de atunci) suntem marcati cu "2"

eu vad clar o lupta "de la egal la egal" :eek::eek::eek:

si cu toate astea...

Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor
Loc Numele tribului Cucerit
1 *The Strong Family* 652,82 Mio.
2 Circarii 559,12 Mio.
3 Silent Hunters 546,22 Mio.
4 GOD~OF~WAR 494,29 Mio.
5 Cavalerii Imperiului Roman 448,21 Mio.

În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 *The Strong Family* 1.333,07 Mio.
2 GOD~OF~WAR 1.222,56 Mio.
3 Silent Hunters 1.064,02 Mio.
4 Circarii 973,92 Mio.
5 Cavalerii Imperiului Roman 848,09 Mio.
 

DeletedUser9398

da ai dreptate , se joaca pe sate "inamice" , nu pe inobilari interne si sate de barbari !

fanule....toate sunt sate...fie ca sunt din innobilari,fie ca sunt de la dusmani...

Discutati de inamici invinsi...Atata timp cat si acolo sunteti sub noi,nu aveti de ce sa faceti gatul mare...
 

DeletedUser

maimuta tu se pare ca nu intelegi anumite lucruri din jocul asta. voi nu cred ca stiti ce-i ala razboi .

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17514

fanule....toate sunt sate...fie ca sunt din innobilari,fie ca sunt de la dusmani...

Discutati de inamici invinsi...Atata timp cat si acolo sunteti sub noi,nu aveti de ce sa faceti gatul mare...


du-te tare , sunteti si voi de 2 saptamani deasupra noastra cu 12 mil si va flatati singuri
de ce nu te intrebi - de ce, de 8 luni de joc doar acum ajungeti pe locul 2 si ala cu o diferenta infima ??
ciocu mic si pune-ti avariile sa stie lumea ;)

P.N. A fi in top nu este acelasi lucru cu a fi bun ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vezi ca Circ-ul e infiintat cu vreo 2 luni dupa voi, alea 8 luni de care zici sunt 6 si ceva :))
 

DeletedUser17514

43643356.jpg


se vede aici ca erau si sunt mai mici.
ei sunt marcati cu "1" (jumatate de mapamond, lol), noi TSF (de atunci) suntem marcati cu "2"

eu vad clar o lupta "de la egal la egal" :eek::eek::eek:

si cu toate astea...

Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor
Loc Numele tribului Cucerit
1 *The Strong Family* 652,82 Mio.
2 Circarii 559,12 Mio.
3 Silent Hunters 546,22 Mio.
4 GOD~OF~WAR 494,29 Mio.
5 Cavalerii Imperiului Roman 448,21 Mio.

În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 *The Strong Family* 1.333,07 Mio.
2 GOD~OF~WAR 1.222,56 Mio.
3 Silent Hunters 1.064,02 Mio.
4 Circarii 973,92 Mio.
5 Cavalerii Imperiului Roman 848,09 Mio.

si cu toate astea hai de fapt sa fim obiectivi si sa postam o harta care reflecta adevarul nu ce ai facut tu acolo:

081325124bbdaf08346c3.JPG


wow , ai gasit si scuza (cum fac toti de altfel) pentru declinul tribului condus de tine
eu in locul tau nu as mai iesi pe extern ;)
 

DeletedUser9398

maimuta tu se pare ca nu intelegi anumite lucruri din jocul asta. voi nu cred ca stiti ce-i ala razboi .

maimuta e cea care tia dat nastere...
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9398

du-te tare , sunteti si voi de 2 saptamani deasupra noastra cu 12 mil si va flatati singuri
de ce nu te intrebi - de ce, de 8 luni de joc doar acum ajungeti pe locul 2 si ala cu o diferenta infima ??
ciocu mic si pune-ti avariile sa stie lumea ;)

P.N. A fi in top nu este acelasi lucru cu a fi bun ;)



cum a zis Yanakis....Circ-ul sa infiintat dupa vreo 2-3 luni....
Oricum nu o sa ne mai ajungeti la inamici invinsi...

Chiar ma uitam :
Cum dracu sunteti voi in top,ca sunteti vai de steaua voastra
 

DeletedUser17514

.............................
Chiar ma uitam :
Cum dracu sunteti voi in top,ca sunteti vai de steaua voastra...........
.

las ca sunteti voi aia buni , tot timpul faceti ce faceti si iesiti in evidenta si pe extern prin ineptiile ce le debiteaza IQ_ul vostru care este remarcabil de scazut / sub medie.
 

DeletedUser18134

si cu toate astea hai de fapt sa fim obiectivi si sa postam o harta care reflecta adevarul nu ce ai facut tu acolo:

081325124bbdaf08346c3.JPG


wow , ai gasit si scuza (cum fac toti de altfel) pentru declinul tribului condus de tine
eu in locul tau nu as mai iesi pe extern ;)

du'te ma si te plimba =))) :)))
Side 1:
Tribes: SH =SH= +SH+ _SH_ *SH* C-I-R CIR-E CIR-C CIR-L L~of~T L~of~G
Players:

Side 2:
Tribes: Circ -CIRC- ~CIRC~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 11
Diferență: 9

image.php




Ai cam amestecat treburile pt ca Circ si G0D NU intra in ecuatia ASTA

ei sunt separati :)

Noi am avut si avem alianta cu Circ, la fel si voi cu G0D, dar ce treaba au ei in discutia asta?
TSF se confrunta cu "Imperiul de vest" = SH =SH= +SH+ _SH_ *SH* C-I-R CIR-E CIR-C CIR-L L~of~T L~of~G (si invers)
Circ se confrunta cu G0D (si invers)

Astea fiind spuse, mai imparte harta asta odata poate iti iese!!! =)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17514

du'te ma si te plimba =))) :)))

Side 1:
Tribes: SH =SH= +SH+ _SH_ *SH* C-I-R CIR-E CIR-C CIR-L L~of~T L~of~G
Players:

Side 2:
Tribes: Circ -CIRC- ~CIRC~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 53,379
Tabăra 2: 27,317
Diferență: 26,062

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 11
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 388,390,045
Tabăra 2: 188,981,027
Diferență: 199,409,018

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,237
Tabăra 2: 61,351
Diferență: 50,114

image.php


parca faceai parte din TSF :))
ai ajuns nasol de tot sa fii purtator de cuvint al circarilor
mi-e sila

111.gif
 

DeletedUser18134

jumatate de harta, "Imperiul de vest" (SH =SH= +SH+ _SH_ *SH* C-I-R CIR-E CIR-C CIR-L L~of~T L~of~G) vs TSF (TSF *TSF*)

Side 1:
Tribes: SH =SH= +SH+ _SH_ *SH* C-I-R CIR-E CIR-C CIR-L L~of~T L~of~G
Players:

Side 2:
Tribes: TSF *TSF*
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 53,379
Tabăra 2: 19,659
Diferență: 33,720

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,026
Tabăra 2: 1,587
Diferență: 439

image.php



Ce sa zic... FELICITARI!!!! =))) sa înteleg ca va surprinde avantajul pe care-l aveti? :)))))))) IN CE SENS?! :)):)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ces cu statisticile astea c0nnect cu dintotdeauna ? ... de cand intra spionii .. multi - cont .. cedare de sate .. spargeri de cont.. ajutor de la a*mi*i etc la o statistica ? ... am prezentat frumos statistica CIR vs TSF de 2 saptamani incoace si sincer mie si mila sa o mai tot citesc ca stiu in ce parte curg satele.. nu mai dureaza mult si deveniti si voi o academie CIRC sigur credca... deci nu posta statistici false doar sa dai impresia altor jucatori ca inca va mentineti ca stim cu totii care cunoastem razboiu asta ca nu e asa ...

do you think you have a chance against the great ones ?
 

DeletedUser18134

corect, o parte din colegii nostrii de joc din SH.F au fost incuiati pt multicont. sa inteleg ca si colegi din CIR.F au fost incuiati pt multicont? ;))
ca in TSF sincer nu-mi amintesc sa se fi intamplat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17514

du'te ma si te plimba =))) :)))





Ai cam amestecat treburile pt ca Circ si G0D NU intra in ecuatia ASTA

ei sunt separati :)

Noi am avut si avem alianta cu Circ, la fel si voi cu G0D, dar ce treaba au ei in discutia asta?
TSF se confrunta cu "Imperiul de vest" = SH =SH= +SH+ _SH_ *SH* C-I-R CIR-E CIR-C CIR-L L~of~T L~of~G (si invers)
Circ se confrunta cu G0D (si invers)

Astea fiind spuse, mai imparte harta asta odata poate iti iese!!! =)))

esti bolovan rau , cine a pomenit ceva de G0D ??? aia sunt separati dupa cum vezi , am vrut doar sa scot in evidenta alianta aia a voastra tacita cu martorii lu ieho... circului , acum te dai lovit da sunteti mult mai putini ca noi ?? asta trebuia sa realizezi atunci cand ai declarat razboi acum e prea tarziu , ai "mutat gresit" , poate pe alta lume o sa gandesti de 2-3 ori inainte sa faci "mutarea"

corect, o parte din colegii nostrii de joc din SH.F au fost incuiati pt multicont. sa inteleg ca si colegi din CIR.F au fost incuiati pt multicont? ;))
ca in TSF sincer nu-mi amintesc sa se fi intamplat.

toti suntem incuiati pentru multicont , voi de fapt nu va bateti cu noi ci cu niste buti :))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus