Decizie finala HD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu iti zic mai bine unul care nu a participat la protest? :D
Circ.
 

DeletedUser3061

Nu iti zic mai bine unul care nu a participat la protest? :D
Circ.

ca celelalte au participat este? sau e nevoie sa ne uitam asa un pic pe tw stats.... cat despre protest am spus de la inceput ca atunci cand am ** cu uxini stabilisem ceva el a facut altceva... in fine nu are rost sa mai dezgropam mortii
 

DeletedUser33055

si eu cred ca voi da stergere cont deoarece se vede pe fata tot "jocul "facut de CIRC
si la inceput HD a precizat foarte clar ca vor merge pina la stergere cont deci nu cauta-ti scuze CIRCARI
cred ca veti ramane singuri si veti fi declarati tribul invingatori:felicitari:))))))))))))
sfatuiesc si pe ceilalti care s-au saturat de gainarii si marsavii sa dea stergere cont
bafta!
 

DeletedUser

zi-mi un trib din L1 care a participat la protest?

ce zile sau ajuns pe L1, baghera sa iasa pe extern sa se dea conan, si pe harta sa se dea hercule.
BAHAHHAHAAHHAHAHA
Care mai tineti ma minte, cand se ruga baghera sa nu fie atacat? cand avea 10 sate si tremura in izmene si fugea din trib in trib ca sa evite conflictele din zona?

Esti exemplul PERFECT de roman care injunghie pt orice baghera ;)

Frumos cum evenimentele decurg, de la un nimic ajunge sa prinda gura.
Si mai rau ca nimeni nu io inchide..in nici un fel.
Mare e gradina ta doamne..
 

DeletedUser3061

ce zile sau ajuns pe L1, baghera sa iasa pe extern sa se dea conan, si pe harta sa se dea hercule.
BAHAHHAHAAHHAHAHA
Care mai tineti ma minte, cand se ruga baghera sa nu fie atacat? cand avea 10 sate si tremura in izmene si fugea din trib in trib ca sa evite conflictele din zona?

Esti exemplul PERFECT de roman care injunghie pt orice baghera ;)

Frumos cum evenimentele decurg, de la un nimic ajunge sa prinda gura.
Si mai rau ca nimeni nu io inchide..in nici un fel.
Mare e gradina ta doamne..

sa imi zici si mie triburile din care am fugit eu mai nea caisa....
 

DeletedUser

Iti zic eu baghe ai fugit din ~PAS~ in Circ cand iti bubuiam fulgi in k46 sau ai uitat? :) mai sunt 2-3 sa se alinieze biroul de la mall si dupa incepe bubuiala ;) nanmarius ce face inca e cazut pe ganduri? ) ati spart Sof dar a vazut si lumea care sunteti ;) o sa iasa urat de tot :)
 

DeletedUser

Sa inteleg ca voi nu a-ti incalcat pacea!!!

Nu am spus asta.Dar nu ai vazut niciun conducator din HD spunand pe forum ca gata, isi sterge cineva contul si noi de maine punem capat protestului.De parca pana acum am fi stat cuminti.
Cam asta a facut Circ.Acum astept sa imi spui tu cum se numeste asta :).
 

DeletedUser

sincer felicitari tribului HD oameni de caracter si eu voi da stergere pnt ca asa scapt de acest joc si plus mai ** e cu bani in buzunar decat pe cp.....
 

DeletedUser

Pai la ce nesimtire sa ajuns pe serverele romanesti, asta ar trebui sa facem toti.
Pur si simplu sa nu il mai jucam :))))
Sa vedeti pe speed .ro ce dezastru e..doamne 5 disperati toti in acelasi loc, 4 distrug tot in zona, dau inceput nou, al 5 lea ia satele lor, poc e locu 1, poc se dezvolta, poc il lauda lumea "ce bun esti"

Penibil.
 

DeletedUser8678

probabil ca il lauda alti disperati care de-abia asteapta sa pice ceva si pentru ei
 

DeletedUser33624

felicitari pt hd...cea ce au zis au si facut...pacat ca suntem asa putini
 

DeletedUser3061

Iti zic eu baghe ai fugit din ~PAS~ in Circ cand iti bubuiam fulgi in k46 sau ai uitat? :) mai sunt 2-3 sa se alinieze biroul de la mall si dupa incepe bubuiala ;) nanmarius ce face inca e cazut pe ganduri? ) ati spart Sof dar a vazut si lumea care sunteti ;) o sa iasa urat de tot :)

te astept cu mare drag pana una alta nu uita ca noi te-am barbarizat pe tine... tu pe noi nu asa ca joc de glezne...
 

DeletedUser

Acum ar trebui sa iti dau o replica prin care sa explic ca Circ defapt nu a participat la protest si v-ati continuat jocul.
Dar mi-e lene :).

Tu nu ar trebui sa comentezi avand in vedere ca esti cel mai fugar jucator de pe harta.
 

DeletedUser3399

Ce legatura are faptul ca circ nu a participat la protest cu gabi23 ca e cel mai fugar jucator de pe harta ?
 

DeletedUser

Tu nu ar trebui sa comentezi avand in vedere ca esti cel mai fugar jucator de pe harta.

Imi pare rau sa te dezamagesc(stiu ca aveai asteptari inalte de la mine), dar sunt de abia pe locul 2.
Apropo, Circ de ce recruteaza fugari? Asa ca mine :-?.
 

DeletedUser28078

Felicitari HD pentru dovada de caracter! Astept deciziile celorlalti lideri...daca dispare HD de pe harta va deveni razboi L1 contra admini din circ+baghera si colegi lui de fotbal suna interesant poate revin de cand astept momentul sa le bubui dristoru :)) faceti rost de conturi ca vin cu trupa de 20 baieti sa aiba baghera actvitate :) 3 sud est-de dorul tau! :)) "Atunci cand iti va fii mai greu,sa te gandesti la mine mereu..Am sa ma-ntorc....;)

Eu vreau sa te ajut sa te intorci..... am o groaza de solutii pentru tine.....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus