Decizie finala HD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Membrii tribului HD isi vor da stergere la conturi in masa datorita deciziei INNOGames de a scumpi contul premium.

In consecinta 8 aprilie ora 22:00 - este ora oficiala cand fiecare ne vom da stergere cont.

Acest mesaj pe forumul extern va fi ultimul mesaj oficial din partea tribului HD.

Tuturor celor care au crezut in noi si ne'au fost alaturi le multumim cu respect.
Echipa HD va doreste o viata plina de satisfactii si impliniri si sa aveti parte de realizari pe acest joc in care am legat atatea amintiri si prietenii frumoase.



Cu prietenie,
Familia HD.
 

DeletedUser

Claudiu_The_Boss_2008 id-ul meu :D ia-l, baga-ma in lista :D
mai jok pe l18 si pe l20 m-am bagat azi
 

DeletedUser

In acest caz cei care doresc a incepe o noua lume sunt invitati pe l19, sud-est, in tribul Geto-Dacii, prescurtat GD.
Persoana de contact: Ready-for-Fight
 

DeletedUser

asa fratilor , bravo!
cand se impute treaba sau nu va convine ceva, dati delete. :)))

Cat ceea ce priveste pe INNOgames, ei in principiu pot sa fac tot ce vor,
Daca nu va convin preturile la CP, NU MAI CUMPARATI !
 

DeletedUser

Dar pe toate lumile este la fel. Se intalnesc pe Skype si se apuca de barfa si se anunta intre ei daca jucatoru ala e online sau nu si multe altele.. Dar asta e un risc care trebuie sa ti-l asumi cand joci pe server de romani.
 

DeletedUser

In acest caz cei care doresc a incepe o noua lume sunt invitati pe l19, sud-est, in tribul Geto-Dacii, prescurtat GD.
Persoana de contact: Ready-for-Fight

apoi din vechiul GD de pe L1 nu mai suntem multi poate imi dai si mie o invitatie
 

DeletedUser

Cat ceea ce priveste pe INNOgames, ei in principiu pot sa fac tot ce vor,
Daca nu va convin preturile la CP, NU MAI CUMPARATI !

joaca tu cu 500+ sate sa vezi cum e fara premium mai ales cand ai atacauri pe toate satele....unii nu stiu cum sa treaca de ele nici cu premium fara premium nu mai spui...
 

DeletedUser

Felicitari HD pentru dovada de caracter! Astept deciziile celorlalti lideri...daca dispare HD de pe harta va deveni razboi L1 contra admini din circ+baghera si colegi lui de fotbal suna interesant poate revin de cand astept momentul sa le bubui dristoru :)) faceti rost de conturi ca vin cu trupa de 20 baieti sa aiba baghera actvitate :) 3 sud est-de dorul tau! :)) "Atunci cand iti va fii mai greu,sa te gandesti la mine mereu..Am sa ma-ntorc....;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

teoretic la un moment dat toti renuntam asa ca daca mai si renunti cu capu sus,tot respectu,cauza devine mai presus de joc.un gest,care ar trebui aplicat si in realitate.
cred ca devine cel mai cerebral trib la momentu asta!
si apropo ELITE,baghera cred ca a demonstrat ca nu e chiar in tabara adminilor atat timp cat a patit chestia cu bonus de noapte la 8.25 dimineata.
deci putem spune invers ca cineva pe undeva,in RY are ceva...faptele vorbesc,nu can-can-ul de pe forumuri.

P.S: aduc aminte ca aceste jocuri creeaza dependenta psihica,si in final afecteaza la propriu sanatatea.
las un link care mai in gluma,mai in serios,spune multe:
http://refublog.blogspot.com/2009/06/dependenta-de-triburile-dependenta-de.html
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:) Poate fii si greseala de servar aia cu bonusu,nu are el nimic cu nimeni saracu daca isi pune lista cu motivele pentru care a luat ban cate 5-10 minute sa scape de nobili cred ca vor ramane multi surprinsi :) Nu-i nimic am avut destul timp la dispozitie sa gandesc la rece si sa-i pregatesc o surpriza pe masura priceperi lui la joc :))
 

DeletedUser3061

:) Poate fii si greseala de servar aia cu bonusu,nu are el nimic cu nimeni saracu daca isi pune lista cu motivele pentru care a luat ban cate 5-10 minute sa scape de nobili cred ca vor ramane multi surprinsi :) Nu-i nimic am avut destul timp la dispozitie sa gandesc la rece si sa-i pregatesc o surpriza pe masura priceperi lui la joc :))

sefule ultima oara cand tu personal te laudai aici pe forum te-am facut de ras in joc... incat in 3 sapt ai dat stergere de cont asa ca lasa gargara asta ieftina cu mine ca nu tine deloc....

ma bat cu tine in joc cand vrei tu si uite ca sunt baiat bun te las sa ma ataci de pe 1000 de conturi e bine asa.... dar ma lasi si pe mine sa folosesc puterile divine... si vedem care ce si cum ... prea multa vorba domnule elite strica... pana una alta noi CIRC te-am scos pe tine din joc... asa ca joc de glezne....
 

DeletedUser

Membrii tribului HD isi vor da stergere la conturi in masa datorita deciziei INNOGames de a scumpi contul premium.

In consecinta 8 aprilie ora 22:00 - este ora oficiala cand fiecare ne vom da stergere cont.

Acest mesaj pe forumul extern va fi ultimul mesaj oficial din partea tribului HD.

Tuturor celor care au crezut in noi si ne'au fost alaturi le multumim cu respect.
Echipa HD va doreste o viata plina de satisfactii si impliniri si sa aveti parte de realizari pe acest joc in care am legat atatea amintiri si prietenii frumoase.



Cu prietenie,
Familia HD.


Daca de la protest a-ti ajuns sa dati delete la ce mai continuam protestul? Daca decizia voastra este finala vom lua in considerare ca tribul CIRC sa iasa din acest protest si sa-si continue jocul. Scumpirea CP -ului este pentru toata lumea nu numai pentru voi. Participam la acest protest datorita initiativei voastre, unde nu a-ti spus nimic la inceperea protestului de stergerea conturilor. Cand vrei sa faci ceva cu cineva in scop comun nu renunti ca gasca ci mergi pana la capat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca de la protest a-ti ajuns sa dati delete la ce mai continuam protestul? Daca decizia voastra este finala vom lua in considerare ca tribul CIRC sa iasa din acest protest si sa-si continue jocul. Scumpirea CP -ului este pentru toata lumea nu numai pentru voi. Participam la acest protest datorita initiativei voastre, unde nu a-ti spus nimic la inceperea protestului de stergerea conturilor. Cand vrei sa faci ceva cu cineva in scop comun nu renunti ca gasca ci mergi pana la capat.

Pe scurt devin sate de barbari vreo cateva sute/mii de sate si NU SE POATE ca CIRC-ul sa lipseasca de la asa un festin.
Ca intotdeauna de altfel ;)
Deci, formuleaza asa ca e mai bine: "Tribul circ vrea sate cum aspiratoru vrea praf, deci daca voi dati stergere noi iesim din protest ca sa mai luam ceva sate"
 

DeletedUser30498

Felicitari HD pentru dovada de caracter! Astept deciziile celorlalti lideri...daca dispare HD de pe harta va deveni razboi L1 contra admini din circ+baghera si colegi lui de fotbal suna interesant poate revin de cand astept momentul sa le bubui dristoru :)) faceti rost de conturi ca vin cu trupa de 20 baieti sa aiba baghera actvitate :) 3 sud est-de dorul tau! :)) "Atunci cand iti va fii mai greu,sa te gandesti la mine mereu..Am sa ma-ntorc....;)

felicitari HD, revin eu in locul vostru, voi aveti caracter, eu nu? :))
ceva de genul asta spuneai? Esti tare, recunosc ;)
 

DeletedUser

Daca de la protest a-ti ajuns sa dati delete la ce mai continuam protestul? Daca decizia voastra este finala vom lua in considerare ca tribul CIRC sa iasa din acest protest si sa-si continue jocul. Scumpirea CP -ului este pentru toata lumea nu numai pentru voi. Participam la acest protest datorita initiativei voastre, unde nu a-ti spus nimic la inceperea protestului de stergerea conturilor. Cand vrei sa faci ceva cu cineva in scop comun nu renunti ca gasca ci mergi pana la capat.

Acum ar trebui sa iti dau o replica prin care sa explic ca Circ defapt nu a participat la protest si v-ati continuat jocul.
Dar mi-e lene :).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus