Razboi mondial

  • Autor subiect DeletedUser18134
  • Data de început

DeletedUser13059

mazarica esti in ultimul hal,credeam ca peste toate magariile care tin de joc ai mai mult caracter,esti jos murdar rau fratica,i-mi pare rau ca mi-am pierdut timpul sa-ti raspund,
asta este rezumatul la tot ce sa discutat pana acum,aici se incheie discutia noastra

da u dc vrei sa dai satele la lordkoas ? :|
 

DeletedUser

si asa pentru tot poporu sa fac si eu un anunt ;)


Daca batista din cir da stergere cont si dispare de pe lumea 14 razboiul cu cir a luat sfarsit daca nu toti cei din cir de acuma vor fi dusi la tacere si cel mai sigur inobilati pe rand pana la ultimul sat

Mai taci ca deja ne plictisesti...numai fortosi pe aici
 

DeletedUser13059

Mai taci ca deja ne plictisesti...numai fortosi pe aici

Anonimus puturos uratus mirositorus te rogus foarte multus sa te prezinti inainte dar te inteleg asa ii cand pierzi te plictieste orice :( pff imi este mila te voi :( app normalos ce ii cu el pierde sate in prostie :O:O GABILA a plecat LOL ramaneti singuri :( trist dar avedarat oferta ii valabila pana in weekend daca nu primescun raspuns dau start la macel :p


ce a fost pana acuma a fost asa atacuri de plictieseala dupa ce aflu ce aveti de gandu vedeti si voi atacuri adevarate de la 4 triburi pe voi nu ce a fost pana acuma ii simplu pica batista revenim al normal daca nu decapitam tot ;) capisi ? si tu nepotu lu mohamed mai incep ca iti miros ciorapi tu nu te-ai prins pana acuma trebuie sa iti spun eu ? :|


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

Side 1:
Tribes: G0D TSF Circ FAME
Players:

Side 2:
Tribes: C-I-R
Players: normalos

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 121
Tabăra 2: 37
Diferență: 84

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,199,967
Tabăra 2: 386,704
Diferență: 813,263

image.php


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Anonimus puturos uratus mirositorus te rogus foarte multus sa te prezinti inainte dar te inteleg asa ii cand pierzi te plictieste orice :( pff imi este mila te voi :( app normalos ce ii cu el pierde sate in prostie :O:O GABILA a plecat LOL ramaneti singuri :( trist dar avedarat oferta ii valabila pana in weekend daca nu primescun raspuns dau start la macel :p


ce a fost pana acuma a fost asa atacuri de plictieseala dupa ce aflu ce aveti de gandu vedeti si voi atacuri adevarate de la 4 triburi pe voi nu ce a fost pana acuma ii simplu pica batista revenim al normal daca nu decapitam tot ;) capisi ? si tu nepotu lu mohamed mai incep ca iti miros ciorapi tu nu te-ai prins pana acuma trebuie sa iti spun eu ? :|

Zici ca revi la normal,ce inseamna acest normal?Adica incetezi razboiul cu cei care mai raman in cir si te apuci de ce trib?Cumva circ sau tsf?P-asta n-o mai crede nici mos craciun...

PS:nu-mi miros ciorapii :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mazarica esti in ultimul hal,credeam ca peste toate magariile care tin de joc ai mai mult caracter,esti jos murdar rau fratica,i-mi pare rau ca mi-am pierdut timpul sa-ti raspund,
asta este rezumatul la tot ce sa discutat pana acum,aici se incheie discutia noastra

In sfarsit nu mai poluezi forumul cu prostiile si ineptiile tale, sper sa amutesti pe termen nelimitat, noi oricum nu dam 2 lei pe tine si pe ceea ce scri.
 

DeletedUser13059

Zici ca revi la normal,ce inseamna acest normal?Adica incetezi razboiul cu cei care mai raman in cir si te apuci de ce trib?Cumva circ sau tsf?P-asta n-o mai crede nici mos craciun...

PS:nu-mi miros ciorapii :)

eu am spus doar mai departe decid cei din cir :) ce vor sa faca sa continue jocul in liniste sau sa il sfarseasca in chinuri toti ;) au de ales intre binele tribului si binele lor sau pe batista ;)
 

DeletedUser

adunati tot atacul de pe jumatate de harta ca va mazilim:)).noi...tribul ala nonsens,

Side 1:
Tribes: LegioN
Players:

Side 2:
Tribes: SH +SH+ =SH= _SH_ ~SH~

Timeframe: Luna trecută

Tabăra 1: 114
Tabăra 2: 64
Diferență: 50

Timeframe: Săptămâna trecută

Tabăra 1: 56
Tabăra 2: 19
Diferență: 37
image.php


Timeframe: Ultimele 48 de ore

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 6
Diferență: 9
image.php


Side 1:
Tribes: TSF LegioN
Players:

Side 2:
Tribes: SH +SH+ =SH= _SH_ ~SH~
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 316
Tabăra 2: 239
Diferență: 77

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Agresor: urssmircea
Origine: 55:50:43 (503|554) K55

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Religie: Unităţile au fost credincioase Putere de luptă: 100%

Apărător: normalos
Ţel(direcţie): tomel120 (506|552) K55

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Trupele apărătorului, care au fost pe drum
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Trupele apărătorului în alte sate
mine (566|532) K55 1800 3800 0 1000 700 0 0 1000 0 430 0 0
Prada: 0/0
Adeziune: Scăzută de la 11 la -19



deci doar atat 1 nobil :)))
 

DeletedUser

daca ii ea cu mine o puso urat

Da,eu sunt,Sfantul Duh,constiinta ta,exist si practic nu exist,sunt coborat de pe L14 sa-ti tulbur visele si mintea :p

PS:cum de ti-ai luat ban pe extern?Iar ai vorbit urat de te-au banat astia? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce nu inteleg unii care tot o dau in sus si in jos cu ce au facut unii si ce altii....E ca ei in primul rand ar trebui sa se uite la ce au vorbti cu vechii "prieteni" inainte....,inainte de asi face noii prieteni.
E usor sa vi pe extern si sa incepi sa arunci cu vorbe in dreapta si in stanga cand tu,tu esti cel care sia uitat prietenii,care pentru o mana de sate iai dat pe cei care tiau fost aproape de multe ori deoparte.
E usor sa vi sa invoci aici ONOAREA si DREPTATEA,....cand tu nu sti sa respecti asa ceva.
E usor sa iti arati vechii prieteni cu degetul.....in loc sa te uiti in oglinda si sa te arati pe tine in primul rand,sa te uiti si sa vezi ca tu esti acel player din cauza caruia sa ajuns la ce se intampla acum pe harta si ce se intampla cu cei pe care pana nu demult TU iai numit prieteni dar nu ai stiut sa ii apreciezi decat atunci cand ai avut nevoie de ei....
Ce le recomand???Sa isi caute ei in primul rand constiinta si dupa sa aduca vorba de ea, sa caute pe google LEX-ul si sa citeasca ce inseamna cuvantul prietenie si apoi sa vada daca ei au apreciat prietenia dupa prieteni sau dupa satele pe care leau cucerit ei in dauna cuvantului dat catre prieteni.

Si dupa putem discuta despre ce constiinta,miselie,tradare sau prieteni vor ei.
Pana atunci ii rog frumos sa isi pastreze pentru ei parerile personale.
 

DeletedUser

Daca ai fi fost mai coerent in ceea ce ai scris poate am fi inteles si noi cate ceva...ia de editeaza un pic...Aaa si inca ceva, acesta e un joc de razboi, motivele unui razboi pot sa nici nu existe, se fac razboaie pentru ca asta e scopul jocului. "Dezbina si cucereste"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30142

ce nu inteleg unii care tot o dau in sus si in jos cu ce au facut unii si ce altii....E ca ei in primul rand ar trebui sa se uite la ce au vorbti cu vechii "prieteni" inainte....,inainte de asi face noii prieteni.
E usor sa vi pe extern si sa incepi sa arunci cu vorbe in dreapta si in stanga cand tu,tu esti cel care sia uitat prietenii,care pentru o mana de sate iai dat pe cei care tiau fost aproape de multe ori deoparte.
E usor sa vi sa invoci aici ONOAREA si DREPTATEA,....cand tu nu sti sa respecti asa ceva.
E usor sa iti arati vechii prieteni cu degetul.....in loc sa te uiti in oglinda si sa te arati pe tine in primul rand,sa te uiti si sa vezi ca tu esti acel player din cauza caruia sa ajuns la ce se intampla acum pe harta si ce se intampla cu cei pe care pana nu demult TU iai numit prieteni dar nu ai stiut sa ii apreciezi decat atunci cand ai avut nevoie de ei....
Ce le recomand???Sa isi caute ei in primul rand constiinta si dupa sa aduca vorba de ea, sa caute pe google LEX-ul si sa citeasca ce inseamna cuvantul prietenie si apoi sa vada daca ei au apreciat prietenia dupa prieteni sau dupa satele pe care leau cucerit ei in dauna cuvantului dat catre prieteni.

Si dupa putem discuta despre ce constiinta,miselie,tradare sau prieteni vor ei.
Pana atunci ii rog frumos sa isi pastreze pentru ei parerile personale.

guatemaleza esti chiar tu ? :O ii incr3dibil ce se intampla aici cont new primu post woow trist dar adevarat
 

DeletedUser

dupa 6 zile...

Side 1:
Tribes: LegioN FAME TSF Circ G0D
Players:

Side 2:
Tribes: SH *SH* ++SH++ +SH+ =SH= _SH_ C-I-R CIR-C CIR-E CIR-L L~of~T L~of~G


Timeframe: 10/04/2010 00:00:00la16/04/2010 16:55:28

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 443
Tabăra 2: 160
Diferență: 283

image.php
 

DeletedUser

Daca ai fi fost mai coerent in ceea ce ai scris poate am fi inteles si noi cate ceva...ia de editeaza un pic...Aaa si inca ceva, acesta e un joc de razboi, motivele unui razboi pot sa nici nu existe, se fac razboaie pentru ca asta e scopul jocului. "Dezbina si cucereste"


ti se pare ca tiam raspuns tie??sau la enormitatile pe care de cele mai multe ori le debitezi??Afla prietene ca NU.
Cel caruia iam scris va sti despre ce e vorba....
 
Sus