SH va declara razboi AVALON

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

multumesc :">
si mie imi face placere sa vb cu tine... chiar, cand iesim la un suc?:D

ai descoperit si tu ca exista forumu asta? :)) thoamne minune , zmeul de pe K46 a iesit la discutii pe forum , ptui am sa scuip calendaru sa semnez data cand sa intamplat asta , napalm sa cada peste tine >:p :D
 

DeletedUser

asl pls gaby :))

=))

age: imbatranesc constant ,fiecare zi in plus ... inseamna un fir de par alb in plus
sex: nu comentez,stau cam prost la acest capitol :eek:
location: deobicei acolo unde-i cald si bine (treptele bisericii,se castiga bani buni acolo :rolleyes:)


Ontopic: Ce se mai aude de razboi ? Cum a ramas....la ora 00:00 cele 2 triburi se vor trece ca inamici si se va declara lupta deschisa ?
 

DeletedUser

=))

age: imbatranesc constant ,fiecare zi in plus ... inseamna un fir de par alb in plus
sex: nu comentez,stau cam prost la acest capitol :eek:
location: deobicei acolo unde-i cald si bine (treptele bisericii,se castiga bani buni acolo :rolleyes:)


Ontopic: Ce se mai aude de razboi ? Cum a ramas....la ora 00:00 cele 2 triburi se vor trece ca inamici si se va declara lupta deschisa ?

ontopic: vor incepe sa se bata cu popcorn ^^ la ora 00:00 ^^
 

DeletedUser4933

Inca mai are timp Avalonul sa se predea....sa ia legatura cu un diplomat de la noi sa li se transmita conditiile capitularii......barbatii vor fi inchisi separat de femei....iar miiilor de copii li sa va oferi educatie in cea mai buna scoala corectionala......:)
 

DeletedUser

Inca mai are timp Avalonul sa se predea....sa ia legatura cu un diplomat de la noi sa li se transmita conditiile capitularii......barbatii vor fi inchisi separat de femei....iar miiilor de copii li sa va oferi educatie in cea mai buna scoala corectionala......:)

Cred ca ti se trage de la prea multe filme vizionate:)
 

DeletedUser4933

Pai uite acum se vad astia care prea iau in serios triburile astea....ati ajuns sa traiti prin joc unii....daca maine ar cadea serverul ati fi pierduti.....ati sta si v-ati uita pe pereti nestiind ce sa faceti.....mai detasati-va mai oameni buni....mai o gluma mai o katerinka......ce sunteti asa crispati???
 

DeletedUser

hahaha si avalon ataca deja , sunt nerabdatori, mai sunt 5 minute fratilor :))
 

DeletedUser

Pai uite acum se vad astia care prea iau in serios triburile astea....ati ajuns sa traiti prin joc unii....daca maine ar cadea serverul ati fi pierduti.....ati sta si v-ati uita pe pereti nestiind ce sa faceti.....mai detasati-va mai oameni buni....mai o gluma mai o katerinka......ce sunteti asa crispati???

Hmm...ce se schimba oamenii...sau poate userii!Ca...deja apar progrese!:D
 

DeletedUser

Pai uite acum se vad astia care prea iau in serios triburile astea....ati ajuns sa traiti prin joc unii....daca maine ar cadea serverul ati fi pierduti.....ati sta si v-ati uita pe pereti nestiind ce sa faceti.....mai detasati-va mai oameni buni....mai o gluma mai o katerinka......ce sunteti asa crispati???

ti-am raspuns la gluma cu o gluma prietene:)
 

DeletedUser

dilema mea

Pai uite acum se vad astia care prea iau in serios triburile astea....ati ajuns sa traiti prin joc unii....daca maine ar cadea serverul ati fi pierduti.....ati sta si v-ati uita pe pereti nestiind ce sa faceti.....mai detasati-va mai oameni buni....mai o gluma mai o katerinka......ce sunteti asa crispati???



Ma poate ajuta cineva inainte sa ma puna mazare pe spate ? E frumoasa fata sau urata. iam zis ca ii dau satlele mai usor daca imi dezvaluie acest secret dar nu vrea. E suparata ca am spionat si am vazut ca nu are aparare de loc ci doar atac.

Ajutatima ce sa fac?

Ma las pe spate si dau satele?

Si daca e urata?

Ma las sa fi pus pe spata de o fata urata ?

Ajutati ma sa pot dormi linistit.
 

DeletedUser

hai inapoi in game .. k e mult mai frumos acolo ..
si btw frumusetea exista peste tot .. doar ca ochii nostrii refuza sa o vada ;)
 

DeletedUser

hai inapoi in game .. k e mult mai frumos acolo ..
si btw frumusetea exista peste tot .. doar ca ochii nostrii refuza sa o vada ;)

Pana nu imi dati poze sa va vad daca sunteti 90/60/90 ma voi lupta ,de nu va credeti. daca sunteti Frumoase ma predau :))


Nici nu vreu sa ma gndesc ca aveti peste 60 kg sau chiar 100 kg brrrrrrrrrr
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus