SH va declara razboi AVALON

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nici nu vrem sa te predai ,... nu suntem genu de persoane care sa ia sate moca .. ne place sa fim acolo in topul agresorilor :)
sexy si rele :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Desire si-a pus poza la semnatura...ea e, parol!:cool: Sari cu satele moca :D
 

DeletedUser4933

Zolt0000 pai daca ai spionat 6 sate tu ai ramas convins ca am numai 6 sate toate???!!!....LOLl!!!!......... mama!!! nu sti sa numeri pana la 100...hahahahahahahah!!...ce tare!!....."E suparata ca am spionat si am vazut ca nu are aparare de loc ci doar atac."....Buna gluma.
Mai zi ceva ca esti haios.....mai destindem atmosfera ca pe mess esti crispat putin.....
 

DeletedUser

Zolt0000 pai daca ai spionat 6 sate tu ai ramas convins ca am numai 6 sate toate???!!!....LOLl!!!!......... mama!!! nu sti sa numeri pana la 100...hahahahahahahah!!...ce tare!!....."E suparata ca am spionat si am vazut ca nu are aparare de loc ci doar atac."....Buna gluma.
Mai zi ceva ca esti haios.....mai destindem atmosfera ca pe mess esti crispat putin.....

Daca ar fi dupa tine, toti ar fi crispati:)
 

DeletedUser4933

Sa nu exageram.......sunt multi relaxati pe aici....asa si trebuie....sa ne destindem....mai pierdem un sat....mai castigam 2-3.....si tot asa
 

DeletedUser

nici nu vrem sa te predai ,... nu suntem genu de persoane care sa ia sate moca .. ne place sa fim acolo in topul agresorilor :)
sexy si rele :)

suna bine in teorie, dar sa stii ca practica ne omoara...in ceea ce priveste sexy si rele sunt total de acord...pot sa depun marturie in acest sens...

SH are jucatori buni, un nucleu sudat si cred ca va face o figura frumoasa contra Avalon...
 

DeletedUser

Zolt0000 pai daca ai spionat 6 sate tu ai ramas convins ca am numai 6 sate toate???!!!....LOLl!!!!......... mama!!! nu sti sa numeri pana la 100...hahahahahahahah!!...ce tare!!....."E suparata ca am spionat si am vazut ca nu are aparare de loc ci doar atac."....Buna gluma.
Mai zi ceva ca esti haios.....mai destindem atmosfera ca pe mess esti crispat putin.....

Te felicit ca ai reusit sa combini pe baieti din TLD si Elite sa ma atace si ei ca sa luati voi sate de la mine mai usor ca altfel vai de capul vostru.

Pe de alta parte ma intreb lumea cand va resctiona si o sa vada ca sunteti mancatori de oportunitate si stati la colti si dati pe la spate ca pe fata va laudati AM DECLARAT RAZBOI LUI AVALON . no depe locul 10. Vai de capul meu

Pe la spate va rugati de elite si TLD sa atace ca sa va luati voi 3 sate sau 10.

Draga mazare eu sunt convinsa ca esti nu ai 90/60/90 eu cred ca stai in fata calculatorului si te rogi sa vina regele pe calul alb.

Sunt sigur ca esti desteapta dar esti fff perversa si vor vedea si alti.

Ca tine un singur om am mai cunoscut pe triburi intr un an Pe Mircea Brezovan. parca esti sora ei.
 

DeletedUser

suna bine in teorie, dar sa stii ca practica ne omoara...in ceea ce priveste sexy si rele sunt total de acord...pot sa depun marturie in acest sens...

SH are jucatori buni, un nucleu sudat si cred ca va face o figura frumoasa contra Avalon...

SH singur niciodata. deja au cerut ajutor si sau coordonat cu Elite si TLD pentru a diminua pierderea. Avalon are 3 dusmani da o sa fie greu dar cred ca in scurt timp veti vedea lucrurile cum se vor intoarce si credeti ma nu va pierde Avalon
 

DeletedUser

SH singur niciodata. deja au cerut ajutor si sau coordonat cu Elite si TLD pentru a diminua pierderea. Avalon are 3 dusmani da o sa fie greu dar cred ca in scurt timp veti vedea lucrurile cum se vor intoarce si credeti ma nu va pierde Avalon

Hai sa nu-i plangem de mila Avalonului. Nu e singur contra tuturor. Are si el aliatii sai, fiecare trib are anumiti aliati. Nu gasesc nimic nedemn in o eventuala alianta a lor cu TLD si Elite ptr a diminua din pagube sau ptr a coordona atacuri contra unor jucatori, din contra e e un lucru bun asta. Nu stiu cine va pierde, cine va castiga. Fiecare alianta are sansa sa. Vom vedea....
 

DeletedUser

asta e, avem si noi o limita, cand unii nu comenteaza nimic si altii se baga singuri in seama
 

DeletedUser

Te felicit ca ai reusit sa combini pe baieti din TLD si Elite sa ma atace si ei ca sa luati voi sate de la mine mai usor ca altfel vai de capul vostru.(Cu tot respectul ptr mazare, dar deja sa presupunem ca cei din TLD si Elite sunt atat de neajutorati, usor de manipulat incat sa faca ceva doar ptr ca asa le cere ea e prea mult)

Pe de alta parte ma intreb lumea cand va resctiona si o sa vada ca sunteti mancatori de oportunitate si stati la colti si dati pe la spate ca pe fata va laudati AM DECLARAT RAZBOI LUI AVALON . no depe locul 10. Vai de capul meu(Nu inteleg ce vrei sa zici. SH e pe 10 e adevarat, dar dc locul lor nu le-ar permite sa declare razboi Avalonului? Si nu cred ca Sh da pe le spate, au declarat frumos razboi, ati stiut, v-ati pregatit si voi, si ei, etc...)

Pe la spate va rugati de elite si TLD sa atace ca sa va luati voi 3 sate sau 10.
(Nu conteaza cine ia satele, se ajuta , au un inamic comun si ala e Avalonul. E normal sa se ajute intre ele triburile aliate, pana la urma cred ca fiecare tabara doreste sa castige razboiul )

Draga mazare eu sunt convinsa ca esti nu ai 90/60/90 eu cred ca stai in fata calculatorului si te rogi sa vina regele pe calul alb.(Aici m-am pierdut. Modul de exprimare a ideilor e un pic cam greoi. Habar n-am cum arata mazare si nu conteaza asta aici. Jocul asta e un joc de strategie, ptr a obtine dominatia, un joc de razboi nu un concurs de miss/mister)

Sunt sigur ca esti desteapta dar esti fff perversa si vor vedea si alti.(perversa...suna bine..imi plac fetele perverse...:D)

Ca tine un singur om am mai cunoscut pe triburi intr un an Pe Mircea Brezovan. parca esti sora ei.Daca e chiar el? Mai stii...Totul e posibil azi

Astept sa vad si niste statistici ale luptei SHvsAvalon....
 

DeletedUser5288

dap, limita matale e cam jos, mai salt-o.

Gluma, gluma, realizati, totusi, ca este doar un joc! jucati-va si nu o faceti pe vadimii aici, ca nu va sade "cuul"
 

DeletedUser184

1. observ ca acest topic de politica si propaganda a cam luat-o grav pe aratura, asa ca il voi inchide.
2. wldsnk pentru postarea mai sus mentionata ai primit 2 saptamani ban pe forum

incercati sa va distrati prin acest joc nu sa va scoateti ochii.
respectati ca sa fiti la randul vostru respectati de altii.
tratati jucatorii la fel, indiferent de etnie.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus