despre atacuri

  • Autor subiect Regele Suprem
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am atacat mai multe sate de langa mine pe lumea 4 dar am cateva nelamuriri:
Cum sa aleg ceea mai buna combinatie de unitati? Cele mai bune trupe de atac cum le aranjez? Care trupa (lacier,spada,aracasi etc) este cea mai buna in atac?:confused::confused:
 

DeletedUser

eu pt atac folosesc topoare,dar le combin si cu spada si lance;)
 

DeletedUser

E de viitor... Multe lanci si dai tare in ei !


Difera.. Intra si tu intr`un trib si de obicei sunt ghiduri pe forumul intern.
 

DeletedUser

Am atacat mai multe sate de langa mine pe lumea 4 dar am cateva nelamuriri:
Cum sa aleg ceea mai buna combinatie de unitati? Cele mai bune trupe de atac cum le aranjez? Care trupa (lacier,spada,aracasi etc) este cea mai buna in atac?:confused::confused:

Lancierii sunt cei mai buni in atak. Iti spun din experientza.:D:cool:
Dupa cum observi lancierii au atacul 10, performantza neegalata pana akum de vreo unitate.
 

DeletedUser

lanci

lanciile sunt bune cred in aprare ...sau si in atac?
 

DeletedUser

cere si tu un tutorial de la cineva...si nu lua in seama toate prostiile spuse pe-aici...si va mai mirati ca e plin de noobi...vad ca voi ii instruiti:D
 

DeletedUser

Saracii de noi incepatorii daca am asculta ce ne zic toti de pe forum n-am supravietui decat 5 zile.:D:D:D
Ce bine ca exista sectiunea "Ajtuor" ;)
am spus destule
 

DeletedUser

Cum sa'i raspund la o asemenea intrebare cand are marele noroc sa fie pozitionat langa mine? :D

Da'i tare pe lanci! Ataca numai cu lancieri! Sunt cei mai tari!
I come for you soon, Regele Suprem! :D
 

DeletedUser

pffff...bey da voi nu ati fost niciodata incepatori? sau v'ati nascut experti? ...
 

DeletedUser

Cum sa'i raspund la o asemenea intrebare cand are marele noroc sa fie pozitionat langa mine? :D

Da'i tare pe lanci! Ataca numai cu lancieri! Sunt cei mai tari!
I come for you soon, Regele Suprem! :D

si pt aparare sa faci doar topoare...:))..si chiar berbeci.. :D:D.....si o sa te muti dintr-o margine de harta in alta
 

DeletedUser

hopa

Sunt un jucator tanor ok? am 11 ani......oricum ce inseamna alea cu aparare in general...aparare prin cavalerie,aparere prin arcasi??:confused::confused::D
 

DeletedUser

APARARE -> lancier, spade, arcasi
ATAC -> topoare, cavalerie usoara, berbeci(pentru daramarea zidului) si catapulte( pentru daramarea oricarei cladiri)

cavaleria grea poate fi folosita ori k trupa de atac ori k trupa de aparare!

si spionii....evident pt a spiona! dc mai ai intrebari, un private message pe joc si te ajut cu ce informatie vrei!
 

DeletedUser

oo da

oo da si aracasul calaret la ce e bun? la atac presupun da nu-s sigur!:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus