Sa cunoastem jucatorii din G-N-S

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ma bucur alex ca iti sunt simpatic . Un urma mea las numai durere si necaz , dar uite ca mai las si zambete :)
 

DeletedUser

DISCUTIA MEA CU UN MEBRU AL GNS-ului... !!!

DAR SA II LASAM NUMELE SECRET :)

EU: salut
EL: sal
EU: joci triburile
EL: da
EU: pe ce lume ?
EL: 9
EL: u ?
EU: tot 9
EL: ce nume ai ?
EU: *
EL: aha
EU: tu cn esti ?
EL: * si am * puncte
EU: wow esti tare
EL: ms
EU: esti in GNS vad
EL: dap
EU: e frumos acolo ??
EL: e ca drq..
EU: de ce ?
EL: pai ce plm avem o conducere handicapata rau
EU: cum asa ?
EL: sunt prosti rau si se cearta cu toti aliatii
EU: pai de ce ?
EL: fiindca sunt prosti.. toti in frunte cu AOD
EU: :))
EL: da lasa ca il rezolva in curand:)
EU: cine ?
EL: un prieten:)
EU: si te bucuri ??
EL: pai da
EU: de ce man ??
EL: cum dc ?? o sa vezi ca se intoarce si crazy
EU: aia cine mai sunt ?
EL: au fost in SPAM... o sa vezi in curand cum GNS o sa cada din TOP 10 ca intra in razboi cu multi
EU: :)))) si tu unde te duci
EL: ma duc in WWIZZ
EU: aia de pe 1 ?
EL: dap:p
EU: ok
 

DeletedUser

Nu am nici o treaba cu nimeni joc de placere AOD ... doar ca ai scris pe forumu si citez " ROG TOTI COLEGI SA NU MAI SCRIE PE FORUM" ce vina am eu daca asta ai scris tu!

:)) Eusebius nu faci nimik la comanda? Mai gandestete oleaca! :D


Adevarul doare :D

esti mult prea neinsemnat ca sa stau de vorba cu tine
 

DeletedUser

esti mult prea neinsemnat ca sa stau de vorba cu tine

Cata dragoste de "aliat" :D
Probleme in paradis? Nu e bine sa iti bati joc de aliati :p Mai ales cind acestia au dreptate, doar sefuletzul tau ti-a zis ciocu mic pe forum si stii ca e rau daca nu-l asculti, zbori din trib cat ai zice peste
 

DeletedUser

Cata dragoste de "aliat" :D
Probleme in paradis? Nu e bine sa iti bati joc de aliati :p Mai ales cind acestia au dreptate, doar sefuletzul tau ti-a zis ciocu mic pe forum si stii ca e rau daca nu-l asculti, zbori din trib cat ai zice peste

tu de din ce colt de tara ai mai aparut:))....domnilor din spam nu prea am mai vazut nici o circulara a lu aod sau a altcuiva din trib se pare ca a disparut spionu o data cu concedierea lui roland-alcaz:))
 

DeletedUser

tu de din ce colt de tara ai mai aparut:))....domnilor din spam nu prea am mai vazut nici o circulara a lu aod sau a altcuiva din trib se pare ca a disparut spionu o data cu concedierea lui roland-alcaz:))

Se pare ca cei 2 neuroni pe care credeam ca ii ai, au disparut ..))) au facut puf puf ..)))... e de inteles.,... sa nu ii suprasolicitezi...

esti mult prea neinsemnat ca sa stau de vorba cu tine
1. Intr'adevar...esti mult prea "neinsemnant"
2. In legatura cu replica pe care i-ai dat-o lui Mlogos ... mai bine i'ate de maini si sari de la balcon... nu de alta dar esti prea neimportant ca sa te bagi in seama... nu stiu din ce rasa faci parte, dar probabil ca este una pe cale de disparitie... du-te si termina acea institutie de stat gratuita, numita scoala si mai discutam ;)... pana atunci... sari in cap ca poate mai vine vre'un neuron....
 

DeletedUser

G-N-S pe voi spioni va omoara ..atata cautati voi dupa spioni ...pana la urma concediati tot tribul si nu ati gasit spioni
 

DeletedUser

Nici nu vor gasi... e prea prost consolidat tribul... ce sa le faci :(
 

DeletedUser35218

esti mult prea neinsemnat ca sa stau de vorba cu tine

e bun ca is mic si neinsemnat .... decat sa fiu injurat si facut in toate felurile ca tine! :D


asta e diferenta intre mine si tine ..... nu ma injura nimeni ...nus cunoscut pe harta asa de cunoscut ca tine " in sensul bun" :))

:D:D:D Si appropo sa zici mersi ca te-am bagat in seama ca alte persoane nu dau 2 bani pe tine de asta cam te ia la misto toata lumea pe forum! ;)
 

DeletedUser35218

Lordul Eratthorn stai calm nu am nevoie de purtatori de cuvant ... pot sa raspund si eu la mesejale care mi se adreseaza! ;)
 

DeletedUser

e bun ca is mic si neinsemnat .... decat sa fiu injurat si facut in toate felurile ca tine! :D


asta e diferenta intre mine si tine ..... nu ma injura nimeni ...nus cunoscut pe harta asa de cunoscut ca tine " in sensul bun" :))

:D:D:D Si appropo sa zici mersi ca te-am bagat in seama ca alte persoane nu dau 2 bani pe tine de asta cam te ia la misto toata lumea pe forum! ;)

fix imi da lacrimile pe c.. de suparare:)) ai uitat ca e doar un joc virtual...sa vina unu sa imi zica in fata ce imi zice aici....daca nu il leg de masina si il plimb prin bucuresti:))
 

DeletedUser

fix imi da lacrimile pe c.. de suparare:)) ai uitat ca e doar un joc virtual...sa vina unu sa imi zica in fata ce imi zice aici....daca nu il leg de masina si il plimb prin bucuresti:))



....ia uite bre asta are masina...deci are si carnet...de aici deduc ca are cel putin 18 ani...dar ce ma intriga cel mai mult e faptul ca nu-si arata deloc varsta...eu credeam ca e la gimnaziu...:rolleyes:...clar e penurie de neuroni pe ultimul strat...sau poate are valente necunoscute!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4360

tu de din ce colt de tara ai mai aparut:))....domnilor din spam nu prea am mai vazut nici o circulara a lu aod sau a altcuiva din trib se pare ca a disparut spionu o data cu concedierea lui roland-alcaz:))

Si ultima mea circulara pe ce crezi ca se baza ? Pe informatii fantasmagorice ? Sa fim seriosi ... se baza pe circulare date de jucatori ca vasy sau carlos sacalul, pe replicile date lui AOD si apoi raspunsurile lui ... sa amintesc ca se plangea ca nu are cu cine sa joace ? :)). Un lucru perfect normal tinand cont ca jucatorii fideli ii concedieaza si pastreaza alaturi pe cativa din amicii mei :) . Eu am apreciat saptamana trecuta ca mi-a dat dreptate si incet incet observa si el ca jucatorii din crazy cica nu au caracter :)))

Cred ca tu esti printre cei care m-au blocat la mesaje altfel ai fi vazut o monstra despre ce se intampla la voi in trib. Noi stim tot, iar cei 7 spioni pe care ii avem in trib isi fac datoria :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si ultima mea circulara pe ce crezi ca se baza ? Pe informatii fantasmagorice ? Sa fim seriosi ... se baza pe circulare date de jucatori ca vasy sau carlos sacalul, pe replicile date lui AOD si apoi raspunsurile lui ... sa amintesc ca se plangea ca nu are cu cine sa joace ? :)). Un lucru perfect normal tinand cont ca jucatorii fideli ii concedieaza si pastreaza alaturi pe cativa din amicii mei :) . Eu am apreciat saptamana trecuta ca mi-a dat dreptate si incet incet observa si el ca jucatorii din crazy cica nu au caracter :)))

Cred ca tu esti printre cei care m-au blocat la mesaje altfel ai fi vazut o monstra despre ce se intampla la voi in trib. Noi stim tot, iar cei 7 spioni pe care ii avem in trib isi fac datoria :)

ultima circulara a ta a fost inainte de concedierea lui roland-alcaz ca de acolo sa aflat...de atunci sau dus spionii tai....stai linistit ca se vor schimba lucrurile usor asa;)...
 

DeletedUser

ultima circulara a ta a fost inainte de concedierea lui roland-alcaz ca de acolo sa aflat...de atunci sau dus spionii tai....stai linistit ca se vor schimba lucrurile usor asa;)...

Nene: Ia de aici.

roland-alcaz

Ce data scrie acolo? 15 iulie. Tu ai idee cate mesaje din GNS avem noi dupa 15 iulie? Nu cred.
Circulara cand a fost trimisa? In august. Ce a fost mai intai, 15 iulie sau 1 august? Acum daca tot vrei sa te faci de cacao din cap pana in picioare, ia pune creierul in miscare si incearca sa raspunzi.

Cum crezi tu, cati jucatori Crazy sunt multumiti de atitudinea si actiunile lui aod si tyraget?
Cati din jucatorii GNS considera ca e ok ce i-a facut aod lui purificator?
Cum crezi, oare ionutmaster, purificator, mumu2009, roland-alcaz si atena au fost jucatori izolati care nu aveau prieteni in GNS?
Amicii lor care au ramas in GNS se simt in siguranta? Acesti jucatori au incredere in conducere si sunt 100% siguri ca nu vor pati la fel ca fostii lor colegi?
Crazy se simte bine in GNS? Esti sigur?
Ai da sitter la orice coleg de-al tau? :D Nu-mi raspunde la ultima intrebare ca oricum stiu raspunsul :D

EL: pai ce plm avem o conducere handicapata rau
EU: cum asa ?
EL: sunt prosti rau si se cearta cu toti aliatii
EU: pai de ce ?
EL: fiindca sunt prosti.. toti in frunte cu AOD

Esti cel mai naiv om de pe server daca crezi ca toti colegii tai sunt 100% pentru gns mai ales cand gns e unul din cele mai antipatice triburi de pe harta, pana si jucatorilor din OCT le starniti dezgust.

Va dau nu mai mult de 2 luni inainte sa o ia GNS la vale.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus