Sa cunoastem jucatorii din G-N-S

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eusebius taci ca tu ca jucator esti praf . dati de 2 luni in Ionutmaster si are si acum sate :) , sunteti un trib slab si asa veti ramane . La mari vostri conducatori se pescuiesc satele cu biserica :))) fi serios . Voi cantati dupa cum spune Tyraget ....am un msg in care explica foarte bine ca voi sunteti slugi " Eu spun unde se ataca , pe cine se ataca , si unde se da sprijin in tribul asta " .... hai cantati la alta masa
 

DeletedUser

eusebius taci ca tu ca jucator esti praf . dati de 2 luni in Ionutmaster si are si acum sate :) , sunteti un trib slab si asa veti ramane . La mari vostri conducatori se pescuiesc satele cu biserica :))) fi serios . Voi cantati dupa cum spune Tyraget ....am un msg in care explica foarte bine ca voi sunteti slugi " Eu spun unde se ataca , pe cine se ataca , si unde se da sprijin in tribul asta " .... hai cantati la alta masa

asa o fi cum zici tu nu te contrazic....dar din pacate eu nu am lovit in ionutmaster;)....asa praff cum sunt astept sa ma ataci;)
 

DeletedUser

nepoate ...stai la rand ca sunt altii mai mari in fata ta :) tu esti doar o papusa .... noi dam in papusar
 

DeletedUser4360

Triburile.ro Profil Jucător: Mondialul alex (tribe changes)
Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte

G-N-S GNS 03rd August 2010 - 14:14:28 2,423,997


Sa mor de ras cand am vazut asta nu altceva. A ajuns saracul trib sa mute jucatorii prin alte tribulete chiar si cu o zi inainte sa ajunga si primele atacuri pe jucator de frica ca o sa dea si mai rau in statistica :))))

Cat de penibil
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35218

Appropo Eusebius ....zicea "Seful" vostru AOD sa nu mai scrieti pe forumu extern! Ai grija poate te baga la inobilare interna! ;)


:D ce nume ... Mondialul Alex :D:D:D ha ha ha
 

DeletedUser

cum sa muti un jucator din trib ca e atacat ???? sa nu dea urat la statistica ???? vai de capu vostru =)))))

"~bucuria de a va vedea intr-o continuua agitatie:nepretuita~" voi vad ca va agitati cand primiti atacuri :) faceti miscari de jucatori =))))))))
 

DeletedUser35218

:))) Eu prevad o fuziune intre GNS si SPAM :))) Ca sa nu mai dea prost la statisca si sa nu mai deie jucatori afara din trib! :D
:D:D:D
 

DeletedUser8140

Eu prevad ca daca-mi pun poza intr-un trib acel trib se va distruge
 

DeletedUser

Appropo Eusebius ....zicea "Seful" vostru AOD sa nu mai scrieti pe forumu extern! Ai grija poate te baga la inobilare interna! ;)


:D ce nume ... Mondialul Alex :D:D:D ha ha ha



Ce este mai "aliatule".. ti s-a facut drag de SPAM! ? Ia vezi frumos de treaba ta si nu mai face astfel de afirmatii gratuite la adresa tribului meu si a colegilor mei!
 

DeletedUser

si care este tribul tau ?? aia care nu sunt atacati ?? Cei atacati ii mutati in alte triburi =))))
 

DeletedUser

de tine guvidule n-am auzit pana acum. Stai pitit acolo in banca ta sa nu iti pierzi capul.
 

DeletedUser

Appropo Eusebius ....zicea "Seful" vostru AOD sa nu mai scrieti pe forumu extern! Ai grija poate te baga la inobilare interna! ;)


:D ce nume ... Mondialul Alex :D:D:D ha ha ha

strutule baga capu la loc in pamant si vezi de treaba ta....si ca sa sti si tu ceva despre mine...mie niciodata nimeni nu imi va comanda ce sa fac....eu daca fac ceva o fac numai din placere.....


EDITAT TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cu voi sa imi pierd capu ??? fi serios :) vrei urmatoarea tinta SPAM! sa il dai afara ? si app aici nu e legea ca la tine in trib .."cine comenteaza ..intern" . Aici e un forum unde toti pot sa isi dea cu parerea (buna sau rea ) . Stai linistit nu ai cum sa ma bagi la interne .... in schimb ti`as sugera sa faci satele la 10.000 sa poti avea omoarea sa stai la coada ptr intrarea satelor tale in contul meu .

eusebius cei mai agitati sunteti voi :) SPAM! , DACII , si restu doar se amuza de jocul vostru si chiar e de nepretiut =))))
 

DeletedUser

Jade a luat ban 2 săptămâni pe speed, aşa că o să postez eu de dragul lui A.O.D....urat bre .....urat!



evan bourne astăzi la ora 14:11
vreau si eu invitatie in trib cu respect evan bourne

evan bourne astăzi la ora 14:25
te rog frumos dami si mie invitatie in trib cu respect evan bourne

Charlie Jade astăzi la ora 14:56
Nu corespunzi cerinţelor noastre. Însă poţi cere invitaţie în academia noastră G-N-S, de la A.O.D.

evan bourne astăzi la ora 15:17
nu a vrut
sami dea invitatie
vorbeste u ku el te rog frumos

Charlie Jade astăzi la ora 15:19
Spune-i aşa:

Daca nu-mi dai invitatie în GNS, Charlie Jade o sa se supere rau pe tine si data viitoare n-o sa-ti mai trimita puncte premium


evan bourne astăzi la ora 15:20
Daca nu-mi dai invitatie în GNS, Charlie Jade o sa se supere rau pe tine si data viitoare n-o sa-ti mai trimita puncte premium

A.O.D. astăzi la ora 15:21
guvidule.. ia intreaba-l tu pe charlie jade daca ii place sa o suga, sa o bea sau sa o linga?

evan bourne astăzi la ora 15:24
ai vazut


Mesajele acestea au fost trimise de către evan bourne mai departe.

Charlie Jade astăzi la ora 15:26
Mda, am văzut :(
Ştii ce poţi face? să depui ticket pentru că ţi-a vorbit urât. Nu trebuie să laşi un om atât de nesimţit să te înjure.
Vrei să te învăţ cum să depui ticket?

evan bourne astăzi la ora 15:26
da
invatama

evan bourne astăzi la ora 15:27
auzi dar la el nu mai pot sai trimit mesaje pt k ma blocat

Charlie Jade astăzi la ora 15:29
Deci, fii atent:
Uite în mesajul ORIGINAL, în care este doar discuţia dintre tine şi AOD: În partea de jos a paginii există Anunţă jignirea.

Apasă pe Anunţă jignirea, îţi va apărea o nouă pagină, pe care apeşi din nou "Anunţă jignirea".

Este necesar să faci aceasta în mesajul în care ai discutat cu el.
Mă anunţi dacă reuşeşti.

evan bourne astăzi la ora 15:30
da

Charlie Jade astăzi la ora 15:31
Ai reuşit şi ai făcut ce ţi-am explicat în acel mesaj cu AOD?

evan bourne astăzi la ora 15:33
akolo mia zis ceva de motivare
ce fac

Charlie Jade astăzi la ora 15:35
Scrii motivul: Limbaj indecent

şi apoi dai OK sau cum e acolo

evan bourne astăzi la ora 15:35
da **

evan bourne astăzi la ora 15:36
zice mesajul e in prelucrare

Charlie Jade astăzi la ora 15:37
E bine :)
Şi să ţii minte, niciodată să nu laşi oameni nesimţiţi gen A.O.D. să îţi vorbească urât...))

evan bourne astăzi la ora 15:37
da mersi frumos k mai ajutat deci el era conducatorul tribului

Charlie Jade astăzi la ora 15:39
dap, ăla era. Din păcate în spam nu te putem lua, ai un punctaj mic. Încearcă şi prin alte triburi, succese şi numai bine ţie :)

evan bourne astăzi la ora 15:40
multumesc la fel spor la treaba poate mai tinem legatura

evan bourne astăzi la ora 15:39
dar cine mai conduce tribul akum mai sunt alti conducatori *** sunt zimil si mie pe unul dintre ei sa pot lua legatura

Charlie Jade astăzi la ora 15:40
Poţi să mai încerci la alţi conducători din G-N-S:

Tyraget şi Lordul Gandalf.

Dacă te înjură, să nu le permiţi să te calce în picioare.
Baftă.

evan bourne astăzi la ora 15:41
da mersi mult
 

DeletedUser35218

Nu am nici o treaba cu nimeni joc de placere AOD ... doar ca ai scris pe forumu si citez " ROG TOTI COLEGI SA NU MAI SCRIE PE FORUM" ce vina am eu daca asta ai scris tu!

:)) Eusebius nu faci nimik la comanda? Mai gandestete oleaca! :D


Adevarul doare :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"eusebius cei mai agitati sunteti voi . SPAM! , DACII , si restu doar se amuza de jocul vostru si chiar e de nepretiut =)))) "

cred ca te`a derutat punctul :))
 

DeletedUser

eusebius cei mai agitati sunteti voi SPAM! , DACII , si restu doar se amuza de jocul vostru si chiar e de nepretiut =))))

Sa stii ca imi esti tare simpatic cu fraza asta:)
 

DeletedUser35218

Era tarziu nu am mai vazut is punctul .......dar nah ce sa ii fac ! :D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus