DiViN Vs. PDT

  • Autor subiect DeletedUser34375
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

da da da de asta nu mai esty pe 13 :D:cool:

nu mai sunt nu ca am fost atacat si am pierdut sate si am dat stergere in cauza unor pareri diferite fata de cei care conduceau tribu Die pe atunci si cand am dat eu stergere nu mai aveam niciun dusman pe langamine ca cei din PCA au intrat la noi si nu mai aveam ce sa atac
 

DeletedUser

si s-a vazut ce s-a intamplat cu Die dupa ce eu nu am mai jucat
 

DeletedUser28540

nu mai sunt nu ca am fost atacat si am pierdut sate si am dat stergere in cauza unor pareri diferite fata de cei care conduceau tribu Die pe atunci si cand am dat eu stergere nu mai aveam niciun dusman pe langamine ca cei din PCA au intrat la noi si nu mai aveam ce sa atac

stai linistit ,hai sa ne mutam la spamm :) stiu care e situatia da oricum o sa dau de tine pe harta aici pe 18 :D
 

DeletedUser

si inca ceva NO1 are doar 2 razboaie si alea cu o granita foarte mica si PDT la fel nucrezi ca e cam putin pentru asa triburi mari?

Daca esti in PDT sau macar sa sti diplomatia PDT poti sa vorbesti .
Daca nu , ciocu mic si joc de glezne.
 

DeletedUser34375

Daca esti in PDT sau macar sa sti diplomatia PDT poti sa vorbesti .
Daca nu , ciocu mic si joc de glezne.

cum nici tu nu esti din pdt cu acest nik te poti baga cu noi in seama sau nu-ti mai dai seama din ce cont scrii? :D


de ce nu scrii doar de pe contul tau din pdt?
 

DeletedUser

cred ca tu in sinea ta iti doresti sa si vorbesti cu cineva din divin pe mess :D
ma contrazici?

asa ca sanatatea pe care tu o vrei poate ca este doar de fatada :p

Ce sa fac?Sa vorbesc cu divin?:)))Ti-ai gasit.......Gigi taci ca te cheama patriot la datorie:)))..Vezi ca ai facut dublu post
 

DeletedUser

cum nici tu nu esti din pdt cu acest nik te poti baga cu noi in seama sau nu-ti mai dai seama din ce cont scrii? :D


de ce nu scrii doar de pe contul tau din pdt?


In primul rand eu sunt unul din intemeietorii PDT .
In al doilea rand nu cred ca trebuie sa iti spun eu cu ce nick joc . Ne vom vedea pe harta curand .
 

DeletedUser34375

Ce sa fac?Sa vorbesc cu divin?:)))Ti-ai gasit.......Gigi taci ca te cheama patriot la datorie:)))..Vezi ca ai facut dublu post

ti-am scris tie pentru ambele conturi. :D


alinmaggot în data de 09.08. la ora 20:31
Ce faci mai mircea ma tradezi :) ?
aLeXuTzZ** aici :) .

Cand intri pe mess da un semn de viata .

mircea man în data de 09.08. la ora 20:33
m-am jucat la el si nu mai mere :))
ce faci nene? pe mess intru mai pe seara :)

alinmaggot în data de 09.08. la ora 20:33
Intra ca avem de vorbit :) .

mircea man în data de 09.08. la ora 20:37
nu auzi frate ca nu pot acuma? ce arde asa?

alinmaggot în data de 09.08. la ora 20:38
Deseara sunt plecat:)) ...
Vorbim noi altada ...

mircea man în data de 09.08. la ora 20:38
ok


mai minti mult?
 

DeletedUser34375

In primul rand eu sunt unul din intemeietorii PDT .
In al doilea rand nu cred ca trebuie sa iti spun eu cu ce nick joc . Ne vom vedea pe harta curand .

citeste mai sus cu ce cont joci tu. cu siguranta ne vom intalni pe harta (nu cu tine ca esti un pitic innobilat devreme). dar cu tine in postura de cautator de comori in divin poate ca ne vom mai intalni
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus