Shock? vs Iobag

  • Autor subiect DeletedUser35664
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24244

Berea=este, floricele=este, cardu pentru cp=este, vodca pentru cand se termina berea=este...vizionare placuta:D
 

DeletedUser

Sa fie si Dilăul multumit:

Side 1:
Tribes: Iobag
Players:

Side 2:
Tribes: SHOCK?
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 3
Diferență: 2

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,618
Tabăra 2: 14,859
Diferență: 9,241

chart
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
pai din moment ce un membru 'iobag' deschide astfel de topicuri nu stiu unde e invidia mai mare ?
tu ce crezi?
 

DeletedUser

Razboiul psihologic.. hmm asta ar functiona numai daca intr-adevar shock ar fii formati din copii ..care sa dea inceput nou dupa amenintarile primite.
Va fi un razboi interesant, daca se pastreaza limita decentei.
 

DeletedUser

Din moment ce sunt Intemeietor a tribului Shock? Doresc ca un moderator sa inchida acest topic care este doar motiv de spam ieftin .
Multumesc .
 

DeletedUser

domnisoara/doamna (nu imi permit sa ma trag de sireturi cu un conducator mare ca tine) inca mai plangi dupa satu ala?:))

Daca satul era cucerit aveam tot respectul.Numai ca satul a fost cedat in baza unei aliante. Numai ca , greseala mea recunosc aici, am uitat ca am de-a face cu hormonei si i-am tratat ca pe aliati de incredere. Eh, s-a dovedit ca sunt....hormonei si atat.Si nu plang, am luat azi altul mai mare. Dar rusinea pe care ati patit-o voi n-o va spala nimeni.
 

DeletedUser17308

Daca satul era cucerit aveam tot respectul.Numai ca satul a fost cedat in baza unei aliante. Numai ca , greseala mea recunosc aici, am uitat ca am de-a face cu hormonei si i-am tratat ca pe aliati de incredere. Eh, s-a dovedit ca sunt....hormonei si atat.Si nu plang, am luat azi altul mai mare. Dar rusinea pe care ati patit-o voi n-o va spala nimeni.

domnisoara nu ma lua cu voi:)) eu nu fac parte din shock.. doar ma deranjeaza atitudinea ta superioara... coboara te rog la parter..sus ai rau de inaltime
 

DeletedUser5970

Daca satul era cucerit aveam tot respectul.Numai ca satul a fost cedat in baza unei aliante. Numai ca , greseala mea recunosc aici, am uitat ca am de-a face cu hormonei si i-am tratat ca pe aliati de incredere. Eh, s-a dovedit ca sunt....hormonei si atat.Si nu plang, am luat azi altul mai mare. Dar rusinea pe care ati patit-o voi n-o va spala nimeni.

Adica maretul trib de pe locul 1, rupe aliantele peste noapte si incepe sa atace fara nici macar un termen de cateva ore pentru pregatiri ? Sunt curios cine o sa ii mai accepte ca aliati dupa astfel de manevre, ce-i drept, deloc frumoase.
Recunosc ca habar nu am ce s-a intamplat, am tras singur concluziile, corectati-ma va rog daca am gresit.
 

DeletedUser

Va faceti de ras cu topicuri de genul acesta :(

Sunteti frustrati,deranjati sau mai stiu eu cum ...sunt diferite metode pentru a putea trece peste ,,dar ceea ce faceti voi acum este cel mai josnic mod de expunere!



O seara buna!

Dar de ce te simti lezata? E un loc de socializare.Unii isi expun frustrarile injurand, altii simtindu-se deranjati ca exista oameni care se simt bine.Din cate vad eu e cel mai activ topic.Deci lasa supararile si frustrarile proprii de-o parte si enjoy.:)
 

DeletedUser

Dar de ce te simti lezata? E un loc de socializare.Unii isi expun frustrarile injurand, altii simtindu-se deranjati ca exista oameni care se simt bine.Din cate vad eu e cel mai activ topic.Deci lasa supararile si frustrarile proprii de-o parte si enjoy.:)

LEZAT nu sunt ,chiar nu ma afecteaza ,doar mi-am expus parerea mea personala ... topic activ?? mai de graba alt topic activ de spam.. l-ati deschis inutil ,la asta ma refeream .. de la certuri si acuzatii s-a ajuns la o discutie interminabila care se/s-a purtat pe mai toate topicurile deschise de oameni netrecuti de pubertate :(
 

DeletedUser

LEZAT nu sunt ,chiar nu ma afecteaza ,doar mi-am expus parerea mea personala ... topic activ?? mai de graba alt topic activ de spam.. l-ati deschis inutil ,la asta ma refeream .. de la certuri si acuzatii s-a ajuns la o discutie interminabila care se/s-a purtat pe mai toate topicurile deschise de oameni netrecuti de pubertate :(

Daca nu iti place topicul nu te obliga nimeni sa-l citeste.
 

DeletedUser35664

Poruncă modificarea numelui
Origine Jucător: Neuronu Intelectual
Sat: comuna primitiva (482|532) K54
Ţel(direcţie) Jucător: xxxx
Sat: xxxxx) K54
Sosire: 18.08.10 22:19:34:667
Sosire în: 1:53:00
neuroane incerci sa faci prima victima? nu cat timp sunt eu sitter:) o seara placuta

ai vazut prima victorie? :))))
 

DeletedUser8343

Inteleg ca acest topic a fost facut pentru politica si propaganda intre triburile IOBAG si SHOCK.
Daca nu va abtineti de la spam si jigniri, acest topic va fi inchis si vor fi impartite sanctiuni mult mai grave.
O seara buna in continuare!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus