Shock? vs Iobag

  • Autor subiect DeletedUser35664
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24374

@Michelle=UFO = ? =)) Am jucat ceva acolo si nu am auzit de ei ...

Ai jucat tu in l 5 si nu ai auzit de UFO
 

DeletedUser2821

@Michelle=UFO = ? =)) Am jucat ceva acolo si nu am auzit de ei ...

Ai jucat tu in l 5 si nu ai auzit de UFO

Da , am jucat si nu am auzit , fantastic :) Dar eu nu jucam prin vreun k marginas ci in k44 .

Si nu am auzit de tine acolo , intelegi ? :)

Poate o fi mai nou acuma eu nu mai jos de 1 an jumate aproximativ acolo !
 

DeletedUser2821

NU , am fost plecat o saptamana , si contul nu a fost dezvoltat corespunzator , cei din Shock? imi sunt martori cand am plecat contul era in top 100...
 

DeletedUser5970

ce replica de mare dama cu pretentii :)) hilaryous :))

E fumata deja de 3 posturi replica ta cu dama. E destul de trist ca stai sa urmaresti pe forum fetele si sa le taxezi imediat cum nu se incadreaza in standardele tale de dama perfecta. Am impresia ca incerci sa te pui intr-o lumina placuta prin incercarile tale de a evidentia asa zisele defecte ale evei, toate concluziile tale fiind trase in urma unor posturi sau, cel putin, asa se vede din exterior :)
 

DeletedUser

E fumata deja de 3 posturi replica ta cu dama. E destul de trist ca stai sa urmaresti pe forum fetele si sa le taxezi imediat cum nu se incadreaza in standardele tale de dama perfecta. Am impresia ca incerci sa te pui intr-o lumina placuta prin incercarile tale de a evidentia asa zisele defecte ale evei, toate concluziile tale fiind trase in urma unor posturi sau, cel putin, asa se vede din exterior :)

gabitzu, gresesti...replica cu dama este o ironie si o poti considera un tic...scuzati cacofonia :) si nu urmaresc fetele :)) nu o taxez, sunt doar un "disperat" caruia ii placa scandalul, cum a spus chiar ea despre jucatorii tribului, sunt shockat? :)) nu imi plac persoanele arogante si asta taxez :)
 

DeletedUser35664

Bravo neuroane.Faci singur mai mult decat multe "legende".

poate nu chiar o legenda, dar un martir tot devin , da-ma naibii :)) oare au invatat acesti copii ce este respectul? sa ma forteaza sa-i mai pedepsesc !!! :)) i-am vazut eu de ce sunt in stare . DE NIMIC . atentie sporita : DRESEZ LEI , in buzunare nu pot sa ii fac sa intre dar in cusca stau drepti si maraie . daca vreau ii fac sa si toarca :)))
 

DeletedUser13059

poate nu chiar o legenda, dar un martir tot devin , da-ma naibii :)) oare au invatat acesti copii ce este respectul? sa ma forteaza sa-i mai pedepsesc !!! :)) i-am vazut eu de ce sunt in stare . DE NIMIC . atentie sporita : DRESEZ LEI , in buzunare nu pot sa ii fac sa intre dar in cusca stau drepti si maraie . daca vreau ii fac sa si toarca :)))

eh acuma si tu , lasai sa se creada zmei of of in loc sa spui ca sunt grande jucatore tu ii faci de ras :D nu sunt copii sunt doar niste jucatori care incearca sa arate ceva anume sa impresioneze dar nu prea le merge ...
 

DeletedUser

Inteleg ca acest topic a fost facut pentru politica si propaganda intre triburile IOBAG si SHOCK.
Daca nu va abtineti de la spam si jigniri, acest topic va fi inchis si vor fi impartite sanctiuni mult mai grave.
O seara buna in continuare!

deci daca incep sa-mi bag si sa-mi scot si eu inchizi topicul?:D m-as risca,daca as sti ca imi iau pedeapsa minima pentru asta :p

am citit pe sarite ce se discuta pe aici..pana si topicul de spam pe lumea 12 pare mai interesant decat propaganda de RAHAT facuta de unii membrii ale celor doua triburi.(am dat exemplu lumea 12 ca nici nu am intrat vreodata acolo).
cred ca canicula v-a afectat prea mult cerebelu'..
 

DeletedUser21652

decat sa citescc tampeniile spuse de neuronul neintelectual mai ** (** lu' duda) ma duc si discut la topicul de spam de pe l12
 

DeletedUser35664

Voi va credeti zmei dar nu sunteti decat niste biete pisici de curte, de pe timpul cand ceausescu demola case . Sunteti ale nimanui ,drept dovada ca nici organizati nu sunteti,fiecare face ce.L taie capul,ca nah,va credeti arieni. Celelalta triburi din privinta voastra sunt net inferioare tribului shock? uite ca nu.I asa. Degeaba sunteti multi si aveti puncte cat liga campionilor ca nu impresionati. Cel putin nu pe mine. Va aliniez pe toti si va pun sa cantati balade si epopei. Ca nah,sunteti acele legende de care zice lumea
 

DeletedUser2821

eh acuma si tu , lasai sa se creada zmei of of in loc sa spui ca sunt grande jucatore tu ii faci de ras :D nu sunt copii sunt doar niste jucatori care incearca sa arate ceva anume sa impresioneze dar nu prea le merge ...

Tu nu cumva esti ala de l-a inobilat bismaster ?

Treci pe pagina privata a iobagului cu fanclubul eva nu aici !
 

DeletedUser13059

Tu nu cumva esti ala de l-a inobilat bismaster ?

Treci pe pagina privata a iobagului cu fanclubul eva nu aici !

tristule nu plange atat , iar veniti cu jucatorii mamba wamba ? parca vorbesti de nu stiu cine asa imi spui de bist... daca tie iti place sa fu pufuletar crezi ca vor sa fie toti ca tine ?
 

DeletedUser2821

replici de cocalar , ceva nou ?

bismaster este zic eu cineva pe acest joc .dar tu de unde sa stii ? S-a vazut valoarea ta .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus