Shock? vs Iobag

  • Autor subiect DeletedUser35664
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser21652

download.asp



cam intarziata stirea

neuroane vezi ca ai devenit celebru ai ajuns la ziar
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

E gravitation situation.
english please... sau neuronu stie doar limbi pe care gogu translatoru inca nu le-a aflat?

Lasa,ca pot sa cumpar conturi de la voi ,deja il stiu pe 1crescator de conturi care pe lumea 18 a vandut cont de 19sate cu 7euro, a lasat de la 10euro. Nu gasesc eu pe la voi vreun cont de vanzare? Oare? :D

Cu ce m.Ar ajuta? Cu nimic.
Sper sa cumperi conturi defensive, aflate departe de orice jucator care in ultima vreme a trebuit sa suporte logoreea ta de pe aici. Probabil in momentul asta exista oaresce probleme cu simbioza celor 2 "cuvinte" alese sa te reprezinte. Adica: Neuronu e in concediu, undeva pe o plaja pustie si vrea sa se afirme... asa ca ii vine o idee... cumpara cont, se da si el macho in fata unor neutrociti de renume care, cu o deosebita nesimtire, ii dadusera o lectie de viata pe care, logic, Neuronasul o luase drept jignire. Dupa care, tiptil-tiptil, intervine jumatatea sa... Intelectualul. Si, ca sa spele pacatele camaradului sau, ii raspunde acestuia sec si... la obiect, subliniand parca faptul ca saracul Neuron oricum n-ar face nimic, indiferent de investitia facuta pentru a-si demonstra "inteligenta"... culmea, raspunsul ar fi acelasi si daca ar fi fost pusa intrebarea "cu ce te ajuta un singur neuron?"

deci unde este valoarea? Cea morala :))
deci (cu toate ca nu e frumos sa incep o afirmatie cu o concluzie si pt asta imi cer scuze posesorilor de mai mult de un neuron), unde este valoarea ta? cea de jucator, cea morala, cea de om?!
 

DeletedUser

[2:17:42 PM] TzionDes: zeule
[2:17:55 PM] TzionDes: fata de tine eu joc cinstit
[2:17:59 PM] TzionDes: cu doua conturi
[2:18:00 PM] TzionDes: :)
[2:18:05 PM] Bai Inteligentule: :)
[2:18:08 PM] Bai Inteligentule: stai unpic
[2:18:11 PM] Bai Inteligentule: ca ai ticket
[2:18:15 PM] TzionDes: degeaba
[2:18:21 PM] TzionDes: ip diferit
[2:18:25 PM] Bai Inteligentule: mac acelasi
[2:18:27 PM] Bai Inteligentule: :D
[2:18:32 PM] TzionDes: unu e pe laptop dupa VDF
[2:18:38 PM] TzionDes: unu dupa clicknet
[2:18:53 PM] Black Angel: ia 1 in sitting si nu iti face nimeni nimic,nemessys
[2:19:05 PM] TzionDes: lasa sitt ala
[2:19:19 PM] TzionDes: ala e de deff pentru alti
[2:19:30 PM] Black Angel: pastreaza-l in sitting
[2:19:36 PM] Black Angel: am facut asta pe L18
[2:19:38 PM] Black Angel: 120 de zile
[2:19:57 PM] Black Angel: nu interactionezi intre ele si e ok
[2:20:10 PM] TzionDes: ba da
[2:20:24 PM] TzionDes: intru pe amandoua si atac dupa amandoua
[2:20:32 PM] TzionDes: ca am doua IP diferite in casa
[2:20:40 PM] TzionDes: unu e abonamentul meu
[2:20:41 PM] Bai Inteligentule: Macu e acelasi bre
[2:20:41 PM] Bai Inteligentule: :)
[2:20:55 PM] TzionDes: si altu e a lui sormea
[2:21:00 PM] TzionDes: si cand nu e ea acasa
[2:21:06 PM] TzionDes: stau si pe laptop si pe calc

Marele nemesys si intemeietorul -TS-
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35664

Scuzele mele ,am uitat sa.Mi prezint felicitarile mele ,doar am zis ca.S luptator cu onoare. FELICITARI mare razboinic,data viitoare sa mai iei 2 colegi cu tine,pt ca am iar sat :D si totodata tin sa felicit tribul SHOCK ? Pt ca a luat la ei toti fricosii din IOBAG . Acum au ramas iobagii adevarati,cei care nu se tem de o adunatura de copii ingamfati si cu nasul pe sus
 

DeletedUser21652

neuroane

stii la ce concluzie am ajuns ?
tu nu stii ce e aia limba romana
nu stii sa scrii
si pe deasupra mai si te dai mare pe extern cand colo esti un....neuron neintelectual


nu zic mai multe ca n-am chef de ban(deocamdata)
 

DeletedUser

mai neuronule...tu nu te bateai cu pumnul in piept ca te lupti cu un trib intreg? acu te vaieti ca te-au atacat 2 jucatori ai tribului shock? pai tu ce vroiai,sa te atace cate 1 la 2 zile?
 

DeletedUser

lasa-l mai, peste ceva timp o sa ne amintim cu placere despre el ... cine ma? neuronu ala care se batea cu pumnii in piept pe extern, si l-au maturat aia imediat de pe harta? :)))
 

DeletedUser35664

neuroane

stii la ce concluzie am ajuns ?
tu nu stii ce e aia limba romana
nu stii sa scrii
si pe deasupra mai si te dai mare pe extern cand colo esti un....neuron neintelectual


nu zic mai multe ca n-am chef de ban(deocamdata)

da ,sigur ca da. Tu esti cel care vede in toate fantomele niste legende. Ceva interesant ai sa.Mi spui? Daca nu ,te rog amabil sa nu imi mai deranjezi spiritul,cu abjectiile tale inutile. Poti sa.Mi numesti acele legende pe care tu le vezi? Din shock? uite,daca esti copil cuminte o sa.Ti dau un poster cu autograf de martir. Daca esti cuminte si nu te bagi in seama nebagat in seama. Fi sigur ca daca ma interesai te bagam eu in seama :D
 

DeletedUser24374

am observat
ca asa faci tu cand te plictisesti
incepi si postezi aiurea
 

DeletedUser

da,chiar m-a deranjat :) ...ca vorbeste prostii :) (si nu,nu fac parte din shock,sunt un simplu forumist)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus