Shock? vs Iobag

  • Autor subiect DeletedUser35664
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35664

Tot nu invatarati ce este respectul. Prima regula din arta razboiului este : sa nu-ti subestimezi adversarul. Dar cum voi din razboi nu puteti face o arta.....!! curand fac 3-0 . Deci pe la voi nu se gaseste unul viteaz care sa iasa cu mine la duel?? Niciunul macar? Am zis bine metafora cu acele biete pisici fricoase care isi asteapta randul la dresaj. Fac 3-0,deja de la 1-0 mi.Am imbogatit colectia de trofee :D
 

DeletedUser2821

Tot nu invatarati ce este respectul. Prima regula din arta razboiului este : sa nu-ti subestimezi adversarul. Dar cum voi din razboi nu puteti face o arta.....!! curand fac 3-0 . Deci pe la voi nu se gaseste unul viteaz care sa iasa cu mine la duel?? Niciunul macar? Am zis bine metafora cu acele biete pisici fricoase care isi asteapta randul la dresaj. Fac 3-0,deja de la 1-0 mi.Am imbogatit colectia de trofee :D

Tu chiar vrei atentie cu orice pret , a ? :)

Ba , cand o sa treci de 3-4k atunci stai linistit ca o sa ai satul innobilat.
 

DeletedUser35664

Ce sa dai neme din casa lor? Astia au peretii goi si tavanul sta sa cada pe ei. Ce poti sa dai din casa lor? Nu ai ce sa vinzi. Daca ii vinzi pe ei ii cumpar eu,la kilogram. :D
 

DeletedUser13059

replici de cocalar , ceva nou ?

bismaster este zic eu cineva pe acest joc .dar tu de unde sa stii ? S-a vazut valoarea ta .

normal ca sa vazut

peste tot unde am jucat si joc top 10 cel putin la inamici invinsi si total minim top 5


restu nu ma pasioneaza gen sate , pct , etc
 

DeletedUser35664

Eu nu fac slalom viteza printre puncte,ca sa am cu ce intimida adversarul. La mine in sat salasluieste armatele imperiale . Deja pt satele de barbari manifest de mult respect :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ah,uitasem frumusetea forumului,adica certurile :D

hai sa mai provocam inca unu.

SHOCK, e trib de jucatori de inceput,la peste 1500 de atacuri pe zi ,fac pariu ca doar 4 jucatori de la voi rezista ,restu sunt praf alde iurka,andyspyes ala care mi s a parut EDITAT TT si multi altii..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Succes ambelor triburi,triburi in care am si de o parte si de alta amici,numai Eva222 nu ma mai place din cauza unor motive aiurea :(,dar mno,life goes on.

Cel mai bun sa castige. :)
 

DeletedUser

ah,uitasem frumusetea forumului,adica certurile :D

hai sa mai provocam inca unu.

SHOCK, e trib de jucatori de inceput,la peste 1500 de atacuri pe zi ,fac pariu ca doar 4 jucatori de la voi rezista ,restu sunt praf alde iurka,andyspyes ala care mi s a parut EDITAT TT si multi altii..

Andyspyes ? Te referi cumva la mine ? o_O Iurka e un jucator mai bun decat tine la orice ora , decat sa fi un nimeni celebru , cu gura mare de extern,
On topic :
Shock? este un trib etilist si nu e un trib care sa mature pe jos gen Iobag ca sa primeasca atentie . De asemenea Shock? e un trib combinat din starteri si playeri de bataie lunga , care e retea succesusului . Scopul Shock e sa inchida harta .
Acum ca am raspuns intrebarilor din titlul threadului as dori ca un moderator sa inchida acest topic care a devenit topic de jigniri inutile .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vreau fetite dotate/sa ma maseze pe spate/maseuzele au loc/ doar in tribul SHOCK?/

nu e adevarat, sunt prezente intr-un alt trib, rang 1 la caterinca.

acum serios, cu toate ca am prieteni (vechi si noi) in shock?, cu toate ca in clasamente arata ok tribul, as cam pune pariu pe o naveta de bere ca in maxim o luna se duc... sunt extrem de multe caractere dominante in trib care pana la urma or sa se calce cam rau pe bataturi. din fericire, de data asta nu fac parte din nici un trib de top si pot sa le urmaresc pe toate fara sa inclin in mod deosebit spre vreunu din cauza unor afinitati. tot respectul ca au reusit sa isi faca o echipa cu jucatori cu oarece renume (care se vad sau nu la primul ochi pe lista membrilor); pacat totusi ca inca dau chix in compactarea echipei si se joaca destul de mult la nivel de individ.
in concluzie, ca sa fiu intr-u totul on topic... "unde se duc?" - la vale. parerea mea sincera, spusa cunoscand peste 10 membrii ai tribului. imi pare rau si, sincer, e pacat.
 

DeletedUser35664

L-a umilit pe asta cu gura mare ,next ?

:D tot eu zambesc,zambetul de pe fata nu mi.L puteti lua,daca pt sat a fost nevoie de atacurile a 2jucatori . E gravitation situation. Parca ziceati ca nu innobilati sate sub 3-4 k ? ? Brusc va disparut onoarea? Lool. Tot eu rad,am obtinut ce.Am vrut ,nu ma intereseaza satul ala. Lasa,ca pot sa cumpar conturi de la voi ,deja il stiu pe 1crescator de conturi care pe lumea 18 a vandut cont de 19sate cu 7euro, a lasat de la 10euro. Nu gasesc eu pe la voi vreun cont de vanzare? Oare? :D
 

DeletedUser2821

:D tot eu zambesc,zambetul de pe fata nu mi.L puteti lua,daca pt sat a fost nevoie de atacurile a 2jucatori . E gravitation situation. Parca ziceati ca nu innobilati sate sub 3-4 k ? ? Brusc va disparut onoarea? Lool. Tot eu rad,am obtinut ce.Am vrut ,nu ma intereseaza satul ala. Lasa,ca pot sa cumpar conturi de la voi ,deja il stiu pe 1crescator de conturi care pe lumea 18 a vandut cont de 19sate cu 7euro, a lasat de la 10euro. Nu gasesc eu pe la voi vreun cont de vanzare? Oare? :D

Asa si cu ce te-ar ajuta ? M-am lamurit ce e de capul tau .
 

DeletedUser11365

tin minte pe l13,ce cearta interactiva era intre =nbz= si =R= daca nu mai insel..stau prost cu memoria..ma rog,oricum aveai ce citi..nici certurile nu mai is ce au fost..
 

DeletedUser

:D tot eu zambesc,zambetul de pe fata nu mi.L puteti lua,daca pt sat a fost nevoie de atacurile a 2jucatori . E gravitation situation. Parca ziceati ca nu innobilati sate sub 3-4 k ? ? Brusc va disparut onoarea? Lool. Tot eu rad,am obtinut ce.Am vrut ,nu ma intereseaza satul ala. Lasa,ca pot sa cumpar conturi de la voi ,deja il stiu pe 1crescator de conturi care pe lumea 18 a vandut cont de 19sate cu 7euro, a lasat de la 10euro. Nu gasesc eu pe la voi vreun cont de vanzare? Oare? :D

pff..jumate din nick-ul tau ti se potriveste..un singur neuron..dar nu intelectual :))
incearca sa gandesti si tu inainte sa spui ceva,mai respira cand tastezi..
radeati de Shock? ca se duc la vale?..ehh bine uite ca v-au demonstrat prin trimiterea "intelectualului iobagilor"(in alta zona) ca se lucreaza acolo,pe echipe sau in interesul tribului.iar asta conteaza mult intr-un trib de top.
asa vad eu din exterior,nu pup pe nimeni nicaieri. :)
 

DeletedUser35664

Cu ce m.Ar ajuta? Cu nimic . Pt ca nu vreau un cont crescut de cineva si eu sa platesc. Ce sa fac cu un cont gata crescut? Cand eu am dat satele mele pe alte lumi la trib?! Moca,nu cu bani. Si a fost o onoare pt mine sa le las colegilor de pe alte lumi. Din principiu nu as cumpara ceva fara o valoare cat de mica. Vedeti diferenta? Eu is luptator cu principii,pe cand voi ,nu prea. Contul SNAKE EYES de pe lumea 18 a fost vandut unui prapadit pt suma de 7euro. Si proprietarul care a a luat banii unui copil,care probabil ii avea si el pt o eugenie dar si.A rupt de la gura ca sa devina viteaz ,proprietarul care a vandut contul SNAKE EYES pe lumea 18 ,este acum in SHOCK? deci unde este valoarea? Cea morala :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus