Mesaje amuzante

  • Autor subiect DeletedUser18538
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

m@ny@x-YKZ-L8 astăzi la ora 21:45
PAI ESTI NOOB , macar atat lucru sa stii si tu ca atunci cand scrii la calc nu se folosesc cratime si amte chestii =)) dar ce sai faci , cand te oftici incerci marea cu degetu ;)


p.s. iti vad un pont , au zis admini ca va mai baga vreo 200 de sate de barbari in mijlocu vostru sa mai cresteti si voi ;)

m@ny@x-YKZ-L8 astăzi la ora 21:46
si tot noob esti , ai citit de 10 ori fraza aia simi zici ca nai pus un i :(( aveam pretentii la unu care ma corecteaza pe mine sasi vada greselile lui ;)
 

DeletedUser

oare chiar exista Batman ?

chevyx astăzi la ora 22:13
http://dexonline.ro/definitie/analfabet poate te va ajuta in viata aia fada

m@ny@x-YKZ-L8 astăzi la ora 22:15
poate te va ajuta in viata aia fada


care dese greselile astea =)) dupa ce o sa termin cu tribu tau si cu tine o sa iti dau niste dovezi cu cine sunt eu in viata reala si pe triburi , si te asigur ca nu esti nici jumate din mine ;)

[/quote]


LE : no comment !


asta deja devine obositor :


m@ny@x-YKZ-L8 astăzi la ora 22:16
nam gamdit ca de acun sa scrui si eu ca time =)))))))))



LE again

m@ny@x-YKZ-L8 astăzi la ora 22:21
hai ca ma duc cam treaba ;)

te pupa jean , si pe viitor nu te mai enerva ;) e doar un joc , si tu lai pierdut , asta e , data viitoare ;)

chevyx astăzi la ora 22:22
=))) oke , man acu' dau stergere dupa ce mai raspund la un mesaj



cand incepe l22 ? trebuie sa o iau de la capat ca aici sunt deja la margine :((((


LE 3 : nu ma lasa inima sa nu va impartasesc si voua din maximele celebrului ........

chevyx astăzi la ora 21:05
ca ai tai sunt mai buni . ce dracu . voi ratati fiecare lume pe care apareti , a ratat yakuza vreo lume ? poate clasica si l 1

m@ny@x-YKZ-L8 astăzi la ora 21:08
pe l1 am fost =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12819

ByGhI09 astăzi la ora 20:28 Citat Prelucrare Şterge
PUSKI-ILIE astăzi la ora 19:08
Bună, ce zici de pna-ul făcut de tribul tău cu 1? Şi de ruperea alianţei dintre noi, ţi se pare corect ce face conducerea voastră?
ai dori să ni te alături?



am primit si eu mesaj de la panarama asta de conducator

Dupa ce rupem alianta cu ei pentru ca ei au incalcat-o de atatea ori si ne-au luat si la batjocura se milogesc la membri ba ca le dau sate sa vina la ei,ba ca nu stiu ce....deja rad astia pe forum.....o sa vedeti ca MTH nu se muta asa usor ca noi jucam 4 fun,nu ca voi pentru puncte.

PUSKI si MIRCEA RADU dau mesaje la toti membri ca poate le iese si lor ceva.


Va stiu slabiciunile tribului.Pacat ca nu va respectati aliantele.Membri fac greselile,dar intemeietorul sau conducatorul trebuie sa le amelioreze nu sa le faca mai mari cum le-a facut puski.
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Dupa ce rupem alianta cu ei pentru ca ei au incalcat-o de atatea ori si ne-au luat si la batjocura se milogesc la membri ba ca le dau sate sa vina la ei,ba ca nu stiu ce....deja rad astia pe forum.....o sa vedeti ca MTH nu se muta asa usor ca noi jucam 4 fun,nu ca voi pentru puncte.

PUSKI si MIRCEA RADU dau mesaje la toti membri ca poate le iese si lor ceva.


Va stiu slabiciunile tribului.Pacat ca nu va respectati aliantele.Membri fac greselile,dar intemeietorul sau conducatorul trebuie sa le amelioreze nu sa le faca mai mari cum le-a facut puski.

Ne-aţi cerut să cedăm sate rezervate de noi, ceea ce eu jucătorilor mei nu le pot ordona...

3.Cerinţele contractului

Diplomaţia pe zonele în care cele două triburi se intersectează va fi la fel, cel puţin din punct de vedere al alianţelor şi al PNA-urilor.


Partea asta din contractul alianţei nu ai citit-o, nu?
Nu mai aburi lumea, ştii cine a încălcat contractul ...


Şi ca să fiu on:

damian1920 astăzi la ora 22:30
sa va faca de ras sau sa rupa aliante ???ce fel de conducator este ??

ia uitate la prima alianta cate puncte sate si inamici invinsi avea ygubea si uitate la mine ..

fa diferenta atunci si acum..pe spatele nostru a afacut atatea sate ,,noi atacam si rupeam trupele iar el ataca cu 10 ore mai tarziu ..

normal ca inobila mai mult ca noi plus ca statea geana toata noaptea cand expira o rezervare so faca el ..

Mircea Radu astăzi la ora 22:32
da...pe toate lumile a facut pe spatele altora sate...inclusiv pe 11 :))
Nici chiar asa man...

Era vorba de Zgubea...cel care voi cei din MTH aţi fi dorit să vă lase sate rezervate de el...
 
Ultima editare:

DeletedUser12819

Nu a fost numai vorba de zgubea.Ti-am mai cerut sa faci ceva cand aveau atacuri membri mei de la ai tai pe alianta,ai citit mesajul si ai frecat-o....nu ai dat raspuns.Dupa 5 minute ti-am dat intentionat un mesaj legat de MK si imediat ai inceput cu intrebarile.Astfel de aliante pica imediat.Multe probleme au fost la alianta asta si eu ti le-am spus,dar pe tine te-a durut undeva de ele.
 

DeletedUser12819

da stiu si?ia sate de barbari si sate sparte de colegi sau face aliante personale cu cei din zona si daca se lasa ii iau satele...stiu si eu....
 

DeletedUser

Dupa ce rupem alianta cu ei pentru ca ei au incalcat-o de atatea ori si ne-au luat si la batjocura se milogesc la membri ba ca le dau sate sa vina la ei,ba ca nu stiu ce....deja rad astia pe forum.....o sa vedeti ca MTH nu se muta asa usor ca noi jucam 4 fun,nu ca voi pentru puncte.

PUSKI si MIRCEA RADU dau mesaje la toti membri ca poate le iese si lor ceva.


Va stiu slabiciunile tribului.Pacat ca nu va respectati aliantele.Membri fac greselile,dar intemeietorul sau conducatorul trebuie sa le amelioreze nu sa le faca mai mari cum le-a facut puski.



doraal se zvoneste ca faceti fuziune cu rotits


turculetz me Left 25th August 2010 - 01:56 333,127
gargaritzzza Left 24th August 2010 - 23:02 624,745
bugaxxl Left 24th August 2010 - 23:02 251,438
rio20cm. Left 24th August 2010 - 23:02 573,841
Gangxta Left 24th August 2010 - 23:02 259,155
spartanul marius Left 24th August 2010 - 23:02 346,416
 

DeletedUser25287

da stiu si?ia sate de barbari si sate sparte de colegi sau face aliante personale cu cei din zona si daca se lasa ii iau satele...stiu si eu....


Imi pare rau ca ma bag dar trebuie sa te contrazic putin sacalu, eu la pagina de cuceriri ale lui Zgubea, vad numai lucruri ok, in primele 21 de innobilari, vad un sat abandonat de un jucator care mai mult ca sigur a fost curatat de el, 2 bonusuri ( orice jucator ia si sate bonus deoarece ajuta mult in dezvoltare ) si restul cuceriri pe adversari, iar astfel el deja isi creeaza un cont destul de puternic, sunt si innobilari de barbari dar sunt sate mari si sa nu-mi spui ca daca tu vezi astfel de sate in zona ta nu te atingi de ele ca nu te cred, si mai sunt si innobilari interne dar de asemenea si aici este valabil cam pentru orice jucator experimentat, si asta deoarece sunt destui care din diferite motive renunta si se intampla sa iti lase satele tie, si trebuie sa fii arogant sa nu le iei, si la faza cu aliantele zonale, pai care ar fi problema? sa fim seriosi intr-o zona de razboi, daca esti pe granite extinse si expus aceste aliante personale sunt practic impuse ca sa poti face fata, nimeni nu le poate interzice.

Deci eu din punctul de vedere al unui jucator neutru la faza asta sustin ca el isi merita locul 1 acolo pe 11.
 

DeletedUser

pe l 11 il merita cu varf si indesat chiar si pentru cat a tinut granita cu tribul NOI de unul singur cand inca mai exista WALL , stii si tu asta la fel de bine ca mine , parca erati aliati acolo . + ca e foarte mult timp on , stie sa joace . doar ca istoria lui pe l11 difera fata de l19 , nu exista start si continuare identica pe 2 lumi din mai multe cauze pe care le stii si tu . toti ne rusinam de interne , barbari dar sa fim seriosi , oportunitatile nu se refuza . daca le refuzi iti refuzi tie dezvoltarea si dai ocazia altuia ( coleg de trib , aliat sau dusman ) sa creasca mai mult ca tine si implicit iti scazi tie sansele de reusita
 

DeletedUser25287

De acord cu tine, nu exista din punctul meu de vedere jucator de top care sa se fi dezvoltat exclusiv din sate de la adversari, pur si simplu nu ajungi sus doar asa, si dupa cum si tu spui un jucator mare nu refuza oportunitatile niciodata, spre exemplu atunci cand un bun prieten sau coleg se lasa, si vrea ca tu sa-i iei satele, stiu din experienta cat poate fi de deprimant sa-ti innobilezi un prieten dar macar asa te asiguri ca munca lui ajunge unde el si-a dorit si te ajuti si pe tine pe termen lung, si cine spune ca nu da pe satele de barbari mari aparute de la jucatori care au sters conturile, pai hai sa fiu diplomat si sa sustin doar ca ei nu spun adevarul.

Cat despre Wall de pe lumea 11, intr-adevar i-am cunoscut destul de bine atat din postura de dusmani cat si de colegi de trib, si intr-adevar ca si trib au tot respectul meu, erau un trib nu tocmai mare dar care facea fata cu brio razboiului cu cele mai mari triburi de acolo.
 

DeletedUser

in prima parte te contrazic putin , pe l14 exista un jucator 'fermata' ( a sters contul ) care din spusele unui prieten comun care i-a fost siter avea 90 % din cont ofensiv . ca o mica paralela el a inceput pe l14 cand eu aveam 1,6 mil pe l 11 iar eu cand am terminat l11 la 4,7 mil el avea 7,5 mil pe l14 , rang 1 oda aproape full iar innobilari......maxim 10 % barbari sau interne . sunt si din astia nu ? nu stiu daca sa o numim obsesie , timp liber excesiv sau doar stiinta jocului . deci se poate si fara interne sau barbari .
 

DeletedUser25287

Se poate dar asta presupune timp excesiv petrecut pe joc deoarece jucand atat de ofensiv nu ai aparare si astfel trebuie sa joci des la recuperari si atacuri constant si asta devine totusi obositor la un moment dat, mie unul nu-mi place acest stil de joc, nu am chef sa stau cate 20 de ore on pe joc sau sa mai bag alt jucator ca sa fie contul on cat mai mult ( stiu ca se practica asta ) dar eu nu-s de acord cu asa ceva, nu am chef sa intru cu program pe joc si nici sa las pe altii in munca mea, de aceea ma asigur ca am si ceva aparare cu care sa pot fi linistit.

Totusi trebuie sa recunosti ca a ajunge in top 3 pe o lume este extrem de greu ( daca nu imposibil ) doar prin cuceriri de adversari :)
 

DeletedUser

iti dai seama ca la stilul asta de joc nu exista viata personala deloc , familie , prieteni ........ mai era 1 pe 11 care stia tot despre adversari , orele ca care intrau pe joc , cand plecau la/de la job , cand aveau siter .......... . asta-i obsesie nu mai e placerea jocului .

ce program ? sid trebuie doar ( e interzis la noi )

depinde de mai multi factori ajungerea in top , iti dau concret caz de player care timp de peste 1 an jumate nu a atacat un dusman dar era in top 10 la puncte . poti ajunge sus fie intern sau barbaristic fie prin cuceriri dusmane . ti-am aratat chiar ca se poate ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus