Salut

  • Autor subiect DeletedUser36817
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

da are vre-un final lumea asta, ca la travian. gen cucerim ceva (presupun ca trofeele alea) ?
 

DeletedUser

vreun filmuletz ceva avem? parca e mult prea mult de citit si eu inca nu pot sa atac!
 

DeletedUser

pai si de la cine iau arma aia? sau e ca in the west si trebuie sa o caut pe harta?
 

DeletedUser

e o combinatie dasta....cu trofeele alea...ca la travian...da nu stiu... asteptam si vedem...
 

DeletedUser

da fratioare plecam in vacanta cu strumfii :D
Nu ma las pana nu incheiem un pact diplomatic cu alianta lor, sunt mai speciali.. ashea ca noi :cool:
 

DeletedUser

ce e ala trib mai multe aliante sau ce ca la mine romana e grele rau
 

DeletedUser36817

CUm sa-mi faca praf satele, daca sunte prieteni cu toti :D

@ PiTzIponc de PiTzIponc - E aliante d-elea pe mare
 

DeletedUser

fratila am primit un mesaj la rapoarte sa ma duc la altu in trib, noi dc nu facem asta si sa chemam 400 500 de oameni si sa ne facem brigada mare?
 

DeletedUser

Oricum, noi va multumim pentru rabdarea cu care ne explicati, pentru interesul acordat pana acum si pentru primirea calduroasa
Oferim cursuri de PiTzIponc si pe PiTzIpoance le bagam la intensiv, diploma e asigurata, asta daca doriti sa va infratiti cu noi :cool:
 

DeletedUser

PiTzIpoance-le ca este multe primesc cursuri de la profesori avizati cu carnetul de sanatate in buzunar
da fratica si eu primit mesaje sa ma duc departe ca cica este femei multe la ei ... acum ce sa fac ? eu le zisi ca sunt pitziponc dar ei zice ca este multi si sunt bazati
 

DeletedUser

Mie mi-o zis unu sa-i dau parola noua de la inceput ca sa o bage la setari, cica i-am violat teritoriul :confused:
 

DeletedUser

pai nu toti il folosesc pe asta? de unde altu... asa mai vbim pe mess dar in legatura cu jocu....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus