Salut

  • Autor subiect DeletedUser36817
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

a zis caracatita paul ca haremul s-ar putea sa intre in vacanta in curand. doar ingerii mai au ceva de spus :D
 

DeletedUser36817

Si io abia astept sa ne baneze, sa aud discutii interesante, pertinente si intelectuale, cum ar fi: "ce cauti mai noobule sa vorbesti cu legenda de mine?", "ce cautati mai incepatorilor pe forum, nu vedeti ca e plin?", "moama ce atac am dat sa moara multi-contul meu" :cool:
 

DeletedUser

Sa ne trimiteti vederi din vacanta.

mai iesi la plimbare amice , poate ti s-au udat chilotii de la atata stat pe scaun si comentat , la fiecare pagina tot iti gasesti tu cate ceva si incerci sa faci pe grozavu , nu cred ca a chemat nimeni comentator la topic :confused: .
 

DeletedUser

in momentul unor sanctiuni vreau sa mi se raspunda cu paragraful din regulament unde a fost incalcata regula .... limba folosita este dialect al limbi romane(putem spune ,cade sanctiune pentru asta,nu cunoastem limba romana perfect si nu putem fi sanctionati pentru asta)
Politică şi propagandă Lumea 22 Aici poţi purta discuţii politice şi poţi face anunţuri pentru tribul tău - topic nu se poate inchide ,inceputul topicului arata ca era un fel de prezentare ,topicul doar mutat
Nu am jignit pe nimeni
Folosirea oricaror alte forme de exprimare de catre Pitiponci se datoreaza de slaba cunoastere a limbi romane

Multumim si daca aveti orice penalizare pentru noi sa ne o aduceti la cunostinta pentru a sesiza si noi mai departe .....
 

DeletedUser8343

Tinand cont ca este un topic pentru anuntarea unui nou trib TOPICUL SE INCHIDE! Dupa curatenie veti primi si sanctiunile de rigoare.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus