Salut

  • Autor subiect DeletedUser36817
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35664

mah dar voua chiar nu va este rusine sa va prostiti pe aici ? chiar asa de nesimtiti sunteti?? teribilism ,teribilism dar deja ce faceti voi este snobism . si mai si folositi limbaj de chat pe forum . ma mir ca nu va vede un moderator sa mai curete din voi care nu corespundeti standardelor forumiste . aici nu este glia voastra de mess sa vorbiti in limbaj de chat
 

DeletedUser

jackspin, HopaTropa, mumbless, Pitzipoanca Peryculoasa, PiTzIpoanca.Laleli, PiTzIponc Clubber, PiTzIponc cu oO, PiTzIponc de PiTzIponc, PiTzIponc FreelancerRO, PiTzIponc ghilE, PiTzIponc rebel, PiTzIponcSef

uitei cati sunt :))sunt toti gemeni:))

si eu ? ..................
 

DeletedUser

mah dar voua chiar nu va este rusine sa va prostiti pe aici ? chiar asa de nesimtiti sunteti?? teribilism ,teribilism dar deja ce faceti voi este snobism . si mai si folositi limbaj de chat pe forum . ma mir ca nu va vede un moderator sa mai curete din voi care nu corespundeti standardelor forumiste . aici nu este glia voastra de mess sa vorbiti in limbaj de chat

teribilsim teribilism dar ce-ti mai place :rolleyes:
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Politică şi propagandă Lumea 22 (TRIB) asta e modul lor de a o face, cine digera bine... cine nu schimba canalul ...:) new style ... sfatul meu piti e ca daca aveti in maneca si umor d'ala misto ... bagati benzina calumea ... tinem aproape :p daca nu lasati-o balta ... time is money

mie sincer, asta nu mi se pare deloc propaganda :)

e doar o adunatura de pitzy si coco , si nu fac altceva decat sa ne irite noua simtul vazului :)
 

DeletedUser35664

duceti-va ma copii la muls berbeci ca sunteti ca tatele pe-aici, macar nu ziceti nimic interesant
 

DeletedUser27667

ce faceti voi aici e deja magarie:| daca tot vreti sa vorbiti atata faceti-va fratilor un forum si mutativa acolo
 

DeletedUser16039

Currently Active Users Viewing This Thread: 22 (19 members and 3 guests)
kidlukas, barba strumf, gabytza17, HopaTropa, ingerasa

ATAAAAAT ! :D
 

DeletedUser35664

chemati un moderator ceva , cu astia nu se mai poate , sa inceapa sa mai starpeasca din ei pe forum , daca au ceva de zis sa zica , daca nu sa se duca la ei pe imas acolo si sa spameze pe unde vor . eu am luat bann pt mult mai putin si astia sunt ca ciovicile pe gardul c.a.p.ului
 

DeletedUser

Trofeu obţinut: Regele punctelor
hooooo.. in sfarsit m-a recunoscut haremul ca al mai rege dintre toti.
nu va place ce e pe aici dar tot postati si cititi in continuare.. nici voi nu stiti ce vreti.
Hauz!
 

DeletedUser

in loc sa apreciati ca intra lumea pe forum vbeste si se amuza... veniti voi si va dati destepti
 

DeletedUser

chemati un moderator ceva , cu astia nu se mai poate , sa inceapa sa mai starpeasca din ei pe forum , daca au ceva de zis sa zica , daca nu sa se duca la ei pe imas acolo si sa spameze pe unde vor . eu am luat bann pt mult mai putin si astia sunt ca ciovicile pe gardul c.a.p.ului

hooooo se prinse seful. gelozie neuroane? :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus