Unitate noua

DeletedUser

Am vazut pe Beta Tribal Wars ca a aparut o noua unitate: "Miliz"
Stiti ceva daca apare(in marele curand:))pe serverele romanesti?
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Beta TribalWars e un server de testare. Cine stie, probabil daca vor avea "succes" acele unitati noi, sau ce setari sunt pe acolo, se vor implementa si pe severele normale.
 

DeletedUser

Ma gandeam ca poate a mai auzit cineva de aceasta unitate deja aparuta si pe un server normal..:-?
si ca poate se aude ceva chiar si despre servere ro
 

pirates406

member
Scor reacție
0
daca va aparea, nu se stie...

da e o chestie ca pe grepolis sau ikariam mi se pare, cand esti atacat, ii poti ,,chema`` pe acesti ,,tarani`` :)) ca sa te apere, dar in schimb, iti va scadea din productia de resurse si mai nu stiu ce...

probabil se va implementa cat de curand pe toate serverele :)
 

DeletedUser5809

Se va implementa odata cu aparitia versiunii 7.0. Mai multe detalii vor fi cand se va anunta implementarea ei si pe serverele normale, momentan e doar pe serverul de test.
 

DeletedUser

daca noua unitate va fi aproximativ identica ca si gardienii de pe grepolis va fi foarte utila pentru aparator.deci va fi interesant
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

daca noua unitate va fi aproximativ identica ca si gardienii de pe grepolis va fi foarte utila pentru aparator.deci va fi interesant

Ai ghicit bine, pentru incepatori e aceasta setare, sa se obisnuiasca cu jocul si sa aiba si ei o sansa. Cum v-a fi aceasta optiune exact, v-a trebui sa asteptam sa vedem, poate cu putin noroc noua lume v-a fi cu updatul 7.0 care include multe bunatati:D
 

DeletedUser

v-a trebui sa asteptam sa vedem, poate cu putin noroc noua lume v-a fi cu updatul 7.0 care include multe bunatati


bunatati?ma faci curios....in fine daca se va implementa va fi utila pentru inceput dar le va creea crize atactorilor...:D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Doar pentru aparatori evident se fac :(

Au facut si ei un lucru bun pentru agresori (taberele militare) si acum il vor scoate :(
 

DeletedUser

Nu va suparati, eu n-am jucat grepolis...
In ce consta chestia asta cu unitatea de gardian sau ce o fi?
 

DeletedUser

cum sa iti spun...e ca o unitate bous.cand esti atacat poti recruta(chema) aceata unitate din ferma.ai mai multi gardieni(aceasta unitate) cu cat ai lvl la ferma mai ridicat si crecetarea straja orasului cercetata in academie
 

DeletedUser26839

sunt cate 20 pe nivel de ferma pana la nivelul 15 al fermei..deci un total de 300.Pentru mai multe detalii puteti testa noile implementari pe serverul beta .
 

DeletedUser

Ai ghicit bine, pentru incepatori e aceasta setare, sa se obisnuiasca cu jocul si sa aiba si ei o sansa. Cum v-a fi aceasta optiune exact, v-a trebui sa asteptam sa vedem, poate cu putin noroc noua lume v-a fi cu updatul 7.0 care include multe bunatati:D

Se va implementa odata cu aparitia versiunii 7.0. Mai multe detalii vor fi cand se va anunta implementarea ei si pe serverele normale, momentan e doar pe serverul de test.

Dar se poate lua in calcul si varianta excluderi unitati.:D

Nu va suparati, eu n-am jucat grepolis...
In ce consta chestia asta cu unitatea de gardian sau ce o fi?

Miliz(unitatea "gardian")
Atunci cand astepti un atac pe satul tau poti "invoca" aceasta unitate (nu trebuie sa platesti prin nici o resursa...probabil doar sa il cercetezi si o sa ocupe un anumit loc in ferma)iti apara satul tau. Militia poate fi utilizata numai pentru aparare şi să nu poate parasi satul.

Si nu stiu care e faza cu grepolis ca nu joc
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mda.. lasati dreaq triburile cu triburile si grepolis cu grepolis ..nu le mai amestecati intre ele ...triburile sunt facute sa joci triburi si grepolis sa joci grepolis !
 

DeletedUser

Miliz e de pe triburi , nu de pe grepolis, era facuta doar o referire pt ca si acolo exista o unitate asemanatoare.
[esti sigur ca triburile sunt facute sa joci triburi si grepolis sa joci grepoli???:eek:nu e de mancare??]
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
e de baut :D

ma streseaza inovatiile astora :( sa lase jocul asa cum era ca e frumos :)) nu ne trbuie avioane si tancuri pentru ca la asta se va ajunge in curand... au dreptate kinderii aia de mai intra pe forum si spun ca vor avioane si mai stiu eu ce tunuri si rachete :))

lasati jocul asa cum este pentru ca este ok, dar straduiti-va sa il faceti sa mearga bine , pentru ca pe mine asta ma intereseaza mai mult, cum merge serverul nu ce unitati am in grajd :D

o zi buna!
 
Sus