Scitii vs Mirobolanta Coalitie

  • Autor subiect DeletedUser2786
  • Data de început

DeletedUser

inca ceva...:)

Side 1:
Tribes: TDieK
Side 2:
Tribes: Die.

Timeframe: 12/04/2010 08:00:00la07/12/2010 15:32:10
Cuceriri totale:
Tabăra 1: 29,461
Tabăra 2: 31,388
Diferență: 1,927

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 2,871
Tabăra 2: 315
Diferență: 2,556

de la constituirea oficiala aliantei pana in prezent

incepand de aseara va fi foarte interesant de urmarit tdiek vs ls-ax :D

Cat ati fost primii, v'am inteles ...dar di pi locu 2, chiar mi'ar fi rusine sa comentez doar di dragu amintirilor (asculta meldia cu Banana )


hahahahaha...ce tare

pe cat facem pariu ca in juma de an maxim scitii ajung pe locu 1?

la valoarea voastra va trebuie cel putin "juma de an" mi'ar fi rusine sa zic Scit ...sincer :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35848

nu v-ati plictisit sa vorbiti singuri, intre voi ? :)

p.s. poate e o mutare de moment, doar sa va agitati voi... parca s-a mai intamplat o data sa pierdeti locul 1 si parca tot cu niste mutari de colo colo care pan ala urma au revenit la normal
 

DeletedUser19095

cine se agita?:)

am primit o comunicare din astral(tataitza stie despre ce vorbesc:D)
nici vorba ca ultimele recrutari sa se fi facut pentru puncte...
respectivii au fost recrutati cu scopul de a trimite resurse in trib...
STAPANUL are nevoie de resurse :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31890

Cine-i stapanul Vali?

Si alta treaba: considera ca ai fi inceput jocul in TDK si poate ti-ar fi fost si dragi colegii asa incat ti-ai pune neuronii sa caute un motiv(altul decat locul I) pentru care s-a facut aceasta unire. L-ai gasi?
 

DeletedUser31890

Sa-l intreb pe ricks? Ma indoiesc ca mai e el acolo , nu cred ca mai e demult...dupa denumirea unor sate....asta din ce am vazut asa rapid...

P.S. Am vazut faza cu resursele...si totusi mai fa un efort si mai cauta alt motiv!
 

DeletedUser19095

Sa-l intreb pe ricks? Ma indoiesc ca mai e el acolo , nu cred ca mai e demult...dupa denumirea unor sate....asta din ce am vazut asa rapid...

este...iti spun eu ca este...numai ca e un ricks modificat...daca stai atat timp in locul unde sta el e imposibil sa nu te contaminezi...
s-a metamorfozat mela...

P.S. Am vazut faza cu resursele...si totusi mai fa un efort si mai cauta alt motiv!

nu am de ce...
comunicatiile astrale nu mint(tataitza stie:D)
 

DeletedUser31890

Da, nu stiu ce sa zic..daca tu spui ca el e , el e :) Pe de alta parte daca mai nou cand unii sunt spionati primesti mesaj gen "valea" si ii credeai cu toti neuronii acasa ce sa mai zic...si culmea tot domniile sale sunt cei ce dau sfaturi la altii cum ca le-ar lipsi doagele .

In ceea ce priveste alipirea asta eu nu m-as baza pe comunicatiile astrale:); am un felling ca e altceva .(sau mai corect e si altceva)
 

DeletedUser19095

.

In ceea ce priveste alipirea asta eu nu m-as baza pe comunicatiile astrale:); am un felling ca e altceva .(sau mai corect e si altceva)

aici gresesti...
daca vrei sa gasesti "adevarul", in astral il vai gasi
intreaba-l pe tataitza...el e intr-o comunicare permanenta cu astralul:D
 

DeletedUser

Hai mai Mela... nu-mi spune ca ai dat tu o carte buna pe niste spionaje amarate pe care le trimiti cu atata constiinciozitate ba in timpul zilei, ba in toiul noptii :))
Oare cand mai gasesti atata timp sa stai pe joc pe langa toate acele preocupari intelectuale pe care ziceai ca le ai? Pare-mi-se ca dumneata esti o fiinta fascinant de complexa si noi nu ne-am dat seama... ne cerem iertare pe aceasta cale si zic ca ar fi momentul sa ne inclinam cu totii in fata domniei tale. Bravos :rolleyes:
Cum nu-mi amintesc sa fi avut vreo conversatie cu tine, as zice sa nu te mai incurci cu apropouri ca nu prea ai nimerit persoana ;)

PS. Cu scuzele de rigoare, imi permit si sa o corectez pe domnia voastra. Cuvantul cautat si negasit este feeling (felling e altceva).

PPS.
si culmea tot domniile sale sunt cei ce dau sfaturi la altii cum ca le-ar lipsi doagele .
Doamna Melania, un sfat prietenesc. Va rog, pe viitor, putin mai multa atentie, altfel s-ar putea sa dati impresia ca lecturati mai mult forumuri decat belestristica.
Eu inteleg ca vreti sa fiti foarte pretioasa, dar exprimari precum "domniile sale" strica efectul pe care incercati din greu sa-l produceti :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31890

Amuzant mesaj draga Mihaita! Ma intreba sotul "de ce zambesti?". SI acum ce sa-i spun? De aroganta de care dai dovada, de faptul ca ai gasit scrierea corecta a unui cuvant englezesc, sau poate pentru ca un domn ca tine isi cere scuze(in felul in care o face)...

A...da, mi-am dat seama...m-ai citit. Tu si Vali ce spuneti ca ma cunoasteti. De fapt ca sa nu mor inculta...care-i problema ta, ca zau nu ma luminez?
 

DeletedUser19095

iti spun eu mela care e "problema" lui...
tocmai am primit o noua comunicare din astral(tataitza stie:D)

ceea ce face el acum se vrea a fi un preludiu...
in final are sa iti ceara prietenia :)

pregateste-te sa pari emotionata:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31890

Vali deja incepi sa te repeti in fiecare mesaj, sau esti si tu asa subtil si azi e ziua mea cea proasta si nu il percep? :)

Mister cica spune: "Cum nu-mi amintesc sa fi avut vreo conversatie cu tine" , da isi da cu presupusul culmea...

Oricum discutia plecase de altundeva si am monopolizat-o aiurea...mai bine revenim~
 

DeletedUser

Mai Anofelule sa stii ca nu toata lumea intelege preludiul asa cum o faci tu. Fii mai atent la comunicarile alea ca poate o sa pricepi si tu cate ceva.

Doamna Mel, ma scuzati (inca o data) ca v-am intrerupt sirul gandurilor si mi-am permis sa va fur coerenta.
Pot spune ca va cunosc prin prisma imaginii pe care doriti sa o proiectati si care imi pare una lipsita de realism, atata tot. :)
 

DeletedUser38294

EDITAT TT


Inca o data interesanta mutarea zmeuletului in disperarea de a obtine locul 1. Macar sa fie si T.D.K. sau TDKK, cum se numesc mai nou o zi-doua pe primul loc, sa poata sa se mandreasca si ei la sfarsitul jocului cu ceva. Pentru cei care inca nu sunt siguri de scopul acestei fuziuni:
XXX în data de 07.12. la ora 21:15
nu stiu sincer ce fac ceilalati.aseara eram on pe la 12 si mai aveau nevoie de cateva mil sa treaca si m au invitat pe mine.
raman acolo din ce am inteles.


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19095

Mai Anofelule sa stii ca nu toata lumea intelege preludiul asa cum o faci tu.

ai dreptate mai mihaitza...puberii intarziati cum pari a fi tu inteleg preludiul altfel...il confunda cu finalizarea :D

dar...ce voiai tu sa spui?
aici sunt discutii despre joc mai mihaitza

daca ai chef de spam cu mine hai pe la rubrica "spam" si te spamez acolo pana ii iese pe nas...
ce spui gingasule?:)
 

DeletedUser38294

Enerveaza-te, fa spume. Injura-ne poate asa scapi de frustrari. :D Se vede cat de senil esti daca nu ti-ai dat seama pana acum ca toti cei care te baga in seama o fac doar pentru a-si bate joc de tine. E bine ca ne rasplatesti "munca" si ne dovedesti inca o data ca ne-am ales potrivit persoana de care sa facem misto. :D:D:D
 

DeletedUser8343

Observ ca ati uitat una din cele mai importante reguli de pe forum si anume:

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Daca nu aveti grija la limbajul folosit va anunt ca la cea mai mica aluzie aiurea, sau la cel mai mic semn de limbaj vulgar, ilegal de orice fel va fi sanctionat foarte dur.
 

DeletedUser2786

eu vreau sa ma duc in tdiek. ce pana mea,daca au primit invitatii saracii aia din ls,eu ditamai zeul(denumire data de sclavii mei) ma duc direct intemeietor acolo.
 
Sus