NewAge vs RY

  • Autor subiect DeletedUser12762
  • Data de început

DeletedUser

Mi s-ar parea tare ca dupa toate promisiunile ca nu va vor declara razboi, sa o faca totusi, dar atunci cand vor fi ei pregatiti.
 

DeletedUser34253

Acum, ca sa iti raspund pe masura, voi cita un coleg: nu ai tu cu puiu(impreuna)(editat) :)

Am o problema cu mustrarea primita, mie, cand mi s-a editat mesajul, mi s-au taiat mai multe cuvinte din mesaj decat colegului caruia i-am raspuns, sa nu mai spun ca a trebuit sa ii raspund colegului de joc ca sa i se editeze si lui acel mesaj. Oare cine modereaza acest forum asteapta sa vada daca se raspunde acelor provocari si acelui limbaj vulgar folosit de unii cu un numar mic de neuroni(apropos, acest cuvant mi-a fost editat, rog sa fie lasat inapoi)?
 

DeletedUser

alooooo, domnisoarele, respectiv domnilor admini, nu imi aduc aminte sa va deranjeje lungimea organului lu' colegu' raul, dar vad ca va deranjeaja lungimea organului colegului vasic.....interesant....

pai cum vine asta? ori avem organe, ori nu mai avem???????
 

DeletedUser13059

Am o problema cu mustrarea primita, mie, cand mi s-a editat mesajul, mi s-au taiat mai multe cuvinte din mesaj decat colegului caruia i-am raspuns, sa nu mai spun ca a trebuit sa ii raspund colegului de joc ca sa i se editeze si lui acel mesaj. Oare cine modereaza acest forum asteapta sa vada daca se raspunde acelor provocari si acelui limbaj vulgar folosit de unii cu un numar mic de neuroni(apropos, acest cuvant mi-a fost editat, rog sa fie lasat inapoi)?

ai primit mustrare ? :O wooow chiar nu ma asteptam :))) iar de problema asta care o ai fi linistit ca exista ceea ce este nevoie ... cel putin aici nu se moare virgin la 40 ani ;)
 

DeletedUser8678

as dori si eu o mustrare daca se poate ... sa fie calda (gheata o adaug eu), netranspirata, cu gat subtire, usor tremuratoare si fara celulita, va rog!!!
 

DeletedUser8678

pai ma, am facut off-topic special ca sa vad daca primesc mustrare!!!
Deci?
primesc, sau nu?
 

DeletedUser13059

nu primesti ca esti aliat cu circ ;) daca erai in ry aveai deja vacanta
 

DeletedUser13059

nicio sansa .. injurama ca atunci o sa primesti , daca injuri pe unu din ry nu o sa primesti :p
 

DeletedUser13059

:)) la cat de mort ii forumu asta mai ban sa dea si la aia 2-3 care mai posteaza si ii game over
 

DeletedUser8678

am auzit azi dimineata un zvon dintr-un tufis in Statia de metrou Eroilor cum ca daca se mai observa treceri masive dintr-un trib in altul se va inchide Lumea 1. Cica nu se mai accepta nici o trecere dintr-un trib in altul incepand de maine dimineata ora 6:00 (ora Parisului). Voi ati auzit asa ceva?
 
Sus