NewAge vs RY

  • Autor subiect DeletedUser12762
  • Data de început

DeletedUser13059

no lasal tu pe puy , voi ascultati de mine ca asa va fi cel mai bine
 

DeletedUser2247

Da eu nu inteleg mai gabi23 tu ce te tot bagi???
Pe bune...Tu esti intr-un trib...ce o caleste la cald de cand e lumea asta.
Am observat ca te bagi in toate..fara sa ai concret un interes.Tu le ai pe aici cu forumul(e clar ca esti admin sau cel putin moderator pe forum etc...).
Sa inteleg ca esti platit a imbarliga treaba?
Daca nu...explica si mie te rog care e rostul tau si al postarilor tale?????
 

DeletedUser

Amuzamentul propriu si personal :confused:.
Si motiv sa rad de Puyut cand mai vorbim :)).

Dar de ce? Tremurati din cauza Circului?



PS: Cat despre interesele mele .. este multe si diverse.
 

DeletedUser

Puyut,desi am fost rugat sa nu mai intervin pe extern,o voi face pentru ultima oara pana iei tu o decizie inteleapta
Din punctul meu de vedere,dupa schimbarea si intregirea triburile UNITED si NewAge,avand in vedere harta daca stai sa analizezi cred ca Legio se afla mai mult pe raza noului trib format decat raza de actiune a Circ sa zic asa,si apoi dupa mine si poate astfel au gandit si conducerea noul trib format,NewAge au considerat ca sunt jucatori in Legio ce intr-adevar merita a mai continua sa joace pe L1 si avand in vedere ca ne-am razboit,si ne-am intalnit pe harta de atata timp,si am interactionat intr-un fel pe joc,s-a luat aceasta decizie....ei bine tie personal nu iti convine,detii un cuvant in Circ,vii cu amenintari? sau doresti intr-adevar un nou razboi...fa-o frate daca asta vrei,nu poate nimeni din NewAge sa-ti interzica,insa s-a precizat clar ca nu avem intentii de agresivitate fata de Circ.

P.S 1: ai doar grija mare ceea ce iti doresti
P.S 2: DST inca exista undeva in inimile noastre :)))
P.S 3 : asta sa-ti dea de gandit

Pnetru ga81 : nu te lua de gabi23 s-ar putea sa-l infurii rau de tot pe Puyut (e mana lui dreapta) :)
numai bine gabi :p
 

DeletedUser2247

Da.....inteleg foarte bine "rolul amuzamentului" tau.

P.S.Daca aveai asa zise alte interese acum scria RY la tribul tau ;)

Pnetru ga81 : nu te lua de gabi23 s-ar putea sa-l infurii rau de tot pe Puyut (e mana lui dreapta)
numai bine gabi
__________________


Incep sa cred ca e mana stanga..a mai multora nu doar a lui Puyut.....
Imi era oarecum clar din toate postarile facute de el.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

NewAge au considerat ca sunt jucatori in Legio ce intr-adevar merita a mai continua sa joace pe L1 si avand in vedere ca ne-am razboit,si ne-am intalnit pe harta de atata timp,si am interactionat intr-un fel pe joc,s-a luat aceasta decizie....
Si cu restul ce faceti? Innobilati intern? :D
Pnetru ga81 : nu te lua de gabi23 s-ar putea sa-l infurii rau de tot pe Puyut (e mana lui dreapta) :)
numai bine gabi :p
Stii tu sigur cine a cui mana dreapta e?
In rest, multumesc la fel :).

P.S.Daca aveai asa zice alte interese acum scria RY la tribul tau ;)
Putea sa scrie orice nume acolo, nu ar fi greu sa obtin o invitatie de la orice trib de pe lumea 1.

Incep sa cred ca e mana stanga..a mai multora nu doar a lui Puyut.....
Imi era oarecum clar din toate postarile facute de el.....
Defapt mi se "doneaza" puncte premium si scriu la comanda :p.



PS: Astept cu interes sa vad daca va aparea un alt topic cu vreun razboi nou.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2247

Defapt mi se "doneaza" puncte premium si scriu la comanda .

E bine ca recunosti ceva....
Cu restul ne-am lamurit zic eu cu toti.
Ma bucur sa observ ca esti loial macar functiei...ca de restul...ce mai conteaza ;)?.
 

DeletedUser

gabi chiar crezi ca vorbesc prostii? :) stiu eu cum ne-am cunoscut noi,n-am uitat,te apreciez ca jucator in egala masura si ca om,desi uneori esti cam "infumurat" acum de exemplu nu trebuie sa fii atat de impunator cu colegul meu,mai bine ti-ai vedea interesele proprii...a da am uitat ca interesele tale (si Nwo) sunt interesele....sti tu....sau sa mai zic :)
 

DeletedUser

N-am nimic cu colegul tau, doar mai glumesc putin.
Nu am eu nicio treaba cu interesele NWO, nu ma implic in politica tribului. Am anumite interese doar privind harta lumii 1, daca nu ma crezi vorbeste cu "dracu din paulesti" ce am discutat noi doi legat de ideea pusa in practica zilele astea :).
 

DeletedUser

dupa parerea mea ar trebui inchisa de un moderator aceasta tema
chiar nu-si au rostul discutiile noastre si nu e frumos sa ajungem la certuri inutile,sa nu uitam e totusi un joc
Noapte buna tuturor!
 

DeletedUser2247

Da ti-se pare doyaru26 ca el e impunator :))....??
El a devenit impunator decand o da cu taglarea pe forum si sa dus unde sa dus ai fi mai simplu asta.
Apoi la gura multi se pricep(poate ca unii si-au gasit si vocatia astfel.......).
Asi considera insa putin respect din partea lui a nu se mai baga in toate si tot...ca nu isi are clar rost.
De cand il stiu....pe forum sa bagat la gros si in a imbarliga treburile.A obtinut astfel functii...si sa dus intr-un trib de unde isi permite acest aspect.Da....concret chiar de nu e platit cu pp....isi permite omul si clar trebuie sa aiba un "motiv" ptr a da atata timp forumului extern(asta in timp ce satele lui stau bine ms acoperite).
 

DeletedUser

Eu astept cu interes rezultatul discutiilor din Circ, sper sa iasa asa cum ma astept.
Topicul intradevar nu isi prea mai are sensul din moment ce nu mai exista razboiul.

@ga8i
Ce fac eu aici pe forumul lumii 1 nu are nicio legatura cu "functiile" mele. Mai mult, sunt prieten cu multe persoane de prin toate triburile de pe lumea 1, dar pe ei nu ai sa ii vezi pe aici avand "discutii" cu mine pentru ca stiu mai multe.
Cat despre satele mele, nici ca imi pasa(cum nu mi-a pasa vreodata de altfel), din moment ce nu mai joc de aproape 1 an de zile :).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2247

Explica si mie de nu joci...de ce pastrezi acele sate?
In fine....poate ca e cazul sa o lasam balta.
Clar multe..sunt greu de inteles.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4645

Puyut,desi am fost rugat sa nu mai intervin pe extern,o voi face pentru ultima oara pana iei tu o decizie inteleapta
Din punctul meu de vedere,dupa schimbarea si intregirea triburile UNITED si NewAge,avand in vedere harta daca stai sa analizezi cred ca Legio se afla mai mult pe raza noului trib format decat raza de actiune a Circ sa zic asa,si apoi dupa mine si poate astfel au gandit si conducerea noul trib format,NewAge au considerat ca sunt jucatori in Legio ce intr-adevar merita a mai continua sa joace pe L1 si avand in vedere ca ne-am razboit,si ne-am intalnit pe harta de atata timp,si am interactionat intr-un fel pe joc,s-a luat aceasta decizie....ei bine tie personal nu iti convine,detii un cuvant in Circ,vii cu amenintari? sau doresti intr-adevar un nou razboi...fa-o frate daca asta vrei,nu poate nimeni din NewAge sa-ti interzica,insa s-a precizat clar ca nu avem intentii de agresivitate fata de Circ.

P.S 1: ai doar grija mare ceea ce iti doresti
P.S 2: DST inca exista undeva in inimile noastre :)))
P.S 3 : asta sa-ti dea de gandit

Pnetru ga81 : nu te lua de gabi23 s-ar putea sa-l infurii rau de tot pe Puyut (e mana lui dreapta) :)
numai bine gabi :p

DST nu mai exista din momentul in care T-virus a abandonat proiectul inceput. (editat )!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

Puyut,desi am fost rugat sa nu mai intervin pe extern,o voi face pentru ultima oara pana iei tu o decizie inteleapta
Din punctul meu de vedere,dupa schimbarea si intregirea triburile UNITED si NewAge,avand in vedere harta daca stai sa analizezi cred ca Legio se afla mai mult pe raza noului trib format decat raza de actiune a Circ sa zic asa,si apoi dupa mine si poate astfel au gandit si conducerea noul trib format,NewAge au considerat ca sunt jucatori in Legio ce intr-adevar merita a mai continua sa joace pe L1 si avand in vedere ca ne-am razboit,si ne-am intalnit pe harta de atata timp,si am interactionat intr-un fel pe joc,s-a luat aceasta decizie....ei bine tie personal nu iti convine,detii un cuvant in Circ,vii cu amenintari? sau doresti intr-adevar un nou razboi...fa-o frate daca asta vrei,nu poate nimeni din NewAge sa-ti interzica,insa s-a precizat clar ca nu avem intentii de agresivitate fata de Circ.

P.S 1: ai doar grija mare ceea ce iti doresti
P.S 2: DST inca exista undeva in inimile noastre :)))
P.S 3 : asta sa-ti dea de gandit

Pnetru ga81 : nu te lua de gabi23 s-ar putea sa-l infurii rau de tot pe Puyut (e mana lui dreapta) :)
numai bine gabi :p



Uuu...ce frica imi e...moama ce poate mie sa imi faca unul ca tine...DST poate sa existe oriunde vrei tu...dar numai pe harta nu mai exista si nu mai poate fi!...nu ati inteles nici pana acuma ca eu in jocul asta nu ma tem de nimeni si de nimic...si ma bat cu voi oricand...dar intrebarea mea este oare voi cand va bateti cu mine...ca pana acuma numai ati fugit dar eu am ramas aici!
 

DeletedUser2154

Pai daca se vrea.....ce sa cerem?
De ani de zile tot vad "tupeul" de care da dovada asa zis-ul mare jucator "puiul papura voda".
Ale carui nr de conturi....nu imi permit a le numara...dar gura e la fel de mare ca nr de pp.....ce le baga prin siter.
De noul trib creat nu am vazut pe nimeni nemultumit..doar "maria sa joasa".

Bai baitule tu esti asa de noob...dar ce zic eu noob...deja incepi sa-i ajungi pe pufuletarii aia din Ry...ai tu ma dovada ca eu inafara de contul meu mai am vreun alt cont...daca tu imi aduci mie o singura dovada eu dau delete la cont in secunda 2...dar daca nu esti in stare sa dovedesti ceea ce spui stai linistit in banca ta ca nu te-a intrebat nimeni nimic!
Nu cred ca este problema ta cate puncte premium achizitionez eu...asta e daca imi permit...nu dau ca tine banii de alocatie ca tine...vei vedea pozitia CIRC in curand...si atunci sa te vad cata gura mare mai ai tu!
 

DeletedUser1136

Newage mai ** fuzionati si cu sof,ry,rod,nwo,nippon ca sa faceti o treaba buna:) sa impartim harta in doua:p
 

DeletedUser34253

Bai baitule tu esti asa de noob...dar ce zic eu noob...deja incepi sa-i ajungi pe pufuletarii aia din Ry...ai tu ma dovada ca eu inafara de contul meu mai am vreun alt cont...daca tu imi aduci mie o singura dovada eu dau delete la cont in secunda 2...dar daca nu esti in stare sa dovedesti ceea ce spui stai linistit in banca ta ca nu te-a intrebat nimeni nimic!
Nu cred ca este problema ta cate puncte premium achizitionez eu...asta e daca imi permit...nu dau ca tine banii de alocatie ca tine...vei vedea pozitia CIRC in curand...si atunci sa te vad cata gura mare mai ai tu!

Ups, puiu, vezi ca ai gresit, ai scris de la tine, nu de la pisi, ai incurcat limbajul. Asa trebuie sa scrii de pe contul lui pisi, nu de pe al tau. :)
 

DeletedUser13059

Ups, puiu, vezi ca ai gresit, ai scris de la tine, nu de la pisi, ai incurcat limbajul. Asa trebuie sa scrii de pe contul lui pisi, nu de pe al tau. :)

sti vorba aia sfanta ?


Nu ai tu (editat) cate conturi are puy :)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus