Sondaj: ce fel de runde doriti pe speed?

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

Sondaj: ce fel de runde doriti pe speed?


  • Total votanți
    37
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8343

Hello,

Deoarece parerile jucatorilor au fost impartite, am dori sa stim cam ce fel de runde preferati mai mult in medie..
Nu vreau propuneri de runde aici deoarece avem sectiune speciala pentru asta.

O zi senina!
 

DeletedUser35286

nu am jucat niciodata speed,da am zis si eu sa votez...ca tot omu :D
 

DeletedUser16540

lungi

oldschool 4ever!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38581

scurte..ca unii joaca pentru distractie...nu joaca ca unii obsedati de pe aici zi si noapte o runda de cateva zile:D
 

DeletedUser38023

Nu prea fac mofturi eu la runde, important e sa am companie placuta .. :D
Totusi, am votat rundele lungi .. Viteza poate sa fie si 400 ca nu ma incurca, dar startul neaparat sa fie de la 26 de puncte si sa nu creasca barbarii mai mult de 1500-2000 de puncte .. :cool:
 

DeletedUser

asa ar fi normal , satele sa creasca de la 26 de puncte ... cei care prefera sate cu nivel mare de dezvoltare cred ca sunt "handicapati" .

satele cu nivel de dezvoltare mic ( pentru rundele cu periada : 1,2 zile )
iar cele cu nivel de dezvoltare mare ( pentru cele scurte , cele mai scurte ) :D


@ Propun cat mai multe Sondaje pe diferite teme , este bine de stiut pulsul jucatorilor :D
 

DeletedUser25829

Sa fim seriosi acu 2 ani erau numai speed-uri de la 26 de pct si ce frumos era
 

DeletedUser

eu imi doresc speeduri lungi cat mai scurte si cu viteza mica cat mai mare
 

DeletedUser35749

Eu as juca cate un speed asa scurt 2-3 ore, oricum sunt varza da..:D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Eu vreau o runda de genul :

Conditii de victorie : Jucatorul cu cel mai mare punctaj castiga runda, si Gabyy89 primeste titlu pe forum :D :)))
 

DeletedUser

Cele mai bune runde din punctul meu de vedere sunt cele scurte.
Deoarece la cele lungi te plictisești până crești satele , și îți perzi o zi întreagă stând cu ochii bulbucați la calculator.
Cele mai tari sunt BASH-urile si CAT-urile ...
 

DeletedUser38023

Cele mai bune runde din punctul meu de vedere sunt cele scurte.
Deoarece la cele lungi te plictisești până crești satele , și îți perzi o zi întreagă stând cu ochii bulbucați la calculator.
Cele mai tari sunt BASH-urile si CAT-urile ...


Eu cred ca iti plac bash-urile si cat-urile ca nu poti fi innobilat .. :))
 

DeletedUser

Taci noob-ule ... intra pe un bash sa te vad nu pe o runda pe care poti cuceri , asa intru si eu cu toata satra mea ...
 

DeletedUser

Adoooooooooooor jucătorii care îşi ascund insuccesul din trecut în spatele unui nume necunoscut...))
 

DeletedUser38023

Taci noob-ule ... intra pe un bash sa te vad nu pe o runda pe care poti cuceri , asa intru si eu cu toata satra mea ...

Bai martalogule, am castigat la cat-uri si bashuri cu zecile ..

Nu zic ca nu imi plac bash-urile si cat-urile, ca imi plac daca joc cu prietenii .. Numai ca voi, astia care va strangeti cate 20 in conferinta tipati si faceti crize ca niste gusteri care sa prinda nuke-ul gratis ...... mai sunteti si ragusiti in pana mea ca a venit pubertatea peste voi .....
Bash-uri .. La ce sa mai joace bash-uri un player care se respecta?
Oricum o runda bash o castiga cel care are cei mai multi sclavi in conferinta sa ii lase trupele moca ..

Asa ca noi, cei care ne respectam ca jucatori, agreem mai mult rundele de cucerire cu start mic si cu barbari mici..
Rundele ale pe care cand eu am 5000 de puncte, nuke-ul si trenuletul tu ai satul inca la 1500 ..
Adica rundele alea pe care nu aveti nicio sansa, oricati ati intra intr-o conferinta .. 5-10-100 .. nu conteaza, la final o sa fiti obositi si suparati .. :eek:

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25829

Vowing Vengeance ia zi tu cu ce nick joci ? Deabea astept sa te vad pe un bash
 

DeletedUser

Catch me if you can. ai jucat cu nicul asta voiwing si cu inca un nume si faceai echipa cu noobul de stelistul nu?....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus