~INQ~ vs RAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35216

sa inteleg ca tu vorbesti aici, mai mult din punctul de vedere al RAR-ului, decat din punct de verede al conducatorului din t3@p@...

tradare? cine pe cine a tradat?
minciuna? cu ce v-a mintit inq-ul?
inselatorie? din tot ce a promis inq-ul... cu ce nu s-a tinut de cuvant?
parsivism? e un joc de strategie... pentru a fi un bun conducator... trebuie sa stii sa o faci si pe asta :D
 

DeletedUser

acel conducator se numeste(de fapt toate la un loc):tradarea,minciuna,inselatoria,parsivismul,.....si multe altele...sa nu ma pui sa detaliez ca iar ma sanctioneaza moderatorii;)....deci ala este conducatorul INQ-lui...

eu una nu ma regasesc in niciuna de acolo:|
 

DeletedUser

sa inteleg ca tu vorbesti aici, mai mult din punctul de vedere al RAR-ului, decat din punct de verede al conducatorului din t3@p@...

tradare? cine pe cine a tradat?
minciuna? cu ce v-a mintit inq-ul?
inselatorie? din tot ce a promis inq-ul... cu ce nu s-a tinut de cuvant?
parsivism? e un joc de strategie... pentru a fi un bun conducator... trebuie sa stii sa o faci si pe asta :D

am zis sa nu ma pui sa detaliez.....e mult de scris si nu prea e timp cu atatea sate de barbari....
 

DeletedUser

adica ce insinuezi? ca noi baietii astia frumusei, ne spui ca suntem urati? lori exlica-i te rog :D
 

DeletedUser

ca nu sunteti urati? explic degeaba. floris si-a facut o idee despre inq si cred ca nu i-o scoatem din cap indiferent ce am face
suntem aia urati, rai , mincinosi, parsivi, prefacuti sau cum o mai vrea el sa justifice esecul altora:(
 

DeletedUser

ca nu sunteti urati? explic degeaba. floris si-a facut o idee despre inq si cred ca nu i-o scoatem din cap indiferent ce am face
suntem aia urati, rai , mincinosi, parsivi, prefacuti sau cum o mai vrea el sa justifice esecul altora:(

acuma ai ** ca INQ.....si nu aveti cum sa-mi scoateti din cap,ca primeam informati despre NOI(dmada) si sprijin(fink77) in ideea sa tinem granita cu NOI si INQ sa se razboiasca cu NOA.....este totul ok pana ati fuzionat cu NOI,fara macar sa ne dati macar o basina(de intrebat era peste orgoliul vostru).....vorbesti despre esec? cred ca voi sunteti esecul L11.....mi s-a propus sa stergem si noi conturile ca sa ramaneti voi si satele de barbari....am refuzat....de ce ? te las sa ghicesti...
 

DeletedUser

sincer, nu-s mama omida si nici nu-mi place sa ghicesc:|

dar dupa vorbele jignitoare ce le-ai spus despre inq ( inclusiv despre mine ca nu tine faza cu sexul frumos) cum ai vrea sa reactionez? sunt draguta pana sunt jignita. apoi scot ghearele:mad:
 

DeletedUser34161

nu o sa va plictisiti niciodata de discutiile astea repetate intruna si intruna ? colegii mei de clasa se cearta mai putin:)))
 

DeletedUser34161

acuma ai ** ca INQ.....si nu aveti cum sa-mi scoateti din cap,ca primeam informati despre NOI(dmada) si sprijin(fink77) in ideea sa tinem granita cu NOI si INQ sa se razboiasca cu NOA.....este totul ok pana ati fuzionat cu NOI,fara macar sa ne dati macar o basina(de intrebat era peste orgoliul vostru).....vorbesti despre esec? cred ca voi sunteti esecul L11.....mi s-a propus sa stergem si noi conturile ca sa ramaneti voi si satele de barbari....am refuzat....de ce ? te las sa ghicesti...

eu vreau un singur lucru sa iti spun . ca vei da stergere sau nu , rezultatul va fi acelasi ..este, cum se spune , inevitabil . totusi e de admirat faptul ca inca incerci :)) dar tu inca supravietuiesti pe aceasta lume deoarece nu ti se acorda atentia necesara . cand vei fi sub lumina reflectoarelor , o sa ne saluti din mers
 

DeletedUser

nu detaliezi pt ca nici tu nu stii detaliile ..vai dar din cate vad chiar iti place sa te dai in spectacol...nu am mai ras asa de copios de ceva timp
 

DeletedUser

floris14 copil stresat nu esti on ? off si eu care speram sa fi on sa ma mai amuzi un pic ..
in mare parte asa se intampla cand un jucator pierde o lupta :D...vine pe extern si face spectacol , arunca cu noroi etc.. va intrebati de ce face asta ? ei bine floris14 ca multi alti incearca sa isi ascunda incompetenta ....stiu e tragic dar este realitatea cand unui nu sunt in stare sa joace triburile si isi iau o mama de bataie vine pe extern si se dau experti si cand colo sunt cei mai incompetenti jucatori ..
 

DeletedUser

na bun ..in o alta ordine de idei ....petreceri ceva ? cuceriri? cu ce va mai laudati ?
 

DeletedUser35216

floris? imi pare rau ca nu mai am mesajele in care am discutat cu tine si cu 2805 (cand eram sitter la adyxyo si ma jucam cu nervi vostri)...
intreaba-l pe fink77 ce i-am propus la telefon in seara cand s-a facut fuziunea nu NOI! (snt sigur ca stii foarte bine)
treaba sta in felul urmator... voi ati subestimat INQ-ul! si ati crezut ca ne vom rupe repede... nu ati stiut ca in INQ se joaca cu adevarat si ca stim sa ne distram si sa facem jocul mai frumos!
te laudai zilele trecute ca vezi forumul din INQ... ai visat vreodata sa joci intrun trib la fel de "galagios" precum INQ-ul?
jocul Triburile este un joc de strategie! INQ-ul a beneficiat de jucatori care stiu ce inseamna strategie...
T3@p@ ori nu a avut strategie pe termen mediu si lung... ori strategia a fost foarte prost facuta!!!
tu crezi ca daca noi aveam nobili, mai existai tu acum pe harta?
mai avem putin sa ajungem la margina harti in zona de nord... promit ca la inceputul toamnei sa ne ocupam si de zona sudica ;)
si iti promit ca tot cu stergere de cont vei parasi lumea 11!
 

DeletedUser

mai inteleptule( probabil ai tinut sa ne si dovedesti prin nick name)...am revenit de la o plimbare cu fata mea si acuma am timp de scris.....sunteti jucatorii tipici dintr-un trib mare.....ca altfel nu se stie.....asasyn007(probabil sitterul care nu a putut tine contul adyxo7) nu stiu ce i-ai propus lui fink,dar stiu ce ti=a raspuns....raspunsul este mai important decat intrebarea...decizia voastra a fost ceva de genul:dai in p...... ca mai tarziu dam si in ei...nu m-am laudat ca vad forumul(l-am vazut) si cred ca pot sa-l mai vad....dar nu castig nimic din asta...un lucru sa va fie inteles: nu voi stinge lumina ultimul....cand se va inchide L11 eu voi fi aici...si pentru inteleptul forumului cu dedicatie: eu ma distrez pe forumul extern:)
 

DeletedUser

floris? imi pare rau ca nu mai am mesajele in care am discutat cu tine si cu 2805 (cand eram sitter la adyxyo si ma jucam cu nervi vostri)...
intreaba-l pe fink77 ce i-am propus la telefon in seara cand s-a facut fuziunea nu NOI! (snt sigur ca stii foarte bine)
treaba sta in felul urmator... voi ati subestimat INQ-ul! si ati crezut ca ne vom rupe repede... nu ati stiut ca in INQ se joaca cu adevarat si ca stim sa ne distram si sa facem jocul mai frumos!
te laudai zilele trecute ca vezi forumul din INQ... ai visat vreodata sa joci intrun trib la fel de "galagios" precum INQ-ul?
jocul Triburile este un joc de strategie! INQ-ul a beneficiat de jucatori care stiu ce inseamna strategie...
T3@p@ ori nu a avut strategie pe termen mediu si lung... ori strategia a fost foarte prost facuta!!!
tu crezi ca daca noi aveam nobili, mai existai tu acum pe harta?
mai avem putin sa ajungem la margina harti in zona de nord... promit ca la inceputul toamnei sa ne ocupam si de zona sudica ;)
si iti promit ca tot cu stergere de cont vei parasi lumea 11!

promite ce poti face.....si hai sa jucam 3 la 3 nu 90 la 5.....dar e greu 3 la 3 ca exista varianta sa pierzi si atunci tu vei fi acela care da stergere cont;0
 

DeletedUser

deci, floris. eu cred ca pana acum m-am purtat frumos , nu am jignit, nici nu am provocat pe nimeni
daca tie nu-ti place mutra inq-ului, asta e. nu te uita la noi. fa abstractie de nume si vezi de joc. intr-un joc castigi sau pierzi, nu poate exista egalitate tot timpul. de aceea exista adversari
dar e un joc. prea multa pasiune pui in a urî inq, nu crezi?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus